Aplikacja lavito
4,5/5

Famulok Iwona. Gabinet kosmetyczny

Kosmetyczka Katowice Famulok Iwona. Gabinet kosmetyczny

Famulok Iwona. Gabinet kosmetyczny

Karliczka 36
Katowice
2.8
5 opinii
Średnia ocena
Cena / Jakość:
2.6/5
Obsługa:
2.8/5
Miejsce:
3.0/5
Klient
Luty 2019

Miałam "przyjemność" to dużo powiedziane dokonać przedłużania rzęs w tym salonie. Rzęsy tragedia, twarde posklejane to delikatnie powiedziane, grudy kleju. Zostały zniszczone moje rzęsy (spalone klejem). Mam zdjęcia rzęs gdyby ktoś chciał. Poniżej opis zabiegu..... Przyjąć miała mnie Pani Iwona (właścicielka) jednak była bardzo zajęta sobą i przekazała mnie do Pani Magdy. Dodam iż rzęsy robię nie 1 raz i miałam założone rzęsy idąc tam u innej stylistki, która przedłużała rzęsy perfekcyjnie (dokładnie bez posklejanych rzęs) jednak przeniosła się i szukałam zastępstwa. A więc Pani Magda zdjęła mi stare rzęsy komentując ciągle jak były źle założone, że jakieś miękkie itp. Przyszłam na rzęsy 4d zabieg miał trwać ok. 2 - 2.5 godz a Pani Magda wyrobiła się w 1 godz 10 min wliczając w to ściągnięcie rzęs które trwało ok. 30 min. Rzęsy założyła ekspresowo oczywiście zachwycona z siebie stwierdziła że wyglądam 100 razy lepiej. Kiedy spojrzałam do lustra i najpierw powiedziałam że mam nierówno w jednym oku mniej w drugim więcej to z łaska poprawiła i dokleiła ze 3 rzęsy więcej. Po poprawce stwierdziłam że miała być objętość że miałam więcej jak przyszłam z miesięcznym odrostem niż obecnie. To stwierdziła że się nie zrozumiałyśmy i tyle. W salonie było średnio jasno (chyba specjalnie :D) i dopiero w domu zauważyłam co mi zrobiła. Rzęsy były posklejane wręcz zalane klejem. Już dawno nie widziałam takiej fuszerki. Nie wiem jak wykonuje usługi Pani Iwona bo nie miałam okazji się przekonać gdyż wyszła i pojechała po koleżankę (ważniejsze niż umówiony klient) ale Pani Magdy nie polecam!!!!!

Navitel
Styczeń 2019

Niestety miałam okazje skorzystać z zabiegu przedłużania rzęs i byłam dosłownie załamana.. rzęsy twarde, grube, sztuczne, bardzo złej jakości. Sam zabieg był dla mnie wyjątkowo bolesny, na co nie zwracała uwagi kosmetyczka go wykonująca. Wyszłam z posklejanymi rzęsami w wewnętrznym kąciku oka, które potem w domu musiałam OBCIĄĆ bo klej nie chciał puścić i nie było opcji ich rozdzielenia. Nie polecam...

Klient
Sierpień 2018

jest naprawdę super

Marta
Maj 2017

Skorzystałam z zabiegu na twarz i jestem bardzo zadowolona. Pani Iwona jest wspaniałą kosmetyczką, zabieg został wykonany dobrze i starannie. Cena adekwatna do jakości :) Sam gabinet jest komforyowy i stylowo urządzony. Jedynym minusem mały parking w pobliżu, jednak zazwyczaj nie ma większych problemów z zaparkowaniem. Podsumowując - serdecznie polecam!

Klient
Luty 2017

Moje Drogie. Po pierwsze dojazd do tego miejsca jest kosmiczny - znalezienie tego gabinetu to dobre 10 minut biegania w kółko. Sam zabieg (przedłużanie rzęs), to jakaś tragedia. Plaster do zabezpieczania dolnej powieki, to zwykły plaster do opatrunków. Sklejone rzęsy? Dla kosmetyczki to żaden problem, po prostu wyrywa te, które źle wyszły. Dosłownie! Wyszłam od niej zapłakana z bólu, dosłownie. Nigdy! więcej.

Dodaj opinię

Famulok Iwona. Gabinet kosmetyczny - Katowice

OCEŃ MIEJSCE:

Cena/Jakość:

Kliknij w gwiazdkę

Obsługa:

Kliknij w gwiazdkę

Miejsce:

Kliknij w gwiazdkę

UZASADNIJ SWOJĄ OCENĘ:

DO GÓRY
Serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka plików cookie. OK
Spinner
Ładuję...
POBIERZ APLIKACJĘ ZA DARMO
UMAWIAJ SIĘ SZYBKO I WYGODNIE