Aplikacja lavito
4,5/5

Sunreef SPA. Salon kosmetyczno - fryzjerski. Lapp M.

Kosmetyczka Warszawa Ursus Sunreef SPA. Salon kosmetyczno - fryzjerski. Lapp M.

Sunreef SPA. Salon kosmetyczno - fryzjerski. Lapp M.

Warszawska 58c lok. 36
Warszawa Ursus
1.2
2 opinie
Średnia ocena
Cena / Jakość:
1.0/5
Obsługa:
1.0/5
Miejsce:
1.5/5
Klient
Listopad 2018

Nie polecam! Zabieg depilacji woskiem wykonany wyjątkowo nieprofesjonalnie. Włosy zamiast wyrwane zostały POURYWANE. W efekcie włosy w stanie gorszym niż po maszynce. Brak możliwości zadbania o higienę (żadnego bidetu, żelu, nic) co przed depilacją w salonie powinno być standardem! Pani wykonująca zabieg nie użyła żadnego talku, żeby zapobiec podrażnieniom skóry, co spowodowało późniejsze problemy skórne. Wosk chyba najtańszy z najtańszych sprowadzany z głębokich Chin, bo zastygał w mgnieniu oka. Zero profesjonalizmu, ba, nawet zero podstawowego przygotowania do wykonywania takich zabiegów. Lepiej omijać szerokim łukiem jeśli chce się skorzystać z depilacji woskiem.

Klient
Październik 2015

Korzystałam z usług p. Mirki kilka lat temu (koło 5) i byłam zadowolona z ich jakości, chociaż ceny już wtedy dawały się odczuć. Teraz są jeszcze wyższe, natomiast jakość obsługi spadła. Odwiedziłam po przerwie ten salon i miałam wrażenie, że mam do czynienia z gderającą starszą panią, narzekającą na swą ciężką (bo wymagającą pochylenia nad stopą) pracę i dającą do zrozumienia klientce, że jest niebywałą łamagą, skoro nieco uszkodziła pazur, zakładając but. Poprawka odbyła się bez entuzjazmu, a całość pedicure wytrwała ledwo 3 tygodnie (dla porównania - przed laty całe wakacje nosiłam i na końcu sama zmyłam z powodu odrośniętych paznokci). Warto poszukać alternatywy.

Dodaj opinię

Sunreef SPA. Salon kosmetyczno - fryzjerski. Lapp M. - Warszawa

OCEŃ MIEJSCE:

Cena/Jakość:

Kliknij w gwiazdkę

Obsługa:

Kliknij w gwiazdkę

Miejsce:

Kliknij w gwiazdkę

UZASADNIJ SWOJĄ OCENĘ:

DO GÓRY
Serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka plików cookie. OK
Spinner
Ładuję...
POBIERZ APLIKACJĘ ZA DARMO
UMAWIAJ SIĘ SZYBKO I WYGODNIE