Aplikacja lavito
4,5/5

Kopalnia Piękna

Kosmetyczka Katowice Kopalnia Piękna

Kopalnia Piękna

Rolna 17C lok. 4
Katowice
4.9
46 opinii

Kosmetyczka

Makijaż dzienny
60 min 60
Makijaż dzienny to dyskretne podkreślenie atutów kobiety. Polega na maskowaniu niedoskonałości, takich jak wypryski i przebarwienia oraz wydobyciu naturalnego piękna. Niewątpliwie nada skórze świeży wygląd. Makijaż dzienny zakryje nasze niedoskonałości oraz podkreśli atuty, takie jak brwi, usta i kości policzkowe. Sprawia, że wygląda się świeżo i promiennie.
Makijaż wieczorowy (kępki w cenie)
60 min 90
Makijaż wieczorowy jest rodzajem makijażu okolicznościowego, który wykonuje się na specjalną okazję. Światło świec oraz sztuczne oświetlenie to istne pochłaniacze kolorów, z tego powodu makijaż powinien opierać się na wyrazistych i intensywnych barwach oraz wyostrzonych konturach.
Makijaż próbny
90 min 70
Makijaż próbny jest niezwykle ważnym elementem przygotowań do imprezy. Konsultacja ta jest spotkaniem dwóch osób – klientki i profesjonalisty, którzy mają wspólny cel – stworzyć makijaż dzięki, któremu Panna Młoda olśni wszystkich w dzień ślubu. Wcześniejsze spotkanie pozwala na zdefiniowanie wizji, połączenie ich w jedną całość i wypróbowaniu różnych rozwiązań. Z technicznego punktu widzenia makijaż próbny jest istotny, ponieważ klientka może sprawdzić jego trwałość oraz przetestować kosmetyki
Makijaż ślubny (próbny + kępki w cenie)
120 min 120
Makijaż jest dopełnieniem naszego ślubnego wyglądu. Powinien być świetlisty, zmysłowy, świeży, pięknie wycieniowany, podkreślający nasze atuty i oczywiście trwały. W profesjonalnym salonie wykonywany jest kosmetykami o przedłużonej trwałości. Doczepiane są kępki rzęs, aby wzmocnić koronę oka. Wybierając wizażystę zyskujemy pewność, że podczas Naszego najważniejszego "TAK" będziemy równie szczęśliwe, co i piękne!
Manicure hybrydowy
60 min 80 56
Usunięcie hybrydy
30 min 30
Paznokcie przedłużane żelem na formie
135 min 100 70
Paznokcie przedłużane żelem na tipsie
135 min 110 77
Korekta paznokci żelowych (duża)
135 min 90 63
Korekta paznokci żelowych (mała)
120 min 80 56
Utwardzanie naturalnej płytki żelem
135 min 90 63
Naprawa 1 paznokcia
15 min 15
Ściągnięcie paznokci żelowych
45 min 30
Manicure klasyczny
45 min 50
Usługa przeznaczona dla kobiet, które chcą aby ich dłonie zostały kompleksowo opracowane, przy użyciu najlepszych preparatów, zapewniających długotrwały efekt miękkich i zadbanych dłoni.
Manicure SPA for MEN by Semilac
45 min 50
Semilac SPA for MEN to pierwsza tak kompleksowa linia do regeneracji i pielęgnacji paznokci stworzona z myślą o mężczyznach. Zestaw składa się z pięciu preparatów, z których każdy charakteryzuje się innymi, rewolucyjnymi właściwościami – od wybielenia płytki poprzez odtruwanie, odżywienie i umocnienie męskiej płytki.
Manicure japoński
45 min 60
Manicure japoński to zabieg polegający na energicznym wcieraniu w płytkę paznokcia pasty z witaminami i minerałami. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie. Jest to idealny zabieg zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet któe na codzień nie mogą nosić kolorowych lakierów. Jest to skuteczna i bezpieczna metoda na łamliwe, rozdwajające się paznokcie, które pozbawione są blasku, przy czym nie używa się bezbarwnego lakieru, który mógłby również odpryskiwać.
Kąpiel parafinowa
30 min 30
Parafina choć sama w sobie nie nawilża, to po jej ściągnięciu na skórze powstaje warstwa, spod której wilgoć nie może się wydostać. Dzięki temu po zabiegu widzimy widoczny efekt polepszenia stanu skóry zarówno dłoni, jak i stóp. Zaletą parafiny jest długie utrzymywanie ciepła, w wyniku którego substancje aktywne mogą wnikać wgłąb skóry, a my odczuwamy wyłącznie głęboki relaks.
Manicure + Pedicure SPA
120 min 90
Podczas usługi przeprowadzany jest morski rytuał. Klientka może rozsiąść się w wygodnym fotelu, napić zielonej herbaty lub kawy i oddać się w ręce najlepszej stylistki paznokci. Pedicure wykonywany jest na bazie soli morskiej. W trakcie usługi przeprowadzany jest peeling oraz kompleksowe opracowanie skórek i płytki paznokcia.
Mikrodermabrazja diamentowa z ampułką/serum + ultradźwięki + maska
75 min 120
Należy do zabiegów mechanicznego ścierania naskórka i pozwala na powolne, kontrolowane ścieranie powierzchni skóry, mikro-warstwa po mikro warstwie, aż do pożądanego poziomu, pod stałą kontrolą wizualną. Ultradźwięki pomagają we wtłaczaniu substancji aktywnych do głębszych warstw naskórka. Skóra po zabiegu jest wygładzona, oczyszczona i rozświetlona.
Mikrodermabrazja diamentowa z ampułką/serum + ultradźwięki - + maska i oczyszczanie manualne
90 min 150
Należy do zabiegów mechanicznego ścierania naskórka i pozwala na powolne, kontrolowane ścieranie powierzchni skóry, mikro-warstwa po mikro warstwie, aż do pożądanego poziomu, pod stałą kontrolą wizualną. Ultradźwięki pomagają we wtłaczaniu substancji aktywnych do głębszych warstw naskórka. Skóra po zabiegu jest wygładzona, oczyszczona i rozświetlona. Dodatkowo podczas wizyty wykonuje się jeszcze oczyszczanie manualne (przeznaczone dla osób z cerą wyjątkowo problematyczną)
