Aplikacja lavito
4,5/5

Kędziorek. Salon fryzjerski. Chacińska G.

Fryzjer Gdańsk Kokoszki Kędziorek. Salon fryzjerski. Chacińska G.

Kędziorek. Salon fryzjerski. Chacińska G.

Goplańska 62
Gdańsk Kokoszki
3.4
6 opinii
Średnia ocena
Cena / Jakość:
4.0/5
Obsługa:
3.0/5
Miejsce:
3.3/5
Klient
Grudzień 2018

Jak dla mnie Pani o wielkich umiejętnościach. Ja akurat w tym salonie czuję się bardzo dobrze. Nie jest tak "wypasiony" jak dzisiejsze salony fryzjerskie, w których brak umiejętności tuszuje się "odpicowanym" wnętrzem. Tu jest prosto i konkretnie. I taka też jest właścicielka - prostolinijna i rzeczowa. Ja to bardzo cenię. Oczywiście, nie każdemu to odpowiada. A co jeszcze uważam za bardzo istotne - jest tu bardzo czysto. Każdy ma swoje zdanie, warto je samemu wyrobić. Ja polecam Panią Grażynkę. Na pewno warto spróbować. Jeśli zmieniać fryzurę, to tylko tu. P.S. Z własną farbą chodzimy najwyżej do sąsiadki. I tak wyjdzie zebra albo inny podpalaniec.

Anna Mironowicz
Czerwiec 2018

Wczoraj byłam pierwszy raz i ostatni. Pani nie była gościnna, nie sprawiłą, że czułam sie w salonie dobrze, że byłam mile widziana. Obsługa bez uśmiechu. Kilka razy wspomniałą, że mam bardzo poniszczone włosy mimo iż bardzo o nie dbam. Pani podkreślała jaki to zły wpływ ma farbowanie i że na starośc może mi zabraknąć włosów :( Że całe życie fryzjerki farbowały mi włosy w nieprawidłowy sposób i dlatego najprawdopodobnie farba (prszyniosłam swoją własną) nie złapie mi całych włosów i najlepiej to robić włosy henną , dużo olejować lub nie farbować wogóle, że kolor który chcę nie jest wcale taki ładny. Naprawde miałam dosyć tej całej sytuacji :( Pani chyba wykrakała bo farba nie pokryła całych włosów a jedynie to odrosty, obwiniam o to zbyt szybkie zmycie farby. Teraz muszę iść do innego salonu by pokryć całe włosy. Na pewno nie wróce do tego salonu. Mimo, iż prawie pod domem i cena jest konkurencyjna to wolę zapłacić więcej i spędzić wizytę w przyjaznej klientowi atmosferze. Absolutnie nie polecam! Omijajcie ten salon!

Paula Debis
Czerwiec 2017

Super fryzjerka, chodzę od 10 lat i nie nigdzie indziej sie nie wybieram :)

Klient
Październik 2016

Super jakość, miła fryzjerka, świetny wystrój. Polcecam

Klient
Wrzesień 2015

Ile razy nie przyjdę na strzyżenie, słyszę przez cały czas zabiegu utyskiwanie jak bardzo zniszczone są moje włosy. ZA KAŻDYM JEDNYM RAZEM. Wystarczyłoby w zupełności powiedzieć to raz. Strzyżenie w porządku ale fryzjerka nie do wytrzymania.

Klient
Wrzesień 2015

Jakość usługi pozostawia wiele do życzenia, ale jak na maleńki, osiedlowy salonik nie ma się co więcej spodziewać. W sam raz, żeby podciąć rozdwojone końcówki, co nie wymaga wiele umiejętności. Obsługa natomiast, a konkretnie właścicielka, jest osobą tak irytującą i nieprzyjemną, odnoszącą się do klienta roszczeniowo i wyniośle, że po kilku razach, z tego właśnie względu, przestałam z jej usług korzystać. Obecnie wolę nadłożyć dużo drogi, aby chociaż najdrobniejszy zabieg wykonać w innym miejscu. Nie polecam.

Dodaj opinię

Kędziorek. Salon fryzjerski. Chacińska G. - Gdańsk

OCEŃ MIEJSCE:

Cena/Jakość:

Kliknij w gwiazdkę

Obsługa:

Kliknij w gwiazdkę

Miejsce:

Kliknij w gwiazdkę

UZASADNIJ SWOJĄ OCENĘ:

DO GÓRY
Serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka plików cookie. OK
Spinner
Ładuję...
POBIERZ APLIKACJĘ ZA DARMO
UMAWIAJ SIĘ SZYBKO I WYGODNIE