Aplikacja lavito
4,5/5

Gabinet Masażu Medycznego Leczniczego i Relaksacyjnego

Sport i Fitness Poznań Grunwald Gabinet Masażu Medycznego Leczniczego i Relaksacyjnego

Gabinet Masażu Medycznego Leczniczego i Relaksacyjnego

Grochowska 22
Poznań Grunwald
4.8
142 opinie

SPA

Masaż relaksacyjny pleców
60 min 80
Delikatny, wyciszający i uspakajający masaż przeznaczony jest dla osób potrzebujących spędzenia godziny relaksu. Dotyk masażysty sprawi, że organizm ulegnie wyciszeniu. Bezcenna godzina ciszy z całą pewnością zostanie doceniona przez osoby oczekujące opieki i wsparcia. Ten rodzaj masażu jest również polecany przez psychologów. Masażysta stosuje wyłącznie delikatne techniki, które mają za zadanie wyciszyć organizm. Często zdarza się, że osoba masowana zapadnie w lekki letarg lub sen.
Masaż klasyczny pleców
60 min 90
Masaż klasyczny jest najpopularniejszą formą masażu. Pozwala na zredukowanie nagromadzonego napięcia mięśniowego, łagodzi ból i pozwala na odpoczynek, rozluźnia i uspokaja. Działa kojąco na mięśnie a nie tylko powierzchniowo jak to jest w masażu relaksacyjnym. Zalecany dla większości osób w każdym niemal wieku obojga płci. Masaż klasyczny, jak sama nazwa wskazuje jest podstawowym i najczęściej wykonywanym masażem na Świecie. Klasyk może zostać wykonany z różną siłą, według życzenia Klientów.
Masaż leczniczy / masaż medyczny pleców karku barków szyi
60 min 100
Masaż przeznaczony dla osób uskarżających się na przewlekłe bóle pleców w okolicy lędźwi oraz na wysokości około łopatkowej i ramion. Wielogodzinna praca w pozycji siedzącej, permanentny stres, zbyt mała aktywność fizyczna, powodują ból pleców. Ten masaż będący kombinacją technik medycznych i klasycznych przyniesie oczekiwane ukojenie. Jest to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów, zapewnia przyjemne odczucie ustępującego bólu. Jest też dostępny w wersji "Dla Dwojga" w cenie 180zł.
Masaż leczniczy / masaż medyczny z diagnostyką i konsultacją
60 min 100
Podstawowy, pierwszy masaż medyczny poprzedzony wywiadem medycznym, badaniem palpacyjnym w celu oceny tkanek wraz z konsultacją w celu zaplanowania terapii.
Masaż leczniczy / masaż medyczny z diagnostyką i konsultacją
90 min 140
Podstawowy, pierwszy masaż medyczny poprzedzony wywiadem medycznym, badaniem palpacyjnym w celu oceny tkanek wraz z konsultacją w celu zaplanowania terapii.
KARNET/ZAPROSZENIE na masaż leczniczy / masaż medyczny z diagnostyką i konsultacją - doskonały pomysł na prezent!
60 min od 100
Karnet podarunkowy jest doskonałym prezentem dla zabieganej osoby aby poddać ciało diagnostyce i koniecznej regeneracji. Masaż medyczny poprzedzony wywiadem medycznym, badaniem palpacyjnym w celu oceny tkanek wraz z konsultacją w celu zaplanowania terapii. Zapewniamy miłą atmosferę, efekt leczniczy. Zabiegi są dostosowywane indywidualnie do potrzeb każdej osoby. Istnieje możliwość zakupu zabiegu 90min lub serii zabiegów na indywidualnie ustalonych zasadach.
Masaż leczniczy dla DWOJGA / Masaż medyczny dla dwóch osób jednocześnie
60 min 180
Masaż leczniczy / medyczny wykonywany dla dwóch osób (pary) w jednych pomieszczeniu przez zespół masażystów. Często wybierana opcja przez Pary aby jednocześnie w tym samym czasie każda Osoba mogła skorzystać z masażu leczniczego i do tego aby być w tym czasie Razem. Zapraszamy Panie, Panów i Pary!
KARNET/ZAPROSZENIE na masaż medyczny/leczniczy dla DWOJGA - doskonały pomysł na prezent!
60 min 180