Mikrodermabrazja korundowa - twarz, szyja, dekolt + maska
75 min 150
Za pomocą specjalnego urządzenia, które pod ciśnieniem wypycha kryształki korundu, dochodzi do złuszczenia wierzchnich warstw naskórka. Mikrodermabrazja korundowa w porównaniu do diamentowej charakteryzuje się szybszymi efektami w krótszym czasie, może być wykonywana na każdym rodzaju skóry oprócz naczyniowej. Po zabiegu wykonuje się zabieg wyciszający, by klient od razu. mógł cieszyć się efektami bez widocznego zaczerwienienia.
Mikrodermabrazja korundowa - plecy
75 min 170
Za pomocą specjalnego urządzenia, które pod ciśnieniem wypycha kryształki korundu, dochodzi do złuszczenia wierzchnich warstw naskórka. Mikrodermabrazja korundowa w porównaniu do diamentowej charakteryzuje się szybszymi efektami w krótszym czasie, może być wykonywana na każdym rodzaju skóry oprócz naczyniowej.
Mikrodermabrazja korundowa - dłonie
45 min 100
Za pomocą specjalnego urządzenia, które pod ciśnieniem wypycha kryształki korundu, dochodzi do złuszczenia wierzchnich warstw naskórka. Mikrodermabrazja korundowa w porównaniu do diamentowej charakteryzuje się szybszymi efektami w krótszym czasie, może być wykonywana na każdym rodzaju skóry oprócz naczyniowej.
Mikrodermabrazja Diamentowa + maska (twarz,szyja,dekolt)
30 min 100
Pedicure odżywczy
45 min 45
moczenie stóp, złuszczanie, odsunięcie skórek,zmatowienie , polerowanie i odżywka w zależności od kondycji paznokcia
Pedicure SPA
60 min 60
Usługa pedicure SPA bez malowania paznokci, pozostawia stopy idealnie gładkie i świeże, idealne do otwartego obuwia
Pedicure hybrydowy
75 min 80
Piękne i zadbane stopy to jeden z nieodzownych elementów naszego wyglądu. Usługa pedi hybrydowego polega na wykonaniu kąpieli z użyciem soli morskiej, zmiękczeniu i opracowaniu skórek, opiłowaniu paznokci, a następnie na pomalowaniu paznokci lakierem hybrydowym tak samo, jak to wygląda w przypadku manicure hybrydowego. Na koniec na skórki nakładana jest oliwka, a na stopy krem.
Pedicure SPA + hybryda
90 min 100 85
20.09.2018
"Jak zawsze pełna profeska"
Pedicure SPA dla mężczyzn - klasyczny
60 min 70
Jest to klasyczny pedicure opracowujący typowe dla męskiej skóry problemy. Szczególnie w okresie letnim męskie stopy powinny być zadbane, aby zapobiec nadmiernemu poceniu się czy przykremu zapachowi. Jest to relaksująca i powszechnie stosowana usługa, na bazie kąpieli w soli morskiej, pozwalająca się wyciszyć i odpocząć. Usługa składa się z opracowania skórek, peelingu, kąpieli parafinowej, opiłowania paznokci oraz wtarciu kremu lekkim masażem.
Pedicure SPA dla dwóch osób
150 min 100
Jest to pedicure wykonywany na bazie soli morskiej. W trakcie usługi przeprowadzany jest peeling oraz kompleksowe opracowanie skórek i płytki paznokcia. Wykonuje się pedicure hybrydowy, masażem wmasowuje serum lub krem i nakłada parafinę. W gabinecie do pedicure są obok siebie dwa fotele, które pozwolą przyjaciółkom na miłe, wspólne spędzenie popołudnia. Zachęcamy do pozostania kilka dodatkowych minut, by spokojnie napić się kawy i porozmawiać w 4 oczy za zamkniętymi drzwiami gabinetu.
Pedicure SPA + hybryda dla 2 osób
165 min 180
Kąpiel parafinowa stóp
30 min 45
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - mink/silk
150 min 120
Jest to jedna z najpopularniejszych metod przedłużania rzęs, polegająca na doklejeniu syntetycznej rzęsy do rzęsy właściwej w proporcji 1 syntetyk:1 rzęsa naturalna. Pozwala to na uzyskanie zaskakująco naturalnego efektu przyciemnienia naturalnych rzęs, zagęszczenia i wydłużenia. Warto pamiętać, że przedłużanie rzęs wykonane przez certyfikowaną stylistkę nie wpływa na stan rzęs naturalnych. Usługa powinna być powtarzana średnio co 4 tygodnie dla utrzymania optymalnego efektu.
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - rzęsy kaszmirowe
150 min 130
Jest to stylizacja rzęs metodą 1:1 przy użyciu rzęs wykonanych z kaszmiru. Rzęsy kaszmirowe w porównaniu do standardowych są płaskie, dzięki czemu można na nie nałożyć więcej kleju, co skutkuje wydłużonym czasem noszenia (aż do 6 tygodni!). Dodatkowo rzęsy są bardziej miękkie i efekt stylizacji bardziej naturalny.
Korekta rzęs 1:1 - mink/silk (do 4 tygodni)
120 min 90
Korektę rzęs wykonuje się średnio po upływie 3/4 tygodni od usługi, jednak można ten czas dowolnie modyfikować w zależności od potrzeb. Korekta trwa zazwyczaj krócej, polega na usunięciu rzęs które się przemieściły i uzupełnieniu braków po syntetycznych włoskach, które wypadły z upływem czasu. Podczas korekty stylistka ocenia również stan rzęs naturalnych.
Korekta rzęs 1:1 - rzęsy kaszmirowe (do 6 tygodni)
120 min 100
Jest to stylizacja rzęs metodą 1:1 przy użyciu rzęs wykonanych z kaszmiru. Rzęsy kaszmirowe w porównaniu do standardowych są płaskie, dzięki czemu można na nie nałożyć więcej kleju, co skutkuje wydłużonym czasem noszenia (aż do 6 tygodni!). Dodatkowo rzęsy są bardziej miękkie i efekt stylizacji bardziej naturalny.
Ściągnięcie rzęs
45 min 60
Kiedy klientka rezygnuje z przedłużania rzęs należy udać się do stylistki na ich ściągnięcie. Jest to o wiele bezpieczniejsza metoda niż "zrywanie" ich z oka, co mogłoby znacząco uszkodzić naturalne włoski.

