Aplikacja lavito
4,5/5

Salon Uroda

Kosmetyczka Lublin Salon Uroda

Salon Uroda

Tymiankowa 48 lok. 2A
Lublin
4.9
66 opinii

Kosmetyczka

Depilacja woskiem - brwi
30 min 15
Depilacja woskiem - wąsik/broda/boczki
15 min 10
Zabieg polega na usunięciu zbędnego owłosienia z górnej wargi oraz z okolicy ust. Zabieg polecany jest dla osób, które borykają się z nadmiernym owłosienie na twarzy.  Zabieg rozpoczyna się od odtłuszczenia skóry i nałożenia na skórę preparatu przygotowującego do depilacji. Następnie w miejscu poddawanemu zabiegowi aplikuje się ciepły wosk i energiczny ruchem usuwa owłosienie.  Na koniec nakładana jest oliwka łagodząca skórę po depilacji.
Depilacja woskiem - pachy
15 min 30
Na czym polega zabieg ? Zabieg polega na usunięciu zbędnego owłosienia z okolicy pach. Dla kogo ?  Zabieg polecany jest dla osób, które chcą pozbyć się zbędnego owłosienia pod pachami.  Jak wygląda zabieg ? Zabieg rozpoczyna się od odtłuszczenia skóry i nałożenia na skórę preparatu przygotowującego do depilacji. Następnie w miejscu poddawanemu zabiegowi aplikuje się ciepły wosk i energiczny ruchem usuwa owłosienie.  Na koniec nakładana jest oliwka łagodząca skórę po depilacji. 
Depilacja woskiem - uda
30 min 35
Zabieg polega na usunięciu zbędnego owłosienia na udach.  Zabieg rozpoczyna się od odtłuszczenia skóry i nałożenia na skórę preparatu przygotowującego do depilacji. Następnie w miejscu poddawanemu zabiegowi aplikuje się ciepły wosk i energiczny ruchem usuwa owłosienie.  Na koniec nakładana jest oliwka łagodząca skórę po depilacji. 
Depilacja woskiem - Przedramiona
30 min od 30
Na czym polega zabieg ? Zabieg polega na usunięciu zbędnego owłosienia z rąk. Dla kogo ?  Zabieg polecany jest dla osób, które borykają się z nadmiernym owłosieniem na rękach.  Jak wygląda zabieg ? Zabieg rozpoczyna się od odtłuszczenia skóry i nałożenia na skórę preparatu przygotowującego do depilacji. Następnie w miejscu poddawanemu zabiegowi aplikuje się ciepły wosk i energiczny ruchem usuwa owłosienie.  Na koniec nakładana jest oliwka łagodząca skórę po depilacji. 
Depilacja woskiem - łydki
30 min od 35
Zabieg polega na usunięciu zbędnego owłosienia z łydek i kolan. Zabieg polecany jest dla osób, które borykają się z nadmiernym owłosieniem na nogach i oczekują długotrwałego efektu. Zabieg rozpoczyna się od odtłuszczenia skóry i nałożenia na skórę preparatu przygotowującego do depilacji. Następnie w miejscu poddawanemu zabiegowi aplikuje się ciepły wosk i energiczny ruchem usuwa owłosienie.  Na koniec nakładana jest oliwka łagodząca skórę
Depilacja woskiem - Nogi
45 min 60
Zabieg polega na usunięciu zbędnego owłosienia na nogach. Zabieg polecany jest dla osób, które borykają się z nadmiernym owłosieniem i oczekują bardziej efektywnej metody depilacji niż codzienne golenie maszynką. Zabieg rozpoczyna się od odtłuszczenia skóry i nałożenia na skórę preparatu przygotowującego do depilacji. Następnie w miejscu poddawanemu zabiegowi aplikuje się ciepły wosk i energiczny ruchem usuwa owłosienie. 
Depilacja woskiem - bikini
30 min od 30
Zabieg polega na usunięciu zbędnego owłosienia z okolic bikini.  Zabieg polecany jest dla osób, które borykają się z nadmiernym owłosieniem oraz źle tolerują inne metody depilacji okolic intymnych.  Zabieg rozpoczyna się od odtłuszczenia skóry i nałożenia na skórę preparatu przygotowującego do depilacji. Następnie w miejscu poddawanemu zabiegowi aplikuje się ciepły wosk i energiczny ruchem usuwa owłosienie.  Na koniec nakładana jest oliwka