Karnet podarunkowy jest doskonałym prezentem dla zabieganych Par/Małżonków aby wspólnie i o jednym czasie poddać swoje ciało regeneracji. Masaż leczniczy / medyczny wykonywany dla dwóch osób (pary) w jednym pomieszczeniu przez zespół masażystów. Zapewniamy miłą atmosferę, efekt leczniczy. Zabiegi są dostosowywane indywidualnie do potrzeb każdej osoby. Zapraszamy Panie, Panów i Pary! Istnieje możliwość zakupu serii zabiegów na indywidualnie ustalonych zasadach.
Tigger Points / Masaż punktowy / Manualna terapia punktów spustowych (TP)
60 min 120
Specjalistyczny zabieg mięśniowo - powięziowy.
Masaż tkanek głębokich
60 min 120
Terapia manualna - zabieg rozszerzony
60 min 150
- praca strukturalna z ciałem - masaż tkanek głębokich - techniki rozluźniania mięśniowo-powięziowego - mobilizacje stawów: skokowych, kolanowych, krzyżowo biodrowych, międzykręgowych, - regulacja napięć przepony - usuwania dysfunkcji przełyku i żołądka - diagnostyka różnicowa i wybrane leczenie osteopatyczne w dysfunkcji narządu ruchu - praca w jamie ustnej i na przedniej stronie szyi w aspekcie zespołu uciskowego górnego otworu klatki piersiowej - neurologiczne i inne
Masaż medyczny w bólu szyi barków i karku (przeciwbólowy)
60 min od 100
Specjalistyczny zabieg dla osób odczuwających permanentne bóle szyjne. Ta dysfunkcja doprowadza w dalszej fazie rozwoju do: - migreny - zaburzeń widzenia - szumu w uszach - drętwienia - zaburzenia w przełykaniu Jest to skomplikowany zabieg przeprowadzany w dużym skupieniu, zgodnie z najnowszymi trendami medycyny.
Masaż kręgosłupa (całościowy lub wybrane odcinki)
60 min 100
Masaż kręgosłupa pozwala na przywrócenie własciwych napięć mięśniowych oraz eliminacje bólu. Dzięki temu przywraca ruchomość, odżywia tkanki i odpręża.
Masaż rąk / masaż kończyn górnych wraz z obręczą barkową
60 min 100
Masaż rąk relaksuje mięśnie, uwalnia sztywne palce, pozwala odzyskać zakres ruchu i np sięgać po kubek do szafki, pracować na komputerze itp.
Masaż nóg / masaż kończyn dolnych wraz z obręczą miednicy
60 min 100
Masaż przywracający uczucie odprężenia i lekkości dla zmęczonych nóg. Praca stojąca lub siedząca, rower, bieganie i inne czynności mogą spowodować, że nogi będą ociężałe lub nawet bolesne.
Masaż leczniczy / masaż medyczny redukujący refluks i zgagę
60 min 100
Przeznaczony dla osób uskarżających się na przewlekły refluks i zgagę. Na zabieg zaleca się na czczo (ostatni posiłek minimum 3 godziny wcześniej). Dla uzyskania oczekiwanego rezultatu zaleca się 2 zabiegi w odstępie jednego tygodnia.
Masaż klatki piersiowej w chorobach układu oddechowego: astma oskrzelowa, stany zapalne i przewlekłe, alergie.
60 min 100
Masaż klatki piersiowej w celu rozluźnienia mięśni oddechowych stosuje się zarówno u osób z astmą oskrzelową jak i u osób, które chcą zwiększyć wydolność oddechową organizmu.
Bezogniowe bańki próżniowe / stawianie baniek lekarskich (sport, astma i inne stany chorobowe oskrzeli i płuc, profilaktyka, medycyna chińska)
60 min 100
Zabieg uodparniający oraz leczniczy. Przebieg zabiegu: - silny masaż rozgrzewający olejkiem eterycznym pleców - oklepywanie (w przypadku mokrego kaszlu) - ustawienie baniek lekarskich - odpoczynek po zabiegu
Masaż prenatalny - masaż dla kobiet w ciąży i masaż dla kobiet po porodzie, mobilizacja blizny po cesarskim cięciu.
60 min 100
Opieka nad przyszłą mamą to ważna sprawa. Można to osiągnąć za pomocą masażu oraz odpowiednich ćwiczeń. Masaż zalecamy od 14 tygodnia ciąży aż do końca 8 miesiąca. Częstotliwość zabiegów: co 2 do 4 tygodni. Dla bezpieczeństwa dziecka i mamy sugerujemy najpierw konsultację z lekarzem prowadzącym. Masaż dla młodych mam przyspiesza powrót do kondycji, napięcie powłok brzusznych i przeciw działa rozstępom. Po cięciu cesarskim wykonamy mobilizację przeciw zrostową blizny i instruktarz.