SPA

AROMACEANE SILHOUETTE TREATMENT
75 min 280
Wszystkie morskie minerały zawarte w mule morskim i solach morskich oraz w 100% naturalne olejki eteryczne, odpowiednio dobrane, doskonale remineralizują skórę i przyczyniają się do wyszczuplenia sylwetki. Do zabiegu została stworzona specjalna technika masażu bazująca na filozofii chińskiej. Masaż reguluje procesy przemiany materii, przyśpiesza oczyszczenie organizmu.
HONEY BODY POLISH - peeling miodowo-migdałowy
60 min 120
Mieszanka miodu, drobinek migdałów i owsianki dokładnie złuszcza martwe komórki naskórka, pozostawiając skórę świeżą i promienną. Miód dodatkowo odżywia i redukuje poczucie suchości. Przyjemny, słodki zapach rozpieszcza zmysły. Dla lepszego rezultatu w Naszym salonie peeling miodowo-migdałowy wykonujemy z użyciem kefiru, który działa odżywczo a skórę.
MICRONIZED MARINE ALGAE BODY WRAP
60 min 270
Zabieg wyszczuplający, remineralizujący i przeciwcellulitowy, na bazie 100% mikronizowanej algi morskiej bogatej w minerały, witaminy i mikroelementy. Stymuluje mikrokrążenie krwi, odżywia, nawilża i detoksykuje. Redukuje złogi tłuszczowe, eliminuje nadmiar wody z tkanek, poprawia strukturę skóry i kontur ciała.
POMEGRANATE CRAN-APPLE ALL OVER BODY SCRUB - peeling cukrowy granatowo-żurawinowy
60 min 120
Zabieg o działaniu ujędrniającym i wygładzającym. Czysty cukier w połączeniu z owocami granatu, żurawiny i soku jabłkowego zapewnia skórze dokładne złuszczenie martwych komórek naskórka, pozostawiając ją gładką i odżywioną. Do peelingu wykonywany jest masaż całego ciała oliwką, tak by wzmocnić doznania aromaterapeutyczne zabiegu. Zabieg idealny jest w okresie wiosenno-letnim jako samodzielna usługa lub jako wstęp do wykonywania zabiegów anti-age na ciało czy opalania natryskowego.
Repechage PEPPERMINT SEA TWIST - antycellulitowy zabieg na ciało
60 min 320
Odświeżający i detoksykujący zabieg z mieszanką świeżych alg morskich i olejku miętowego. Jest to zabieg z użyciem bandaży, zdobywca nagród za najlepszy zabieg na ciało! Efekty to likwidacja cellulitu i wyraźne zmniejszenie się tkanki tłuszczowej. Zabieg można wykonywać na ciepło lub na zimno, zależnie od preferencji klienta, jednak polecany jest szczególnie na zimno w okresie letnim, ponieważ pozostawia długotrwałe uczucie świeżości.
TONING BODY WRAP
60 min 250
Zabieg o działaniu tonizującym i ujędrniającym. Dzięki zawartości witamin i minerałów w preparatach ma właściwości remineralizujące. Dodatkowo usprawnia mikrokrążenie, co ułatwia redukcję cellulitu. Celem zabiegu jest intensywne modelowanie sylwetki oraz wyraźne przyśpieszenie metabolizmu.
Pakiet wyszczuplający - całe ciało
90 min 150
Dermomasaż jest to połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem, z jednoczesnym odciągnięciem fałdów skóry, czyli zassaniem i rolowaniem poprzez ruchome rolki. Wykonywana podczas zabiegu liposukcja ultradźwiękowa posiada w zastosowaniu dwie głowice: IR oraz ULTRASONIC. Połączenie tych dwóch bodźców terapeutycznych sprawia, iż efekty kuracji są bardziej spektakularne. Natomiast głowica IR poprzez nagrzanie tkanek znacząco upłynnia tkankę tłuszczową.
VACUUM FREQUENCY - 1 partia ciała (np. brzuch, uda, pośladki)
60 min 80
Najnowsza technologia z użyciem fal radiowych bipolarnych połączonych z masażem próżniowym. Vacuum Frequency jest nowoczesnym zabiegiem polecanym do modelowania sylwetki, rozbijania tkanki tłuszczowej, redukowania „boczków” w centymetrach, drenażu układu limfatycznego, wspomagania krążenia i detoksykacji organizmu.
VACUUM FREQUENCY - 2 partie ciała (np. brzuch, uda, pośladki)
75 min 100
Najnowsza technologia z użyciem fal radiowych bipolarnych połączonych z masażem próżniowym. Vacuum Frequency jest nowoczesnym zabiegiem polecanym do modelowania sylwetki, rozbijania tkanki tłuszczowej, redukowania „boczków” w centymetrach, drenażu układu limfatycznego, wspomagania krążenia i detoksykacji organizmu.
VACUUM FREQUENCY - 3 partie ciała (np. brzuch, uda, pośladki)
90 min 120
Najnowsza technologia z użyciem fal radiowych bipolarnych połączonych z masażem próżniowym. Vacuum Frequency jest nowoczesnym zabiegiem polecanym do modelowania sylwetki, rozbijania tkanki tłuszczowej, redukowania „boczków” w centymetrach, drenażu układu limfatycznego, wspomagania krążenia i detoksykacji organizmu.