Depilacja woskiem - Ramiona
30 min od 30
Depilacja woskiem - Ręce
30 min 50
Makijaż dzienny
45 min 70
Wyjątkowo lekki i delikatny matowy makijaż w klasycznych stonowanych barwach. Planujesz ważne spotkanie w ciągu dnia, chcesz wyglądać na nim zjawiskowo, skorzystaj z oferty skierowanej właśnie do Ciebie. Makijaż dzienny zapewni naturalne podkreślenie urody oraz zamaskowanie niedoskonałości 
Makijaż wieczorowy
60 min 80
Szykujesz się na "wielkie wyjście": bal, studniówkę, wesele, randkę, bądź inne ważne spotkanie? Ten makijaż jest właśnie dla Ciebie. Makijaż mocny, wyrazisty, doskonale prezentuje się w sztucznym świetle. Dostosowany do urody i ubioru. czy fryzury. Podkreślający oczy, usta, brwi czy kontur twarzy. możliwość aplikacji błyszczących elementów wykończenia makijażu (cyrkonie sztuczne rzęsy, kępki rzęs, brokat itp.)  
Makijaż ślubny
60 min 110
Szykujesz się na najważniejszy dzień w swoim  życiu? Chcesz być najpiękniejszą Panną młodą? Ten makijaż to oferta dla Ciebie. Makijaż to niezwykle ważny element dla każdej przyszłej Panny młodej. Makijaż ten jest wyjątkowo subtelny i delikatny a zarazem rozświetlający i dopasowany do Twojej urody, sukni, bukietu, fryzury, czy biżuterii. Bardzo trwały i wodoodporny. Dając pewność wysokiej jakości oferowanych usług istnieje możliwość wcześniejszego umówienia się na makijaż "próbny". 
Makijaż ślubny próbny
60 min 80
Niezwykle ważny element dla każdej przyszłej Panny młodej. Makijaż subtelny, delikatny, rozświetlający, dopasowany do urody, sukni Panny młodej, bukietu, fryzury, czy biżuterii. Bardzo trwały i wodoodporny. Dając pewność wysokiej jakości oferowanych usług istnieje możliwość wcześniejszego umówienia się na makijaż "próbny". 
Makijaż męski
30 min 30
Makijaż ten polega przede wszystkim na korekcie i zabezpieczeniu twarzy przed niepożądanym efektem błyszczenia skóry. Ma za zadanie ukryć mankamenty urody tj. zaczerwienienia, cienie pod oczami, krostki, czy przebarwienia.
Makijaż fotograficzny
60 min 120
Przed Tobą profesjonalna sesja fotograficzna? Chcesz błyszczeć w blasku fleszy i wyglądać pięknie na każdym ujęciu? Umożliwiam Ci to proponując makijaż fotograficzny! Makijaż wymagający niezwykłej precyzji i staranności, byś wyglądała na fotografiach wyjątkowo pięknie. Makijaż ten jest mocny i wyrazisty, by w obiektywie aparatu, był dobrze widoczny, a efekt był zadowalający.
Makijaż kobiety dojrzałej
60 min 95
Wykonanie makijażu sprawia Ci ogromne trudności? Twoja skóra nie jest tak jędrna i gładka jak przed laty, a wykonanie makijażu nie przychodzi Ci już z taką łatwością? Ten makijaż jest właśnie dla Ciebie! Makijaż ten musi być wykonany w sposób niezwykle dokładny i precyzyjny, a kluczową rolę odgrywa tu umiar. Wykonując ten makijaż skupię się przede wszystkim na wydobyciu Twoich atutów i zatuszowaniu mankamentów, byś wyglądała młodziej i czuła się przy tym niezwykle kobieco. 
Aplikacje ozdobne do makijażu
15 min od 5
Istnieje możliwość aplikacji błyszczących elementów wykończenia makijażu (cyrkonie sztuczne rzęsy, kępki rzęs, brokat itp.)  
Makijaż ślubny + próbny
60 min 170