KARNET/ZAPROSZENIE na serię masaży prenatalnych - masaż dla kobiet w ciąży i po porodzie, mobilizacja blizny po cesarskim cięciu - doskonały pomysł na prezent!
60 min od 75
Opieka nad przyszłą mamą to ważna sprawa. Zabieg zalecamy od 14 tyg ciąży aż do końca 8 m-ca. Częstotliwość zabiegów: co 2 do 4 tyg. Dla bezpieczeństwa dziecka i mamy sugerujemy konsultację z lekarzem prowadzącym. Masaż dla młodych mam przyspiesza powrót do kondycji, napięcie powłok brzusznych i przeciw działa rozstępom. Paniom po cięciu cesarskim wykonamy mobilizację przeciw zrostową blizny i udzielamy instruktarzu automasażu. 5 zabiegów 60min =450zł 10 zabiegów 60min =750zł
KARNET/ZAPROSZENIE na Śliczny Brzuszek - poporodowy zabieg dla młodej mamy - doskonały na prezent!
60 min 100
Zabieg medyczno - kosmetyczny z grupy zabiegów prenatalnych skierowany jest dla kobiet po porodzie. Każda mama pragnie jak najszybciej po porodzie wrócić do zgrabnej sylwetki. Specjalny zabieg masażu powłok brzusznych po ciąży przywraca właściwe napięcie skóry, działa przeciwdziała rozstępom. Jeżeli poród nastąpił przez cięcie cesarskie zadbamy o mobilizację blizny aby minimalizować tworzenie się zrostów. Dodatkowo - instruktaż automasażu. BEZCENNE - godzina na odprężenie w ciszy dla Mamy :)
Drenaż limfatyczny kończyn górnych lub dolnych
60 min 100
Likwidacja obrzęku
Kinesiology taping / plastrowanie
30 min od 30
Założenie jednej aplikacji taśmami do kinesiology tapingu.
Masaż biurowy WORKSITE o charakterze medycznym z doradztwem i konsultację zdrowotną w zakresie higieny i ergonomii w pracy biurowej
60 min od 120
Masaż wykonywany w miejscu pracy. Wymagane udostępnienie pomieszczenia u pracodawcy wraz z dostępem do sanitariatów. Zabiegi wykonujemy na jednym lub 2 stanowiskach jednocześnie dla wielu pracowników. Oferta dostępna po wcześniejszym uzgodnieniu, w zależności od lokalizacji zleceniodawcy.
KARNET/ZAPROSZENIE na dowolny masaż medyczny z konsultacją - doskonały pomysł na prezent!
60 min 100
Jeżeli bliska Ci osoba uskarża się na co najmniej jedną z niżej wymienionych dolegliwości:: - Bolesne plecy - Bolesna szyja - Bóle i zawroty głowy - Drętwienie rąk lub samych palców - Bóle pośladków lub łydek a sama nie ma czasu zadbać o siebie z powodu natłoku codziennych obowiązków, to ten PREZENT będzie doskonałym dowodem na to, że dbasz o Nią!
Masaż klasyczny całego ciała lub wybranych części ciała
60 min 90
Masaż klasyczny jest najpopularniejszą formą masażu. Pozwala na zredukowanie nagromadzonego napięcia mięśniowego, łagodzi ból i pozwala na odpoczynek, rozluźnia i uspokaja. Działa kojąco na mięśnie a nie tylko powierzchniowo jak to jest w masażu relaksacyjnym.
Masaż klasyczny całego ciała lub wybranych części ciała
90 min 120
Masaż klasyczny jest najpopularniejszą formą masażu. Pozwala na zredukowanie nagromadzonego napięcia mięśniowego, łagodzi ból i pozwala na odpoczynek, rozlużnia i uspokaja.
Masaż relaksacyjny całego ciała lub wybranych części ciała
60 min 80
Spokojna relaksująca atmosfera, przyjemny zapach aromaterapeutyczny, stonowane subtelne światło oraz ciepło i spokój zapewni głębokie odprężenie podczas masażu.Posiadamy różnego rodzaju olejki i balsamy aromatyczne, relaksacyjne i afrodyzjaki, pozwalające podczas masażu spotęgować efekt pełnego odprężenia.
Masaż relaksacyjny całego ciała lub wybranych części ciała
90 min 110
Spokojna relaksująca atmosfera, przyjemny zapach aromaterapeutyczny, stonowane subtelne światło oraz ciepło i spokój zapewni głębokie odprężenie podczas masażu.Posiadamy różnego rodzaju olejki i balsamy aromatyczne, relaksacyjne i afrodyzjaki, pozwalające podczas masażu spotęgować efekt pełnego odprężenia.