Retix C - rozstępy
30 min 200
Retix C to kompleksowa terapia wykorzystująca retinol – czystą witaminę A, jeden z najskuteczniejszych składników stosowanych w odmładzaniu skóry, oraz witaminę C i koktajl antyoksydantów, działających rozjaśniająco, antyoksydacyjnie i regenerująco. W efekcie rozstepy stają się mniej widoczne
Fale Radiowe (brzuch+ampułka)
30 min 140
Arosha Lifting Up Kit
60 min 200
d'Arsonval
30 min 30
Oczyszczanie manualne
45 min 70
Oczyszczanie manualne + wapozon + darsonwal
60 min 120
Biostymulacyjny lifting twarzy falami radiowymi RF - twarz, szyja, dekolt
60 min 120
Jest to komfortowy i bezbolesny zabieg, który ma na celu pobudzenie komórek skóry do produkcji i regeneracji kolagenu, w efekcie skóra odzyskuje sprężystość i jędrność. Natomiast laser biostymulacyjny to urządzenie wzbogacone o promieniowanie laserowe, które przygotowuje tkanki na silniejszy efekt terapeutyczny i liftingujący. Poleca się wykonywanie zabiegu w seriach.
Biostymulacyjny lifting twarzy falami radiowymi RF - twarz, szyja, dekolt + maska anti-age
75 min 150
Jest to komfortowy i bezbolesny zabieg, który ma na celu pobudzenie komórek skóry do produkcji i regeneracji kolagenu, w efekcie skóra odzyskuje sprężystość i jędrność. Natomiast laser biostymulacyjny to urządzenie wzbogacone o promieniowanie laserowe, które przygotowuje tkanki na silniejszy efekt terapeutyczny i liftingujący. Dodatkowo wykonuje się silnie działający zabieg anti-age marki Dermalogica, na intensywnie działających, specjalistycznie dobranych produktach dla jeszcze lepszego efektu!
Oksybrazja
30 min 80
Jest to nowy rodzaj mikrodermabrazji wykonywany strumieniem tlenu oraz rozproszonych kropli soli fizjologicznej. Jest to tak zwana "miękka" mikrodermabrazja nie wywołująca podrażnienia skóry. Zabieg wykonywany jest na mokro, daje uczucie chłodu i ukojenia, co jest szczególnie ważne w przypadku cery wrażliwej. Efekt oczyszczenia i odświeżenia skóry podobny jest do tego, który możemy uzyskać przy pomocy mikrodermabrazji diamentowej.
Peeling kawitacyjny + darsonwalizacja
30 min 70
Jest to zabieg pielęgnacyjny, polegający na oczyszczaniu naskórka, dezynfekcji drobnych zmian trądzikowych, usunięciu zalegających resztek kosmetyków i nadmiaru łoju. Wspomaga on leczenie trądziku, może być stosowany u osób z cerą naczyniową, wrażliwą i delikatną. Jest to idealny wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych.
Peeling kawitacyjny + darsonwalizacja + maska algowa
60 min 120
Jest to zabieg pielęgnacyjny, polegający na oczyszczaniu naskórka, dezynfekcji drobnych zmian trądzikowych, usunięciu zalegających resztek kosmetyków i nadmiaru łoju. Wspomaga on leczenie trądziku, może być stosowany u osób z cerą naczyniową, wrażliwą i delikatną. Jest to idealny wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych.
Retix C - twarz
30 min 180
Retix C to kompleksowa terapia anti-aging. Wykorzystuje retinol – czystą witaminę A, jeden z najskuteczniejszych składników stosowanych w odmładzaniu skóry, oraz witaminę C i koktajl antyoksydantów, działających rozjaśniająco, antyoksydacyjnie i regenerująco. Kuracja redukuje niedoskonałości i nawilża. W efekcie skóra staje się widocznie odmłodzona, rozświetlona, jednolita, jędrna, napięta, a zmarszczki mniej widoczne.
Retix C - twarz, szyja, dekolt
30 min 200
Retix C to kompleksowa terapia anti-aging. Wykorzystuje retinol – czystą witaminę A, jeden z najskuteczniejszych składników stosowanych w odmładzaniu skóry, oraz witaminę C i koktajl antyoksydantów, działających rozjaśniająco, antyoksydacyjnie i regenerująco. Kuracja redukuje niedoskonałości i nawilża. W efekcie skóra staje się widocznie odmłodzona, rozświetlona, jednolita, jędrna, napięta, a zmarszczki mniej widoczne.
Ultradźwięki na cerę naczynkową + ampułka (Thalgo)
45 min 100
AQUARELLE
60 min 170
Intensywny zabieg do skóry szarej i zmęczonej. Odpowiedni na problem worków pod oczami oraz dla skóry wymagającej odżywienia, nawilżenia i poprawienia mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych i limfatycznych.
