Aplikacja lavito
4,5/5

Popularne salony:

Centrum Urody Aleja Piękna - Warszawa Żoliborz

Centrum Urody Aleja Piękna

Wojska Polskiego 41 lok. 108/109

Warszawa Żoliborz

Zarezerwuj teraz

Therapea - Warszawa Ursus

Therapea

Rakietników 30 lok. 2

Warszawa Ursus

Zarezerwuj teraz

Kobieciarnia - Poznań Stare Miasto

Kobieciarnia

oś. Jana III Sobieskiego 3 L

Poznań Stare Miasto

Zarezerwuj teraz

Fizjomed - Swarzędz

Fizjomed

Armii Poznań 31

Swarzędz

Zarezerwuj teraz

Zamykanie naczynek na twarzy i ciele

Zamykanie naczynek na twarzy i ciele

29-10-2015

Zamykanie popękanych i rozszerzonych naczyń nie jest proste, zarówno jeśli chodzi o te na twarzy, jak i większe na ciele np. na nogach czy naczyniaki rubinowe. Apetyt na Urodę proponuje jedną z najbardziej skutecznych metod ich usuwania, jaka obecnie istnieje na rynku kosmetycznym.

Jak wygląda zabieg?

Mowa o zabiegu wykonywanym urządzeniem MED-2500, wykorzystującym fale radiowe i elektrokoagulację. Polega on na dotykaniu specjalną igiełką, na przemian przeciwległe końce naczynia, aby zamknąć jego zasilanie. Podczas zabiegu nie jest przerywana ciągłość skóry. Na skutek zabiegu w miejscu dotknięcia igiełki (elektrokoagulacji) powstaje na początku biały punkcik, który zamienia się w mikrostrupki. Nie wolno ich zdrapywać i nadmiernie moczyć. Przy pomocy tego urządzenia możemy także usunąć włókniaki.

Jakie są jego efekty?

Efekty laserowego zamykania naczynek są widoczne już po pierwszym razie. Jeśli chcemy usunąć drobne, pojedyncze naczynia, wystarczy jeden zabieg. W przypadku większych zalecana jest seria około 5 zabiegów w miesięcznych odstępach – ustalane jest to indywidualnie. Po zabiegu od razu możemy powrócić do codziennego funkcjonowania.

Zabieg zamykania naczynek wykonasz w salonie Apetyt Na Urodę.

Zobacz także

DO GÓRY
Serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka plików cookie. OK
Spinner
Ładuję...
POBIERZ APLIKACJĘ ZA DARMO
UMAWIAJ SIĘ SZYBKO I WYGODNIE