Masaż Relaksacyjny dla DWOJGA - 1 godzina wspólnego relaksu
60 min 140
Zapraszamy na zmysłowy MASAŻ RELAKSACYJNY dla DWOJGA wykonywany na podgrzewanych stołach do masażu przez zespół masażystów, co zapewnia niezapomniane doznania. Wspólnie przeżyte chwile podczas tak wyjątkowego masażu są najlepszym sposobem na rozpalenie uczuć. Spokojna relaksująca kojąca muzyka, przyjemny aromat, stonowane subtelne światło oraz atmosfera ciepła i spokoju zapewni głębokie odprężenie podczas masażu. Posiadamy różnego rodzaju olejki i balsamy aromatyczne, pozwalające podczas masażu
Masaż Relaksacyjny dla DWOJGA - 1,5 godziny wspólnego relaksu
90 min 200
Zapraszamy na zmysłowy MASAŻ RELAKSACYJNY dla DWOJGA wykonywany na podgrzewanych stołach do masażu przez zespół masażystów, co zapewnia niezapomniane doznania. Wspólnie przeżyte chwile podczas tak wyjątkowego masażu są najlepszym sposobem na rozpalenie uczuć.Spokojna relaksująca kojąca muzyka, przyjemny aromat, stonowane subtelne światło oraz atmosfera ciepła i spokoju zapewni głębokie odprężenie podczas masażu.Posiadamy różnego rodzaju olejki i balsamy aromatyczne, pozwalające podczas masażu sp
Głęboko relaksujący masaż / masaż zmysłowy / refleksologia / refleksoterapia głowy, dłoni, stóp
60 min 100
Zmysłowy zabieg masażu suchego przeznaczony dla Pań. Zabieg trwający 60 minut obejmuje do wyboru: - ramiona, - dekolt, - twarz, - kark, - głowę, - inne wybrane części ciała (np. stopy, dłonie)
Głęboko relaksujący masaż / masaż zmysłowy / refleksologia / refleksoterapia głowy, dłoni, stóp
90 min 140
Zmysłowy zabieg masażu suchego przeznaczony dla Pań. Zabieg trwający 90 minut obejmuje do wyboru: - ramiona, - dekolt, - twarz, - kark, - głowę, - inne wybrane części ciała (np. stopy, dłonie)
KARNET/ZAPROSZENIE na masaż klasyczny lub relaksacyjny dla ukochanej osoby - doskonały pomysł na prezent!
60 min 90
Do odbioru w Gabinecie lub do wysyłki na zamówienie dedykowany imiennie karnet na masaż klasyczny lub relaksacyjny całego ciała dla bliskiej osoby - to wspaniały prezent ! Relaks, odprężenie i odpoczynek potrzebny jest każdemu, a szczególnie gdy występuje zmęczenie, ból lub złe samopoczucie. Zapraszamy na masaż relaksacyjny wykonywany na podgrzewanym stole do masażu przez wykwalifikowanych masażystów. Płatność przy odbiorze lub przelewem. Wersja 90min w cenie 120zł. Zapraszamy!
KARNET/ZAPROSZENIE na masaż klasyczny lub relaksacyjny dla DWOJGA - doskonały pomysł na prezent!
60 min 150
Do odbioru w Gabinecie lub do wysyłki na zamówienie dedykowany imiennie karnet na masaż klasyczny lub relaksacyjny całego ciała dla DWOJGA - to wspaniały prezent dla Małżonków lub Par! Relaks, odprężenie i odpoczynek potrzebny jest każdemu, a szczególnie gdy występuje zmęczenie, ból lub złe samopoczucie. Zapraszamy na wspólny masaż relaksacyjny wykonywany na podgrzewanym stole do masażu przez wykwalifikowanych masażystów. Płatność przy odbiorze lub przelewem. Wersja 90min w cenie 180zł.
Masaż wyszczuplający / masaż modelujący - zabieg próbny przed zakupem serii.
60 min 100
Indywidualnie dobrane stosowne techniki masażu modelującego oraz bańki chińskiej pozwalają na modelowanie kształtu oraz siły mięśniowej np mięśni brzucha, pośladków czy np ud. Efektem masażu jest też oczekiwane wyszczuplanie talii lub innych wybranych części ciała. Do masażu stosowane są specjalne kosmetyki oraz oliwki działające ujędrniająco i antycellulitowo. Zaleca się wykonywanie zabiegu w serii - zakup dostępny po zabiegu próbnym, po stwierdzeniu braku przeciwskazań do zabiegu.