ILLUMINATING RADIANCE FACIAL
30 min 170 136
Ekspresowy zabieg upiększający dla każdego typu skóry, który ma za zadanie nawilżyć, odżywić, wygładzić i odświeżyć naskórek, usunąć oznaki zmęczenia oraz przywrócić skórze zdrowy i promienny wygląd. Idealny dla skóry grubej, z problemem widocznych porów i zaskórników.
HYALURONIC MARINE TREATMENT
60 min 300
Innowacyjny zabieg na bazie dobrze znanego kwasu hialuronowego. Usuwa pierwsze oznaki starzenia się skóry i precyzyjnie wypełnia zmarszczki. Błyskawiczny efekt zapewniają mikrosfery, które przy kontakcie z wodą zwiększają swoją objętość i wypychają zmarszczki od wewnątrz, a także wzmacniają skórę oraz modelują owal twarzy.
COLD CREAM RITUAL
60 min 250
Regenerująco-odżywczy zabieg dla skóry suchej i wrażliwej, która powoduje dyskomfort, poprzez napięcie, pękanie czy pieczenie. Odwodnienie skóry jest spowodowane uszkodzeniem płaszcza hydro-lipidowego. Dehydratacja jest przyczyną problemów, dla których rozwiązaniem ten rytuał - na bazie kosmetyków z unikalną, udoskonaloną recepturą Cold Cream Marine.
SILICUM MARINE TREATMENT
60 min 370
Luksusowy odmładzająco-liftingujący zabieg, który wykracza poza klasyczną kosmetykę. Już po jednym zabiegu skóra może wyglądać o 5 lat młodziej. Wysokoskoncentrowane składniki aktywne oraz nowatorski masaż Derma-Stim Massage zapewniają natychmiastowy efekt liftingu. W trakcie zabiegu aplikowane są dwie maski – kolagenowa z kwasem hialuronowym oraz modelująca Cryo-Modelling Mask. Zabieg modeluje owal twarzy, uelastycznia skórę, spłyca zmarszczki i drobne linie oraz pobudza produkcję kolagenu.
OCEAN TREATMENT for MEN
60 min 230
Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry mężczyzn po 35 roku życia. Wyrównuje strukturę naskórka poprzez peeling wykonywany wraz z masażem. Dodatkowo nawilża on głębsze warstwy naskórka, a także uelastycznia i regeneruje skórę drażnioną mechanicznie podczas codziennego golenia.
Repechage FOUR LAYER FACIAL - zabieg czterowarstwowy
90 min 260
Zabieg czterowarstwowy okrzyknięty „najlepszym zabiegiem stulecia”. Jest doskonały na pierwsze objawy starzenia się skóry. Przeznaczony dla każdego rodzaju cery (nawet skóry wrażliwych oraz naczyniowych). Idealny jako zabieg wyjściowy w początkowej fazie pielęgnacji skóry. Po tym kultowym zabiegu skóra jest czysta, zdrowa, promienna i wygląda o wiele młodziej. Składniki aktywne, takie jak alga Laminaria Digitata, kwas hialuronowy i wyciąg z róży regenerują strukturę skóry na poziomie komórkowym.
Repechage SEAWEED TREATMENT MASK - ekspresowy zabieg nawilżający + peeling enzymatyczny z papai + płatki kolagenowe gratis!
90 min 190
Jest to wersja rozszerzona zabiegu SEAWEED z peelingiem enzymatycznym - stworzonym z czystego enzymu z papai. Jest to łagodny, roślinny peeling oparty na papinie, która naturalnie rozkłada białko z powierzchni skóry odsłaniając jej jaśniejszą, odmłodzoną fakturę.
Repechage OPTI-FIRM EYE CONTOUR MASK
75 min 120 96
Profesjonalny zabieg oparty na najnowszych osiągnięciach w dziedzinie pielęgnacji skóry i klinicznie potwierdzonych składnikach, które wspomagają skórę w walce z oznakami niedoboru snu, starzenia się i szkodliwego działania środowiska. Kombinacja z naturalnych wyciągów z miłorzębu japońskiego, chryzyny oraz tripeptydów, dipeptydów oraz algi Aosa, redukuje zmarszczki, opuchliznę i podkrążenia, a lukrecja i ogórek rozświetlą i odświeżą okolice oczu.
Repechage SEAWEED TREATMENT MASK - ekspresowy zabieg nawilżający - sam + płatki kolagenowe gratis !!
75 min 160
Jest to ekspresowy zabieg nawilżający, który jest gwiazdorskim sposobem na czystą i zdrową skórę w zaledwie kilka minut. Kojący masaż wykonywany na C-serum oraz chłodząca maska z alg morskich Laminaria Digitata zapewniają skórze odżywienie oraz odświeżenie, jednocześnie nadając jej zdrowy i promienny wygląd.
VITA CURA® 5 Phase Firming Facial – pięciofazowy zabieg ujędrniający
90 min 300 240
Prawdziwa alternatywa dla chirurgii plastycznej i botoxu! Dedykowany jako zabieg anti-aging, bankietowy, dla skóry palacza, szarej, wymagającej silnej stymulacji i zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. Zabieg oparty jest na wyjątkowej kombinacji naturalnych, roślinnych i morskich składników, a użyta w zabiegu alga Spirulina jest jedną z najsilniej ujędrniających i odmładzających alg. Daje natychmiastowy efekt odmłodzenia, bez uszkadzania bariery ochronnej skóry.