Szykujesz się na najważniejszy dzień w swoim  życiu? Chcesz być najpiękniejszą Panną młodą? Ten makijaż to oferta dla Ciebie! Makijaż to niezwykle ważny element dla każdej przyszłej Panny młodej. Makijaż ten jest wyjątkowo subtelny i delikatny a zarazem rozświetlający i dopasowany do Twojej urody, sukni, bukietu, fryzury, czy biżuterii. Chcesz zyskać pewność wysokiej jakości oferowanej przeze mnie usługi umów się wcześniej na makijaż "próbny". 
Makijaż ślubny + przedłużanie rzęs 1:1 + manicure hybrydowy ślubny
300 min 290
Pakiet 3 najpopularniejszych wsród przyszłych Panien młodych zabiegów. Zabiegi można wykonać pojedyńczo bądź wszystkie razem. 
Kępki do makijażu
30 min 10
Manicure hybrydowy
90 min 70 60
Piękne i zadbane paznokcie w zasięgu Twoich dłoni ! Ta maksyma przyświeca temu zabiegowi, który sprawi, że wreszcie zapomnisz o malowaniu paznokci, a Twoje paznokcie będą wyglądały pięknie i naturalnie nawet do 3 tygodni. Zabieg zalecany kobietom, które nie chcą decydować się na metody takie jak żel, czy akryl, a chcą pozostać przy swoich naturalnych paznokciach.
Manicure hybrydowy french
90 min 75
Manicure ślubny hybrydowy
75 min od 70
Usunięcie lakieru hybrydowego
30 min 20
Zabieg pozwoli szybko i w sposób bezpieczny dla paznokci usunąć stary lakier hybrydowy.  Paznokcie zostaną wyrównane, skórki nawilżone a na płytkę położona zostanie odżywka.  Istnieje również możliwość skorzystania z pełnego zabiegu manicure. 
Usunięcie lakieru hybrydowego z manicure tradycyjnym
60 min 30
Usunięcie lakieru hybrydowego z regeneracją paznokci
45 min 45
Po usunięciu lakieru wykonany zostaje zabieg odżywczy na paznokcie i skórki. Zabieg polega na wmasowaniu w płytkę w specjalny sposób odżywczego masła oraz wypolerowaniu paznokci. Na koniec wykonany zostaje masaż dłoni.
Manicure tradycyjny bez malowania
45 min 30
Manicure to podstawowy zabieg pielęgnacji paznokci naturalnych. Zadbam o to by dzięki temu zabiegowi Twoje paznokcie wyglądały pięknie i zdrowo. Wykonując manicure proponuję Ci 2 metody do wyboru: metodę tradycyjna i manicure biologiczny. Rozpoczyna się od aromaterapeutycznej kąpieli dłoni z dodatkiem soli zmiękczającej. Odsunięciu i ewentualnym usunięciu skórek wybraną metodą, (cążkową lub biologiczną), a następnie opracowaniu płytki paznokciowej i pomalowaniu jej odżywką.  Na koniec na skórki
Manicure tradycyjny z malowaniem
60 min 35
Jeśli wolisz zostać przy tradycyjnej metodzie malowania paznokci, a kolor na paznokciach szybko Ci się nudzi, ten zabieg jest dla Ciebie. Zabieg wykonywany jest na profesjonalnych lakierach firmy Cuccio i Sally Hansen, dzięki czemu kolorem na paznokciach cieszyć się będziesz o wiele dłużej niż przy zastosowaniu "zwykłego lakieru". 
Manicure z malowaniem + zabieg parafinowy na dłonie
90 min 50
Zabieg parafinowy rozpoczyna się od złuszczającego peelingu dłoni, który zapewni lepsze wchłanianie substancji odżywczych nakładanych na skórę w czasie zabiegu. Następnie na paznokcie oraz skórki nakładana jest bogata w witaminy oliwka, zaś w skórę wmasowana zostaje odżywcza maska kremowa. Po takim  przygotowaniu dłonie zanurzamy w  aromatycznej i ciepła parafinie, po czym otulamy dłonie ciepłym ręczniczkiem. Następnie wykonujemy manicure.
Malowanie paznokci
30 min 15