Masaż wyszczuplający / masaż modelujący - zabieg próbny przed zakupem serii.
90 min 140
Indywidualnie dobrane stosowne techniki masażu modelującego oraz bańki chińskiej pozwalają na modelowanie kształtu oraz siły mięśniowej np mięśni brzucha, pośladków czy np ud. Efektem masażu jest też oczekiwane wyszczuplanie talii lub innych wybranych części ciała. Do masażu stosowane są specjalne kosmetyki oraz oliwki działające ujędrniająco i antycellulitowo. Zaleca się wykonywanie zabiegu w serii - zakup dostępny po zabiegu próbnym, po stwierdzeniu braku przeciwskazań do zabiegu.
KARNET/ZAPROSZENIE na masaż wyszczuplający / masaż modelujący - seria 5 lub 10 zabiegów
60 min od 75
Indywidualnie dobrane stosowne techniki masażu modelującego oraz bańki chińskiej pozwalają na modelowanie kształtu oraz siły mięśniowej np mięśni brzucha, pośladków czy np uda. Efektem masażu może też być wyszczuplanie talii lub innych wybranych części ciała. Zabieg wykonuje się tylko w seriach: 5 zabiegów 60 min =450,00zł 10 zabiegów 60min =750,00zl 5 zabiegów 90 min =650,00zł 10 zabiegów 90min =1100,00zl Przed rozpoczęciem serii zaleca się wykonanie pojedynczego zabiegu próbnego!
Masaż bańką chińską - zabieg próbny przed zakupem serii.
60 min 100
Masaż bańką chińską wspomaga proces wyszczuplania sylwetki oraz działa antycellulitowo. Wytworzone przez bańkę podciśnienie powoduje lepsze odżywienie tkanek oraz wzmaga przepływ limfy. Czas trwania 60 minut pozwala na staranne wykonanie zabiegu kolejno na powłokach brzusznych, udach i pośladkach. Masażysta w trakcie zabiegu stosuje oliwki antycellulitowe. Zaleca się wykonywanie zabiegu w serii - zakup dostępny po zabiegu próbnym, po stwierdzeniu braku przeciwskazań do zabiegu.
Masaż bańką chińską - zabieg próbny przed zakupem serii.
90 min 140
Masaż bańką chińską wspomaga proces wyszczuplania sylwetki oraz działa antycellulitowo. Wytworzone przez bańkę podciśnienie powoduje lepsze odżywienie tkanek oraz wzmaga przepływ limfy. Czas trwania 60 minut pozwala na staranne wykonanie zabiegu kolejno na powłokach brzusznych, udach i pośladkach. Masażysta w trakcie zabiegu stosuje oliwki antycellulitowe. Zaleca się wykonywanie zabiegu w serii - zakup dostępny po zabiegu próbnym, po stwierdzeniu braku przeciwskazań do zabiegu.
KARNET/ZAPROSZENIE na serię 5 lub 10 masaży antycellulitowych bańką chińską
60 min od 75
Bańką chińską wspomaga proces wyszczuplania sylwetki oraz działa antycellulitowo. Wytworzone podciśnienie powoduje lepsze odżywienie tkanek, wzmaga przepływ limfy w powłokach brzusznych, biodrach, na udach i pośladkach i ramionach. Stosujemy środki antycellulitowe. Zabieg wykonuje się tylko w seriach: 5 zabiegów 60 min =450,00zł 10 zabiegów 60min =750,00zl 5 zabiegów 90 min =650,00zł 10 zabiegów 90min =1100,00zl Przed rozpoczęciem serii zaleca się wykonanie pojedynczego zabiegu!
Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi / Masaż kamieniami
60 min 100
Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi pochodzenia wulkanicznego – wpływ leczniczy, relaksacyjny i kosmetyczny. Ojczyzną masażu gorącymi kamieniami są Indie. Zabiegi masażu kamieniami wykonywano już 5000 lat temu w celu rytualnego oczyszczenia. Wpływ zabiegu na łagodzenie różnego rodzaju bólu znano też w Starożytnym Rzymie. Zabieg jest dedykowany zarówno kobietom jak i mężczyznom. Wykonujemy również zabieg dla Par (180zł) oraz sprzedajemy usługę w formie karnetów podarunkowych!
Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi dla Dwojga / Masaż kamieniami dla Par
60 min 180
Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi pochodzenia wulkanicznego – wpływ leczniczy, relaksacyjny i kosmetyczny. Ojczyzną masażu gorącymi kamieniami są Indie. Zabiegi masażu kamieniami wykonywano już 5000 lat temu w celu rytualnego oczyszczenia. Wpływ zabiegu na łagodzenie różnego rodzaju bólu znano też w Starożytnym Rzymie. Zabieg jest dedykowany zarówno kobietom jak i mężczyznom. Sprzedajemy usługę w formie karnetów podarunkowych!
Masaż gorącą czekoladą dla 1 osoby/ Masaż czekoladowy
60 min 100
Rozkoszny zapach czekolady na całym ciele jest godny polecenia przede wszystkim osobom o cerze suchej i normalnej. Poz zabiegu zapraszamy pod prysznic. Zapraszamy za zabieg szczególnie Panie i Pary. (dla Par dostępna osobna opcja)
Masaż gorącą czekoladą dla Par / Masaż czekoladowy
60 min 180
Rozkoszny zapach czekolady na całym ciele jest godny polecenia przede wszystkim osobom o cerze suchej i normalnej. Po zabiegu zapraszamy pod prysznic. Zapraszamy za zabieg szczególnie Panie i Pary. Sprzedajemy usługę w formie karnetów podarunkowych!
Masaż miodowy dla 1 osoby/ Masaż gorącym miodem
60 min 100
Masaż miodem – wpływ leczniczy kosmetyczny i relaksacyjny Miód jest od wieków znany każdemu ze swoich cudownych właściwości leczniczych. Naukowcy już dawno potwierdzili, że miód ma działanie odżywcze, antybakteryjne i antyseptyczne. W składzie miodu zawarte są cukry (glukoza i fruktoza), które silnie nawilżają i odżywiają skórę oraz wzmacniające ją minerały (magnez, potas, wapń, chlor, sód, siarka, fosfor i żelazo). Masaż naturalnym rozgrzanym miodem jest przeznaczony tylko dla kobiet.
Masaż miodowy dla 2 Pań / Masaż gorącym miodem
60 min 180
Masaż miodem – wpływ leczniczy kosmetyczny i relaksacyjny Miód jest od wieków znany każdemu ze swoich cudownych właściwości leczniczych. Naukowcy już dawno potwierdzili, że miód ma działanie odżywcze, antybakteryjne i antyseptyczne. W składzie miodu zawarte są cukry (glukoza i fruktoza), które silnie nawilżają i odżywiają skórę oraz wzmacniające ją minerały (magnez, potas, wapń, chlor, sód, siarka, fosfor i żelazo). Masaż naturalnym rozgrzanym miodem jest przeznaczony tylko dla kobiet.
KARNET/ZAPROSZENIE na masaże typu SPA (czekoladowy, miodowy, kawowy, gorącymi kamieniami)
60 min od 100
Doskonałym prezentem jest karnet na ekskluzywne zabiegi typu SPA. Do wyboru dla obdarowanej osoby są zabiegi relaksacyjno - kosmetyczne: - nawilżający masaż gorącą czekoladą - oczyszczający masaż miodem - peelingujący masaż kawowy - rozgrzewający masaż gorącymi kamieniami Obdaruj bliską osobę odrobiną luksusu i bezcennym wypoczynkiem w miłej atmosferze. Karnety dostępne na pojedyncze zabiegi (100,00zł) lub na kilka zabiegów. Również dla DWOJGA w cenie 180,00zł. ZAPRASZAMY!
Karnet Walentynkowy ♥
60 min 100
Wybrany zabieg masażu relaksacyjnego lub kosmetycznego dla ukochanej osoby (Partnera lub Partnerki). Zabiegi są wykonywane dla jednej osoby lub dla par. Karnet do odbioru osobistego w gabinecie lub wysyłamy pocztą po wpłacie kwoty na rachunek bankowy. Rezerwacja terminy telefoniczna (przez osobę obdarowującą lub obdarowaną). Na zabiegi w dniach dniu 14 i 16 lutego 2019 cena karnetu wynosi 150zł/os.
GR Terapia bolesnego kręgosłupa
60 min 190
GR Rytuał DS1 /czekolada/miód/peeling kawowy/antycellulit/ *do wyboru
60 min 160
GR Rytuał DS2 dla dwojga /czekolada/miód/peeling kawowy/antycellulit/ *do wyboru
60 min 360
GR Day Spa dla 1 osoby
60 min 200
02.12.2017
"Polecam!"
GR Day Spa dla 2 osób
60 min 400
21.10.2017
"Polecam!"
Średnia ocena
Cena / Jakość:
4.9/5
Obsługa:
5.0/5
Miejsce:
4.7/5
Jagoda Kużawa Rajncz
Listopad 2018

