Aplikacja lavito
4,5/5

Dentalux

Dentysta Warszawa Mokotów Dentalux

Dentalux

Puławska 257
Warszawa Mokotów
5.0
5 opinii
Średnia ocena
Cena / Jakość:
5.0/5
Obsługa:
5.0/5
Miejsce:
5.0/5
Klient
Styczeń 2019

Mega super szybko, bezstresowo, i nie drogo, a klimat wizyt zawsze pozytywny. Ogólnie naprawdę można zaufać tym ludziom i nie trzeba się bać :)

Kamila
Marzec 2018

Jak dla mnie gabinet ma bardzo wiele plusów, a największymi są z pewnością fachowa obsługa oraz profesjonalizm. Do tego gabinet otwarty jest również przez weekend, co uratowało mnie raz w trudnej sytuacji :)) Mimo, że gabinety stomatologiczne kojarza się raczej nieprzyjemnie, to tutaj aż takiego strachu nie ma ;)

Klient
Marzec 2018

bardzo sprawna obsługa, miło i bez bólu :) Katarzyna

Klient
Marzec 2018

świetni lekarze - wiem co mówię, bo byłam u kilku (korzystałam z wizyt u kilku specjalistów), jestem im ogromnie wdzięczna za pomoc!

Klient
Marzec 2018

Wszystko na miejscu, lekarze bardzo kompetentni i mili, zero bólu, bezstresowo. Sprzęt nowoczesny, klinka naprawdę dobrze wyposażona. W poczekalni wywiązała się rozmowa i okazało się, że kilka osób trafiło tu z polecenia znajomych, a inni pacjenci skierowani na specjalistkę przez swoich lekarzy z mniejszych gabinetów. Całe leczenie oceniam bardzo pozytywnie.

Dodaj opinię

Dentalux - Warszawa

OCEŃ MIEJSCE:

Cena/Jakość:

Kliknij w gwiazdkę

Obsługa:

Kliknij w gwiazdkę

Miejsce:

Kliknij w gwiazdkę

UZASADNIJ SWOJĄ OCENĘ:

DO GÓRY
Serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka plików cookie. OK
Spinner
Ładuję...
POBIERZ APLIKACJĘ ZA DARMO
UMAWIAJ SIĘ SZYBKO I WYGODNIE