Aplikacja lavito
4,5/5

Popularne salony:

Centrum Urody Aleja Piękna - Warszawa Żoliborz

Centrum Urody Aleja Piękna

Wojska Polskiego 41 lok. 108/109

Warszawa Żoliborz

Zarezerwuj teraz

Kobieciarnia - Poznań Stare Miasto

Kobieciarnia

oś. Jana III Sobieskiego 3 L

Poznań Stare Miasto

Zarezerwuj teraz

Z wizytą w Klinice Piękna Essence

Z wizytą w Klinice Piękna Essence

22-01-2018

Jak zaczęła się historia Państwa Salonu?

Historia Kliniki Piękna Essence zaczęła się od marzenia. Marzenie pojawiło się wiele lat temu i dotyczyło prowadzenie własnej firmy.Później pojawiła się sposobność. I tak z połączenia marzenia i okoliczności, umożliwiających realizację tego marzenia, pojawiła się Klinika.

 

Zależało mi na tym, żeby pracować z ludźmi i żeby pomagać ludziom.Pomagamy ludziom spełniać z kolei ich marzenia o pięknym, zdrowym i zadbanym wyglądzie. Poprawiamy ich nastrój i samopoczucie. Oferujemy chwile relaksu, chwile dla siebie. Sprzyja temu nie tylko fantastyczna atmosfera w Klinice, którą tworzą cudowni pracownicy, ale także  wystrój oraz lokalizacja, która pozwala dotrzeć z każdego zakątka Warszawy.

 

Jaka jest idea i misja?

Misją Kliniki Piękna Essence jest dotrzymywanie obietnic. I tak też brzmi jeden z naszych sloganów promujących Klinikę. Nie jest istotne, z jakim problemem zwróci się do nas klientka lub klient. Naszym marzeniem i celem jest rozwiązać ten problem.Stąd dbałość o dobór firm, z którymi współpracujemy, stąd przemyślana całościowa oferta traktująca klienta holistycznie.

 

Jak określą Państwo Klimat miejsca, które na co dzień tworzą?

Nasza Klinika to miejsce bardzo przytulne, przyjazne i otwarte na nowych klientów. Panuje u nas bardzo życzliwa i kameralna atmosfera, opierająca się na wspólnym szacunku.

Zależy nam na harmonii, którą widać w pracy całego zespołu oraz zadowoleniu klienta z wizyty w Klinice Piekna Essence.

 

Nie chcemy tylko świadczyć usługi na najwyższym poziomie, zależy nam też by klienci wracali do nas właśnie ze względu na niezwykłą atmosferę, jaką czuć u nas na co dzień.

 

W jakich zabiegach szczególnie się Państwo specjalizują?

Ze względu na naszą dewizę holistycznego podejścia do klienta, świadczymy bardzo szeroki zakres usług i nasi pracownicy w każdym z tych zakresów świetnie się sprawdzają.

Dla nas jakość jest najważniejsza. To co nas na pewno wyróżnia spośród firm z branży beauty&wellness, to całościowa, niezwykle bogata oferta. U nas klientka może zadbać o siebie "od stóp do głów". Ale może także dowiedzieć się jakie zmiany wprowadzić do swojego trybu życia, żeby czuć się i być piękną, ale także zdrową i zrelaksowaną.

 

Chciałabym ponadto  wspomnieć o ofercie specjalnie stworzonej dla mężczyzn o nazwie: “Mężczyzna Essence”, ponieważ uważamy, że Panowie mają równorzędne prawo do dbania o siebie i relaksu co Panie :)

 

Co mogą Państwo powiedzieć o swoim zespole?

Nasz zespół składa się z profesjonalistów, każdy jest wirtuozem w swojej dziedziny. Kosmetolodzy, styliści włosów, a także lekarze troszczą się o to, by usługi świadczyć kompetentnie i w miłej atmosferze.Zapewniamy kompleksową troskę o zdrowie i urodę naszych Gości, od stóp do głów. Wspólnie działamy jak orkiestra. Zawsze dostrojeni do Twoich potrzeb.

 

Jakie są zawsze zainteresowania, hobby poza pracą? Co Was charakteryzuje?

Klinikę Piękna Essence wyróżnia, spośród innych firm, jak już wcześniej wspomniałam holistyczne podejście do klienta. Klient jest naszym gościem. Jest osobą, dla której pracujemy i rozwijamy się, dla której podnosimy swoje kwalifikacje i uczymy się jak, w najlepszy i najprzyjemniejszy sposób, rozwiązać jej czy jego, problemy.

Tym właśnie jest nasz cel: chcemy rozwiązywać problemy. Ale chcemy również edukować, inspirować i wzbogacać życie.

 

Dlatego zależy nam również na edukowaniu klientów Kliniki Piękna Essence. Pamiętajmy, że  właściwa, zbilansowana dieta, aktywność fizyczna, ale także spokojny sen,  umiejętność zrelaksowania się i zredukowanie poziomu stresu, to droga do piękna i urody. W pięknym ciele, zdrowy duch, chciałoby się powiedzieć. Troska o zdrowie, profilaktyka, to są również tematy, które poruszamy w naszej Klinice.

 

A co z wolnym czasem? Chcemy promować sztukę, ponieważ muzyka, dzieła malarskie, inspirują nas. Obcowanie z nimi uwrażliwia i poszerza horyzonty. Tak samo jak czytanie książek.  Ściany naszej Kliniki zdobią prace malarskie, które podkreślają charakter wnętrz i umożliwiają bezpośrednie obcowanie ze sztuką.

 

Jak lavito pomaga rozwijać biznes?

Lavito wpływa z pewnością na pozyskiwanie nowych klientów oraz na kreowanie wizerunku w sieci.
To także niezawodny system który 24/7 pozwala na umawianie wizyt w naszej Klinice co jest bardzo przyjazne dla naszych klientów, którzy często ze względu na nienormowany czas pracy 
niekoniecznie w ciągu dnia mogą do nas zadzwonić, dlatego umawiają swoje wizyty on line wieczorami. Lavito również pomaga w promocji i dotarciu z najnowszymi ofertami do naszych stałych oraz nowych klientów.

 

Czy prowadzeniu Salonu towarzyszą jakieś dodatkowe projekty (prowadzenie warsztatów, szkoleń, organizowanie eventów promujących Salon)?

Oczywiście! Chcemy łączyć piękno z biznesem a nasze najnowsze działania zmierzające w tym kierunku, otrzymały nazwę„Business Inspirations by Essence”. Specjalistyczne warsztaty, szkolenia, spotkania z ekspertami, tego można oczekiwać odwiedzając nasze eleganckie i klimatyczne wnętrza.

 

Stale również budujemy „Społeczność Essence” stąd nasza powiększająca się grupa partnerów po to, by gość Kliniki Piękna Essence otrzymał wszechstronną i bogatą ofertę, która zmieni jego życie na lepsze.

 

Jakie są dotychczasowe sukcesy Państwa Salonu (wyróżnienia, certyfikaty, dyplomy)? 

Naszym największym sukcesem jest grono stałych, powracających do nas klientów. Liczą się dla nas bardziej niż certyfikaty i dyplomy, które oczywiście też otrzymujemy,

Pochwalę się jednak nagrodą dla  „Najlepszej kliniki dla kobiet biznesu”, którą Klinika Piękna Essence otrzymała  w 2016 r.

 

 

 

DO GÓRY
Serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka plików cookie. OK
Spinner
Ładuję...
POBIERZ APLIKACJĘ ZA DARMO
UMAWIAJ SIĘ SZYBKO I WYGODNIE