Aplikacja lavito
4,5/5

Studio Beverly Hills - Auchan

Fryzjer Kołbaskowo Studio Beverly Hills - Auchan

Studio Beverly Hills - Auchan

Ustowo 45
Kołbaskowo
4.2
91 opinii
loader
Średnia ocena
Cena / Jakość:
4.0/5
Obsługa:
4.2/5
Miejsce:
4.2/5
raduchowski
Kwiecień 2019

Strzyżenie męskie maszynka

Polecam

Klient
Kwiecień 2019

Strzyżenie męskie nożyczki

Nie polecam zaprowadziłam 14 letniego chłopca, musiałam za jego strzyżenia zapłacić jak za dorosłego czyli 50 zł za pakiet z myciem. Na moją informację że mycia nie chcę Pani poinformowała nas że to jest pakiet i nie da się bez mycia. Wszystko ok przekonałam ślinę zapłaciłam i co?? Pani i tak włosów nie umyła. Gdy wróciłam z synem oznajmiła że " ona nie wiedziała że chcemy" no śmiech na sali. Ja wyjścia nie miałam i musiałam zapłacić za "pakiet". A Pani nie wiedziała że trzeba umyć głowę. Omijać szerokim łukiem. Płacić tak ale wykonywać usługę za którą zapłaciłam to już z ich strony NIE.

Klient
Marzec 2019

Baleyage włosy krótkie

Tym. Razem nie spełniono moich oczekiwań

Klient
Marzec 2019

Koloryzacja włosy średnie

Chodze do pana Pawła od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Kolor perfekcyjnie dobrany, czas mija bardzo szybciutko.Zawsze doradzi,Polecam serdecznie!

Magda
Luty 2019

Baleyage włosy długie

Bardzo miła obsługa, zainteresowanie . Fryzjer doradził, wysłuchał moich oczekiwań i zrobił, żeby było dobrze i żebym była zadowolona. Profesjonalne cięcie i koloryzacja. Fryzjer sympatyczny, rozmowny. Miło spędzony czas w tym miejscu i mega usatysfakcjonowana z fryzury!

Klient
Luty 2019

Koloryzacja włosy średnie

Polecam. Z całą pewnością wrócę do tego salonu. Fryzjer-Paweł pełen profesjonalizm. Doskonale dobrany kolor farby. Przemiła obsługa. Czysto i przyjemniej

Klient
Styczeń 2019

Strzyżenie dziewczynek

Polecam

Klient
Styczeń 2019

Strzyżenie męskie maszynka

W Studiu Fryzjerskim Beverly Hills IV w centrum handlowym Auchan strzyżenie męskie jest objęte dwoma cenami jeżeli chodzi o technikę strzyżenia. Za strzyżenie męskie maszynką musimy zapłacić 30 zł zaś za strzyżenie męskie nożyczkami to już koszt 50 zł. Jeżeli wybieramy opcję mix czyli strzyżenie męskie maszynką i nożyczkami 50/50 % np. boki i tył maszynką a górę nożyczkami i tak cena za usługę zostanie sprowadzona do 50 zł. Podkreślam fakt że przy moim strzyżeniu nigdy nie wybieram opcji z myciem włosów i nie są używane żadne kosmetyki do włosów typu żel lub pasta do włosów. Tylko strzyżenie męskie. Szkoda że właścicielka tego salonu w logicznym uczciwym rozumowaniu nie zrobiła ceny pośredniej za strzyżenie męskie maszynką i nożyczkami pomiędzy ceną 30 zł / 50 zł. Dlatego warto wybierać albo opcję strzyżenia męskiego samą maszynką lub samymi nożyczkami żeby technika strzyżenia była adekwatna do ceny wykonanej techniki strzyżenia. Właścicielka takie nieirracjonalne podejście tłumaczy kosztami związanymi z drogą dzierżawą, drogą energią elektryczną, drogimi kosmetykami, drogą siłą roboczą. Wszystko się zgadza z tą jednak różnicą że płacąc 50 zł zostałem ostrzyżony maszynką boki i tył oraz nożyczkami góra. Powiedziałem właścicielce że w takim razie jak chcę górę mieć ostrzyżoną nożyczkami to boki i tył też należy wybrać sobie strzyżenie nożyczkami skoro zapłacimy 50 zł. Ostatni raz skorzystałem z usług tego salonu ponieważ jest nie uczciwe podejście w omawianej kwestii.

Klient
Styczeń 2019

Strzyżenie męskie maszynka

Zawsze strzygłem się w tym miejscu płacąc za każdym razem 35 zł ponieważ zawsze wybieram tą samą technikę strzyżenia czyli boki i tył maszynką a górę nożyczkami. Czyli proporcja powiedzmy 50/50 % maszynka/nożyczki. Ostatnio byłem 14.01.2019 przed 20:00 i otrzymałem rachunek na 50 zł. Oczywiście przed strzyżeniem nie otrzymałem żadnej informacji o zmianie ceny. Bardzo drogo, to miejsce STUDIO BEVERLY HILLS IV S.C USTOWO 45 w centrum handlowym Auchan jest miejscem tylko dla zamożniejszych klientów. Bardzo zły kontakt z klientem. Dziwię się że to studio fryzjerskie ma tak drogo skoro mają tanią siłę roboczą, zawsze obcina mnie inna pani i słychać po akcencie wymowy że są to panie z Ukrainy. Więc i cena za strzyżenie męskie powinna być adekwatna i być na poziomie 30 zł za strzyżenie męskie z użyciem samych nożyczek a 20 zł z użyciem samej maszynki a 25 zł za strzyżenie z użyciem maszynki i nożyczek 50/50 %. Z uwagi na powyższe muszę stwierdzić fakt że ostatni raz byłem w tym miejscu i na pewno będę odradzał skorzystania z usług fryzjerskich tego studia swoim znajomym, klientom i innym ludziom. Również opinię, informację i przestrogę umieszczę na FB z prośbą o udostępnianie.

Klient
Styczeń 2019

Strzyżenie męskie maszynka

Zdecydowanie nie polecam. Jestem bardzo nie zadowolony z jakości strzyżenia, wykonane bardzo amatorsko chyba przez stazystke/praktykantke. A koszt 50zl samego strzyżenia maszynka plus znikome uzycie nożyczek(chyba żeby doliczyć do ceny) jest absurdalny. Zdecydowanie nie polecam.

Dodaj opinię

Studio Beverly Hills - Auchan - Kołbaskowo

DODAJ OPINIĘ
ZALOGUJ SIĘ
15
ODBIERZ KUPON

WYBIERZ USŁUGĘ:

OCEŃ MIEJSCE:

Cena/Jakość:

Kliknij w gwiazdkę

Obsługa:

Kliknij w gwiazdkę

Miejsce:

Kliknij w gwiazdkę

UZASADNIJ SWOJĄ OCENĘ:

Galeria
Poleć znajomym
Godziny otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 21:00

Wtorek 09:00 - 21:00

Środa 09:00 - 21:00

Czwartek 09:00 - 21:00

Piątek 09:00 - 21:00

Sobota 09:00 - 21:00

Niedziela 10:00 - 20:00

Kim jesteśmy?

Studio Beverly Hills to idealne miejsce na chwilę relaksu i poprawę samopoczucia oraz wyglądu. więcej

DO GÓRY
Serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka plików cookie. OK
Spinner
Ładuję...
POBIERZ APLIKACJĘ ZA DARMO
UMAWIAJ SIĘ SZYBKO I WYGODNIE