Repechage LAMINA LIFT MASK
45 min 80 56
Maska Lamina Lift bazuje na ekstraktach z alg morskich, bogatych w 12 witamin, 18 aminokwasów i 42 pierwiastki śladowe. Woda pomarańczowa oraz aloes zawarte w masce odświeżają i łagodzą skórę. Stanowi ona rewelacyjne wykończenie zabiegów z użyciem kwasów, czy innych usług podrażniających skórę. Przynosi natychmiastową ulgę, nawilża i odświeża.
AGE SMART Dermalogica - silna terapia przeciwstarzeniowa
75 min 450
Celem tej ekskluzywnej terapii jest odnowa powierzchni skóry, wygładzenie zmarszczek, poprawa napięcia tkankowego i korekta owalu twarzy. Specjalistyczne receptury AgeSmart oparte na wyselekcjonowanych substancjach roślinnych i na najnowszej generacji składnikach otrzymywanych biotechnologicznie efektywnie poprawiają owal twarzy, zwiększając napięcie tkankowe. Jest to witaminowa bomba dla skóry dojrzałej i zmęczonej.
MEDIBAC Clearing - leczenie zmian skórnych cery dojrzałej
60 min 300
Linia MediBack marki Dermalogica to redefinicja zdrowej skóry. Produkty tej linii eliminują wszystkie cztery powody powstawania trądziku, dzięki czemu tworzą idealną usługę dla osób, które dotknął problem trądziku wieku dorosłego, stanów zapalnych i wyprysków. Składniki oczyszczające odblokowują pory skórne oraz zapobiegają tworzeniu się zaskórników. Działanie antybakteryjne gwarantują ekstrakty roślinne, a kwasy owocowe złuszczają martwy naskórek, wygładzając powierzchnię skóry.
BioSurface Peel - profesjonalny, chemiczny peeling dwufazowy
75 min 200
BioSurface Peel jest to profesjonalny, chemiczny peeling dwufazowy. Wyrównuje powierzchnię skóry, skracając jednocześnie minimalny okres gojenia. Pozwala na bezpieczne złuszczanie naskórka pozbawionego blasku i przyspiesza tym samym odnowę komórkową bez stanu zapalnego czy długiego okresu rekonwalescencji zwykle kojarzonego z peelingami chemicznymi. Nasz ekspert marki Dermalogica pomoże Ci zaplanować serię zabiegów, które zminimalizują martwiące Cię problemy.
Power Bright Dermalogica - zabieg rozjaśniająco-nawilżający - skóra wrażliwa
60 min 190
PowerBright Dermalogica to trzy preparaty lecznicze, stworzone po to by zwalczać i przeciwdziałać hiperpigmentacji - przebarwieniom różnego pochodzenia. To silne trio rozjaśnia, wyrównuje koloryt oraz poprawia teksturę skóry jednocześnie zachowując jej spójność i elastyczność. Bogaty skład preparatów stanowiący mieszankę silnie aktywnych składników pomaga regulować i kontrolować produkcję melaniny, co daje klarowną, gładszą, jaśniejszą i bardziej równomierną pod kątem koloru, świetlistą skórę.
Power Bright Dermalogica - zabieg rozjaśniająco-nawilżający - skóra z trądzikiem
60 min 220
PowerBright Dermalogica to trzy preparaty lecznicze, stworzone po to by zwalczać i przeciwdziałać hiperpigmentacji - przebarwieniom różnego pochodzenia. To silne trio rozjaśnia, wyrównuje koloryt oraz poprawia teksturę skóry jednocześnie zachowując jej spójność i elastyczność. Bogaty skład preparatów stanowiący mieszankę silnie aktywnych składników pomaga regulować i kontrolować produkcję melaniny, co daje klarowną, gładszą, jaśniejszą i bardziej równomierną pod kątem koloru, świetlistą skórę.
Power Bright Dermalogica - zabieg rozjaśniająco-nawilżający - skóra dojrzała
60 min 320
PowerBright Dermalogica to trzy preparaty lecznicze, stworzone po to by zwalczać i przeciwdziałać hiperpigmentacji - przebarwieniom różnego pochodzenia. To silne trio rozjaśnia, wyrównuje koloryt oraz poprawia teksturę skóry jednocześnie zachowując jej spójność i elastyczność. Bogaty skład preparatów stanowiący mieszankę silnie aktywnych składników pomaga regulować i kontrolować produkcję melaniny, co daje klarowną, gładszą, jaśniejszą i bardziej równomierną pod kątem koloru, świetlistą skórę.
UltraCalming Dermalogica - zabieg kojący dla skóry wrażliwej
75 min 200