Zabieg wykonywany jest na profesjonalnych lakierach firmy Cuccio i Sally Hansen, dzięki czemu kolorem na paznokciach cieszyć się będziesz o wiele dłużej niż przy zastosowaniu "zwykłego lakieru".  Na paznokcie kolejno nakładana jest odżywka, lakier i utwardzacz).  
Utwardzanie naturalnej płytki hybrydą + kolor
120 min 80
Utwardzanie naturalnej płytki paznokciowej żelem
135 min 80
Utwardzanie żelem + kolor (zdobienia doliczane osobno)
Przedłużanie paznokci żelem + malowanie hybyrdowe
180 min od 100
18.10.2017
"Wykonanie piękne! A do tego bardzo długo się trzymają! POLECAM WSZYSTKIM!!!!"
Przedłużanie paznokci obgryzionych
180 min od 120
26.09.2018
"Polecam"
Uzupełnianie paznokci żelowych
150 min od 80
Zabieg zalecany w momencie gdy na przedłużanych paznokciach pojawia się nieestetyczny odrost.  Można zdecydować się bądź całkowitą zmianę zdobienia, bądź pozostanie przy dotychczasowym. 
Dorobienie paznokcia przedłużanego
15 min od 10
Usunięcie paznokci przedłużanych
60 min 35
Zabieg polega na usunięciu przedłużonych paznokci żelowych,  bez uszczerbkuna paznokciach.
Usunięcie paznokci przedłużanych + manicure
75 min 50
Usunięcie paznokci przedłużanych + manicure + regeneracja paznokci
90 min 60
Zabieg parafinowy na dłonie
45 min 35
Zabieg pielęgnacyjny na dłonie to  rozpieszczenie Twoich dłoni, poprzez złuszczenie zrogowaciałego naskórka, relaksujący masaż oraz odżywienie i głębokie nawilżenie za pomocą kremowej maski owocowej i zanurzeniu w ciepłej parafinie. Dodatkowo zabieg dzięki pięknej brzoskwiniowej woni wprowadzi Cię w stan głębokiego odprężenia i relaksacji, a Twoja skóra po zabiegu stanie się jedwabiście gładka, rozjaśniona i zyska młodzieńczy wygląd.
Zabieg parafinowy na dłonie
45 min 35
Zabieg parafinowy rozpoczyna się od złuszczającego peelingu dłoni, który zapewni lepsze wchłanianie substancji odżywczych nakładanych na skórę w czasie zabiegu. Następnie na paznokcie oraz skórki nakładana jest bogata w witaminy oliwka, zaś w skórę wmasowana zostaje odżywcza maska kremowa. Po takim  przygotowaniu dłonie zanurzamy w  aromatycznej i ciepła parafinie, po czym otulamy dłonie ciepłym ręczniczkiem.
Masaż dłoni
30 min 30
Zabieg pielęgnacyjny na dłonie ''Peach Hands''
75 min 60
Twoje dłonie wołają o pomoc? Skóra na nich jest sucha i poszarzała, a ty potrzebujesz chwili relaksu? Skorzystaj z oferty na zabieg pielęgnacyjny dłoni! Oprócz klasycznego zabiegu manicure, to także rozpieszczenie Twoich dłoni, poprzez złuszczenie zrogowaciałego naskórka, relaksujący masaż oraz odżywienie i głębokie nawilżenie za pomocą kremowej maski owocowej. Dodatkowo zabieg dzięki pięknej brzoskwiniowej woni wprowadzi Cię w stan głębokiego odpręże
Shea manicure - regeneracja zniszczonych paznokci
45 min 35
Klasyczny zabieg manicure wraz w wmasowaniem w płytkę paznokciową specjalnego masła odżywczego, a następnie wypolerowaniem paznokci. Zabieg zakończony zostaje masażem dłoni. Zalecana seria 4 zabiegów w odstępach tygodniowych. Pierwsze efekty widoczne już w kilka dni po wykonaniu zabiegu.
Zdobienie paznokci
15 min od 10
Chcesz aby Twój codzienny manicure wyglądał wyjątkowo i nie banalnie, skorzystaj z możliwości zdobienia. Zdobienie ustalane jest w trakcie zabiegu, bądź wykonywane jest według Twojego pomysłu.  Cena uzależniona jest od trudności zdobienia i dotyczy 1 paznokcia.
Zdobienie paznokci ombre
30 min od 10