Masaż leczniczy / masaż medyczny z diagnostyką i konsultacją

Polecam

Klient
Listopad 2018

Masaż Relaksacyjny dla DWOJGA - 1 godzina wspólnego relaksu

Fantastyczna atmosfera. Wykwalifikowana kadra. Z całego serca polecam

Jagoda Kużawa Rajncz
Październik 2018

Masaż leczniczy / masaż medyczny z diagnostyką i konsultacją

Polecam

Jagoda Kużawa Rajncz
Październik 2018

Masaż leczniczy / masaż medyczny z diagnostyką i konsultacją

Polecam

Jagoda Kużawa Rajncz
Sierpień 2018

Masaż leczniczy / masaż medyczny z diagnostyką i konsultacją

Polecam!

danka.krauze
Sierpień 2018

Masaż leczniczy / masaż medyczny z diagnostyką i konsultacją

Zdecydowanie polecam! Gabinet bez zarzutu, miła atmosfera i profesjonalizm. To moja pierwsza i z pewnością nie ostatnia wizyta (chociaż czuję poprawę już po jednym zabiegu).

Ewa Mari
Czerwiec 2018

Masaż bańką chińską - zabieg próbny przed zakupem serii.

Bardzo miła atmosfera profesjonalny masaż super

Klient
Czerwiec 2018

Masaż relaksacyjny całego ciała lub wybranych części ciała

Polecam!

Klient
Kwiecień 2018

Masaż klasyczny pleców

Polecam. Gabinet bardzo fajnie urządzony, nastrojowa muzyka, świeczki. Podczas masażu można się zrelaksować ale i też dowiedzieć kilku kwestii na temat własnego zdrowia.

Klient
Grudzień 2017

Masaż kręgosłupa (całościowy lub wybrane odcinki)

Polecam, miło, sprawnie i profesjonalnie

Dodaj opinię

Gabinet Masażu Medycznego Leczniczego i Relaksacyjnego - Poznań

DODAJ OPINIĘ
ZALOGUJ SIĘ
15
ODBIERZ KUPON

WYBIERZ USŁUGĘ:

OCEŃ MIEJSCE:

Cena/Jakość:

Kliknij w gwiazdkę

Obsługa:

Kliknij w gwiazdkę

Miejsce:

Kliknij w gwiazdkę

UZASADNIJ SWOJĄ OCENĘ:

Galeria
Poleć znajomym
Godziny otwarcia

Poniedziałek 11:00 - 20:00

Wtorek 11:00 - 20:00

Środa 11:00 - 20:00

Czwartek 11:00 - 20:00

Piątek 11:00 - 20:00

Sobota 11:00 - 20:00

Niedziela nieczynne

Kim jesteśmy?

Specjalistyczny Gabinet Masażu Leczniczego i Fizjoterapii, jest miejscem w którym każdy z Państwa może znaleźć odpowiedni zabieg dla siebie. więcej

DO GÓRY
Serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka plików cookie. OK
Spinner
Ładuję...
POBIERZ APLIKACJĘ ZA DARMO
UMAWIAJ SIĘ SZYBKO I WYGODNIE