Jest to wysoce skuteczne antidotum na wrażliwą skórę, jako terapia łagodząca pieczenie i zaczerwienienia, wyciszająca stany zapalne. Przynosi ulgę przy trądziku różowatym i podrażnieniach powstałych w wyniku eksfoliacji skóry, a w wersji MicroZone stanowi doskonały dodatek do kwasów. Wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Połączenie kompleksu UltraCalming z wyciągami roślinnymi zapewnia wyjątkowo skuteczną osłonę przed dalszymi podrażnieniami skóry. Wspomaga proces odbudowy skóry.
Zabieg oczyszczający Dermalogica
45 min 140
Jest to profesjonalna kuracja oczyszczająca skierowana do osób ze skórą problematyczną, skłonnościami do stanów zapalnych i zmian ropnych. Zabieg skutecznie redukuje zmiany trądzikowe, wygładza i regeneruje naskórek. Jest to idealna propozycja również dla osób nastoletnich, zmagajacych się ze zmianami skórnymi. W ofercie dostępne są również rozszerzone wersje tego zabiegu.
Zabieg oczyszczający Dermalogica + oczyszczanie manualne
60 min 200
Jest to profesjonalna kuracja oczyszczająca skierowana do osób ze skórą problematyczną, skłonnościami do stanów zapalnych i zmian ropnych. Zabieg skutecznie redukuje zmiany trądzikowe, wygładza i regeneruje naskórek. Jest to idealna propozycja również dla osób nastoletnich, zmagajacych się ze zmianami skórnymi. W ofercie dostępne są również rozszerzone wersje tego zabiegu.
Zabieg oczyszczający Dermalogica + oczyszczanie manualne + kawitacja + darsonwalizacja
60 min 230
Jest to profesjonalna kuracja oczyszczająca skierowana do osób ze skórą problematyczną, skłonnościami do stanów zapalnych i zmian ropnych. Zabieg skutecznie redukuje zmiany trądzikowe, wygładza i regeneruje naskórek. Jest to idealna propozycja również dla osób nastoletnich, zmagajacych się ze zmianami skórnymi. Dodatkowo do oczyszczania wykonuje się peeling kawitacyjny, działający silnie oczyszczająco oraz darsonwalizację, która odkaża rany i pomaga w ich gojeniu.
Zabieg oczyszczający Dermalogica + oczyszczanie manualne + kawitacja + mikrodermabrazja diamentowa/korundowa
75 min 250
Profesjonalna kuracja oczyszczająca skierowana do osób ze skórą problematyczną, skłonnościami do stanów zapalnych i zmian ropnych. Zabieg skutecznie redukuje zmiany trądzikowe, wygładza i regeneruje naskórek. Do oczyszczania wykonuje się peeling kawitacyjny, działający silnie oczyszczająco oraz mikrodermabrazję diamentową lub korundową, w zależności od wyniku konsultacji z kosmetologiem. Jest to najbardziej kompleksowa terapia przeciwtrądzikowa, zapewniająca długotrwały efekt.
Zabieg regenerujący Dermalogica
60 min 250
Jest to zabieg intensywnie regenerujący, stymulujący naturalne procesy odnowy w skórze nie dopuszczając do jej przedwczesnego starzenia się. Dostarcza aktywnych substancji, które działają odżywczo, odświeżając zmęczoną skórę. Aktywna eksfoliacja stymuluje produkcję kolagenu i elastyny poprawiając napięcie tkankowe.
Zabieg złuszczający Dermalogica
60 min 160
Intensywna terapia złuszczająca projektowana indywidualnie pod kątem wymagań skóry każdego klienta. Zabieg o działaniu silnie stymulującym, zwiększa napięcie tkankowe, rozświetla oraz wygładza skórę. Dodatkowo stymulując produkcję kolagenu i elastyny odwraca skutki przedwczesnego starzenia się skóry. Bogactwo ekstraktów roślinnych i substancji aktywnych koi zapewniają skórze długotrwałą gładkość.
Zabieg nawilżająco-odżywczy Dermalogica
105 min 180 117
Zabieg ten to odżywcza terapia nawilżająca, z wykorzystaniem kojących zmysły olejków esencjonalnych. Dzięki wyselekcjonowanym składnikom roślinnym, które wchodzą w skład produktów Dermalogica, doświadczysz ukojenia i nawilżenia skóry, jednocześnie odzyskując jej piękny i zdrowy wygląd.
Zabiegi lunchowe MicroZone Dermalogica - Błyskawiczna eksfoliacja
30 min 100
Zabiegi lunchowe MicroZone Dermalogica - AGE SMART Eye Reversal
30 min 120
Zabiegi lunchowe MicroZone Dermalogica - Lip Renewal
30 min 120
Zabiegi lunchowe MicroZone Dermalogica - Moisture Boost
30 min 80
Zabiegi lunchowe MicroZone Dermalogica - Rewitalizujący zabieg na okolice oczu
30 min 80
Zabiegi lunchowe MicroZone Dermalogica - S.O.S. dla okolic oczu
30 min 120
Zabiegi lunchowe MicroZone Dermalogica - UltraCalming
30 min 80
Ultradźwięki + ampułka + maska
30 min 100
Ultradźwięki + ampułka + maska kremowa
45 min 75
Masaż twarzy + krem firmy Thalgo
30 min 30

