Aplikacja lavito
4,5/5

O nas

Jesteśmy serwisem, dzięki któremu w szybki i prosty sposób znajdziesz dobrego fryzjera i kosmetyczkę w najbliższej okolicy, a także zarezerwujesz wizytę online w salonie o dowolnej porze dnia i nocy. Już nie musisz wykonywać kilkunastu telefonów i stać w kolejkach! Dzięki Lavito zyskasz również dostęp do atrakcyjnych promocji!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy szybko rozwijającym się startupem, który powstał w 2013 roku i na obecną chwilę jest liderem na polskim rynku. Aktywnie współpracujemy z blisko trzema tysiącami salonów, a w naszej bazie jest ich ponad 28 tysięcy. Udostępniamy 250 tysięcy usług i ta liczba wciąż rośnie. Naszym celem jest zrewolucjonizowanie sposobu umawiania się do salonów fryzjerskich i kosmetycznych.

Za nami są dwie rundy finansowania. W pierwszej pozyskaliśmy fundusze od Protos Venture Capital. Obecnie jesteśmy po drugiej rundzie finansowania, dzięki której otrzymaliśmy 8 milionów złotych od funduszy zagranicznych Enern i Miton. Naszym planem na przyszłość jest zajęcie polskiego, jak i zagranicznego rynku.

System do zarządzania salonem

Jesteś właścicielem salonu? Porzuć papierowe notatniki i kalendarze! Lavito oferuje zaawansowany system do zarządzania salonem. Nasz panel dla biznesu pozwala na przechowywanie wszystkich danych o klientach w jednym miejscu. Masz możliwość powrotu do historii wizyt w każdej chwili. Dajemy ci dostęp do elektronicznego kalendarza, co sprawi, że już zawsze będziesz mieć porządek w grafiku swoim i swoich pracowników.

Zapomnij o przepadających wizytach! Przypomnienia SMS i e-mail wysyłane przed zabiegiem sprawią, że żaden klient nie przeoczy tego, że zapisał się na wizytę. Dzięki tej prostej formie kontaktu budujesz z nimi trwałe i długofalowe relacje.

Platforma do rezerwacji

Masz problem z wyborem odpowiedniego salonu? Późnym wieczorem, gdy w końcu masz czas, nikt nie podnosi słuchawki? Lavito pozwala na dokonywanie rezerwacji online, o każdej porze, nawet gdy salon jest już zamknięty. Możesz zapisać się do ulubionego fryzjera lub kosmetyczki, ponieważ posiadamy opcję wyboru pracownika. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz. Po potwierdzeniu rezerwacji przez salon, cały proces jest zakończony! To bardzo proste i przyjemne rozwiązanie, dlatego tak bardzo zależy nam na jego upowszechnieniu. Wizyty za pośrednictwem platformy rezerwuje 100 tysięcy osób miesięcznie. Dążymy do tego, aby było ich jeszcze więcej!

Dostęp do opinii

Znajdź salon idealny dla siebie, przeglądając opinie Klientów! Nasi użytkownicy po odbytej wizycie mogą ocenić jego wnętrza, obsługę oraz jakość i cenę zabiegu. W serwisie widnieje już ponad 20 tysięcy opinii. Każda wizytówka salonu posiada sekcję, w której znajdują się opinie wygenerowane przez użytkowników. Nasze salony wiedzą, że rekomendacja zadowolonego Klienta to najlepsza reklama.

Aplikacja mobilna

Ściągnij darmową aplikację, znajdź salony blisko ciebie i dokonuj rezerwacji szybko i wygodnie, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Możesz rezerwować usługi na wszystkich urządzeniach przenośnych w systemie iOS i Android. Zapisuj się do salonów z ekranu telefonu lub tabletu!

DO GÓRY
Serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka plików cookie. OK
Spinner
Ładuję...
POBIERZ APLIKACJĘ ZA DARMO
UMAWIAJ SIĘ SZYBKO I WYGODNIE