SPA

Oczyszczanie manualne twarzy "Face detox"
120 min 120
Klasyczny zabieg polegający na manualnym usunięciu wszelkich zanieczyszczeń skóry, dzięki czemu odzyska ona zdrowy, promienny wygląd. Idealne uzupełnienie dermatologicznej kuracji antytrądzikowej.
Zabieg dotleniający – O2XY INFUSION
75 min 100
Zabieg polecany w szczególności dla osób prowadzących bardzo intensywny tryb życia oraz dla skór szarych, zmęczonych i zestresowanych, a także dla osób palących papierosy i wykonujących pracę biurową.
Zabieg oczyszczający dla cery tłustej i mieszanej ''Anti-Acne''
90 min 95
Klasyczny zabieg który pozwoli dogłębnie oczyścić skórę z wszelkich niedoskonałości, bez nadmiernego podrażnienia.
Zabieg liftingujący dla cery dojrzałej Arkana
75 min 130
Zabieg dla cery naczynkowej SIŁA ZIÓŁ
90 min 120
Wybierz zabieg Siła ziół jeśli Twoja skóra często bywa zaczerwieniona, odczuwasz uczucie jej pieczenia, łatwo ulega podrażnieniom, a dodatkowo na jej powierzchni wyraźnie widoczne są naczynka.
Peeling kwas migdałowy 50%
75 min od 120
Wybierz ten zabieg jeśli masz cerę tłustą, zanieczyszczoną, z przebarwieniami, lub po prostu potrzebujesz odświeżenia i poprawy kolorytu.
Peeling kwas pirogronowy 50%
75 min od 120
Wybierz ten zabieg jeśli masz cerę dojrzałą, wymagającą odmłodzenia, a dodatkowo na jej powierzchni widoczne są rozszerzone pory i nierówności.
Zabieg na szyję i dekolt
60 min 90
Zabieg na cienie pod oczami.
45 min 60
Maska algowa
30 min 30
Płat kolagenowy
30 min 40
Darsonwalizacja twarzy
15 min 10
Mikrodermabrazja ampułka + algi - twarz
90 min 100
24.10.2017
"Bardzo profesjonalnie. Zabieg super dobrany do mojej skóry. Salon czysty i schludny. Dobre i profesjonalne kosmetyki.Rzęsy również ślucznie robi technika aplikacji i dobry klej powoduja że rzęsy się długo trzymaja i wygladaja nienagannie. Bardzo gorąco polecam. Pani Ewelina super!!!"
Mikrodermabrazja (ampułka, algi) - twarz + szyja + dekolt
120 min 150
Mikrodermabrazja z maską kremową twarz + szyja + dekolt
90 min 120
Mikrodermabrazja + doczyszczanie manualne
150 min 140
Ujędrniający masaż twarzy z ampułką
30 min 40
Masaż wykonywany na ampułce ujęrdniającej. 
Masaż szklanymi kulami
30 min 50
Odmładzający masaż twarzy, szyi i dekoltu z wykorzystaniem szklanych kul
Masaż do zabiegu
30 min 30
Relaksacyjny masaż twarzy, szyi i dekoltu
30 min 30
Odmładzający masaż - dermomasaż twarzy
30 min 50
Masaż który skutecznie poprawia kondycję skóry: uelastyczniając ją z jednoczesnym wzmocnieniem tkanki łącznej. Doskonała alternatywa dla klasycznego masażu manualnego.
Peeling kawitacyjny z pielęgnacją twarzy
75 min 80
Zabieg naprawczy dla cery suchej, wrażliwej Cannabis Arkana
90 min 180
Terapia naprawcza skóry na bazie oleju z konopii. Kuracja dedykowana osobom o skórze ekstremalnie przesuszonej, nadwrażliwej.
Peeling kawitacyjny z sonoforezą
90 min 90
Peeling kwas glikolowy 70%
75 min od 120
Zabieg dla skóry wymagającej intensywnego odmłodzenia, w krótkim czasie.
Peeling kwas salicylowy 30%
75 min od 120
Zabieg idealny dla skóry tłustych, łojotokowych. Świetnie sprawdzi się na skórze trądzikowej.
Zabieg złuszczająco - normalizujący z kwasem azelainowym AzAc Peel Arkana
60 min 150
Zabieg dla skóry skłonnej do zmian trądzikowych, w tym również trądziku różowatego. Idealny dla zanieczyszczonej cery oraz naczyniowej.
Prp - zabieg intensywnie odmładzający z mikro nakłuwaniem Arkana
90 min 290
Nieinwazyjna alternatywa dla zabiegów z osoczem bogatopłytkowym. Zabieg obejmuje twarz, szyję oraz dekolt.
Mezoterapia mikroigłowa - twarz
90 min 150
Mezoterapia mikroigłowa - twarz, szyja, dekolt
105 min 210
Błyskawiczny lifting Gaba & Nana (twarz, szyja, dekolt)
90 min 220
Zabieg bankietowy przed wielkim wyjściem, Profilaktyka anti-aging Intensywny lifting Natychmiastowe wypełnienie zmarszczek Nawilżenie skóry
Odmładzający zabieg na szyję Neck Guard Therapy
90 min 230
Profilaktyka anti-aging Redukcja zmarszczek na szyji Zabieg może być łączony z innymi zabiegami na twarz, rekomendowany zabieg Gaba&Nana
Zabieg Gaba&Nana + Neck Guard Therapy
105 min 320
Mikrodermabrazja ampułka maska kremowa - twarz
90 min 80
z maską kremową
Mikrodermabrazja ampułka, maska kremowa - twarz + szyja
105 min 100
28.10.2017
"Z zabiegów na twarz jestem bardzo zadowolona, nie tylko moja cera wygląda znacznie lepiej ale i ja czuje się świetnie, podczas zabiegu można się naprawdę zrelaksować, oprócz tego pani Ewelinka doskonale określa rodzaj cery, jakich zabiegów potrzebuje, oraz jak o nią dbać samemu aby wyglądała zdrowo i promiennie, pełen profesjonalizm, polecam gorąco :)"
Acne haker - zabieg hamujący trądzik
75 min 200
Dwuetapowy zabieg regulujący mikrobiom dla skór skłonnych do trądziku.