Medycyna estetyczna

Średnia ocena
Cena / Jakość:
4.9/5
Obsługa:
4.9/5
Miejsce:
4.9/5
malgorzata.anna.pawlik
Październik 2018

Pakiet wyszczuplający - całe ciało

Wszystko Super! Pełen profesjonalizm! :)

Odpowiedź od Kopalnia Piękna

Dziękujemy bardzo za opinię, zapraszamy ponownie :)

aleksandra.skawinska
Październik 2018

Korekta rzęs 1:1 - rzęsy kaszmirowe (do 6 tygodni)

Jak zawsze super

Odpowiedź od Kopalnia Piękna

Dziękujemy Pani :)

Klient
Październik 2018

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - mink/silk

Rzęsy wyszły wspaniale :) Jestem bardzo zadowolona :)

Odpowiedź od Kopalnia Piękna

Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie! :)

Karolina Karlik
Wrzesień 2018

Pedicure odżywczy

Rewelacja! Niesamowicie kompetentna obsługa, bardzo dobre ceny, czego chcieć więcej?

Odpowiedź od Kopalnia Piękna

Dziękujemy bardzo :)

Karolina Karlik
Wrzesień 2018

Pedicure odżywczy

Rewelacja! Niesamowita obsługa, a do tego bardzo kompetentna. Jestem bardzo zadowolona z Państwa usług i z czystym sumieniem mogę każdemu polecić to miejsce

Odpowiedź od Kopalnia Piękna

Dziękujemy bardzo :)

Tomasz Jendryka
Wrzesień 2018

Regulacja brwi

Polecam

Odpowiedź od Kopalnia Piękna

Dziękujemy bardzo :)

malgorzata.anna.pawlik
Wrzesień 2018

Pakiet wyszczuplający - całe ciało

Jak zawsze super! :) Nowe miejsce bardzo przytulne, polecam! :)

Odpowiedź od Kopalnia Piękna

Dziękujemy bardzo :)

Ada Malinowska
Wrzesień 2018

Pedicure SPA + hybryda

Salon oraz obsługa na najwyższym poziomie. Stopy po zabiegu SPA są zadbane i miękkie przez długi czas, a hybryda pozostaje w idealnym stanie ponad miesiąc - rewelacja! Bardzo polecam Kopalnię Piękna!

Odpowiedź od Kopalnia Piękna

Dziękujemy bardzo za opinię i zapraszamy ponownie! :)

malgorzata.anna.pawlik
Wrzesień 2018

Pakiet wyszczuplający - całe ciało

Wszystko super! Zabieg przeprowadzony bardzo profesjonalnie, Pani Agnieszka jest najlepsza! Z czystym sumieniem polecam i na pewno wrócę! :)

Odpowiedź od Kopalnia Piękna

Bardzo dziękujemy za opinię i zapraszamy :)

aleksandra.skawinska
Wrzesień 2018

Pedicure SPA + hybryda

Jak zawsze pełna profeska

Odpowiedź od Kopalnia Piękna

Dziękujemy Pani bardzo :)

Dodaj opinię

Kopalnia Piękna - Katowice

DODAJ OPINIĘ
ZALOGUJ SIĘ
15
ODBIERZ KUPON

WYBIERZ USŁUGĘ:

OCEŃ MIEJSCE:

Cena/Jakość:

Kliknij w gwiazdkę

Obsługa:

Kliknij w gwiazdkę

Miejsce:

Kliknij w gwiazdkę

UZASADNIJ SWOJĄ OCENĘ:

Galeria
Poleć znajomym
Godziny otwarcia

Poniedziałek 11:00 - 19:00

Wtorek 11:00 - 19:00

Środa 11:00 - 19:00

Czwartek 11:00 - 19:00

Piątek 11:00 - 19:00

Sobota 10:00 - 14:00

Niedziela nieczynne

Kim jesteśmy?

Jeśli szukacie miejsca, w którym profesjonalnie w miłej i przyjaznej atmosferze a co najważniejsze w bezpiecznych warunkach, zadbacie o swój piękny i młody wygląd zapraszamy do Kopalni Piękna! więcej

DO GÓRY
Serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka plików cookie. OK
Spinner
Ładuję...
POBIERZ APLIKACJĘ ZA DARMO
UMAWIAJ SIĘ SZYBKO I WYGODNIE