Medycyna estetyczna

Średnia ocena
Cena / Jakość:
4.9/5
Obsługa:
5.0/5
Miejsce:
4.8/5
Patka95
Maj 2019

Makijaż wieczorowy

Cudowna obsługa i makijaż, który trzymał się do rana . Jestem bardzo zadowolona i wrócę tam nie raz .

Klient
Maj 2019

Makijaż wieczorowy

Cudowny makijaż. Serdecznie polecam ten salon ;)

Klient
Październik 2018

Utwardzanie naturalnej płytki paznokciowej żelem

Polecam!

Klient
Październik 2018

Uzupełnianie rzęs 1:1

Rzęsy zrobione idealnie. Polecam wszystkim:)

Odpowiedź od Salon Uroda

Dziękujemy serdecznie za zaufanie oraz pozytywną opinię ! Zapraszamy ponownie :)

Dorota Kosik
Wrzesień 2018

Przedłużanie paznokci obgryzionych

Polecam

Odpowiedź od Salon Uroda

Dziękujemy ślicznie i oczywiście zapraszamy Panią ponownie :)

Dagmara Ładziak
Wrzesień 2018

Przedłużanie rzęs 3D

Profesjonalnie i pięknie! Efekt super i długo się utrzymuje! Polecam gorąco wszystkim! Przemiła atmosfera!

Odpowiedź od Salon Uroda

Dziękujemy pięknie za podzielenie się swoją opinią:-) Polecamy się na przyszłość Pani Dagmaro :-)

Paulina Zarębska
Sierpień 2018

Manicure hybrydowy - kombinowany (bardzo blisko skórek)

Polecam. Manicure kombinowany wyszedł super. Pani również bardzo miła, atmosfera wszystko na plus. Z pewnością tam wrócę.

Odpowiedź od Salon Uroda

Bardzo nam miło! Dziękujemy serdecznie, że chciała się Pani podzielić swoją opinią ☺ Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie ☺

gosia1004
Sierpień 2018

Henna brwi z regulacją

Polecam

Odpowiedź od Salon Uroda

Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)

Klient
Sierpień 2018

Henna brwi z regulacją

Super. Polecam

Odpowiedź od Salon Uroda

Dziękujemy za zaufanie oraz pozytywną opinię ! Zapraszamy ponownie :)

Sylwia Sylwia
Maj 2018

Uzupełnianie rzęs 1:1

Wszystko super

Dodaj opinię

Salon Uroda - Lublin

DODAJ OPINIĘ
ZALOGUJ SIĘ
15
ODBIERZ KUPON

WYBIERZ USŁUGĘ:

OCEŃ MIEJSCE:

Cena/Jakość:

Kliknij w gwiazdkę

Obsługa:

Kliknij w gwiazdkę

Miejsce:

Kliknij w gwiazdkę

UZASADNIJ SWOJĄ OCENĘ:

Galeria
Poleć znajomym
Godziny otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 20:00

Wtorek 10:00 - 20:00

Środa 10:00 - 20:00

Czwartek 10:00 - 20:00

Piątek 10:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 15:00

Niedziela nieczynne

Kim jesteśmy?

Witaj w salonie urody. Jestem kosmetyczką z zamiłowania i z zawodu. Pragnę przeprowadzić Cię przez ścieżkę zdrowia i urody oraz pomóc Ci wydobyć Twoje najpiękniejsze „Ja”. więcej

DO GÓRY
Serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka plików cookie. OK
Spinner
Ładuję...
POBIERZ APLIKACJĘ ZA DARMO
UMAWIAJ SIĘ SZYBKO I WYGODNIE