Aplikacja lavito
4,5/5

Popularne salony:

Centrum Urody Aleja Piękna - Warszawa Żoliborz

Centrum Urody Aleja Piękna

Wojska Polskiego 41 lok. 108/109

Warszawa Żoliborz

Zarezerwuj teraz

Beauty Spot Salon Urody - Poznań Nowe Miasto

Beauty Spot Salon Urody

Katowicka 77B

Poznań Nowe Miasto

Zarezerwuj teraz

Kobieciarnia - Poznań Stare Miasto

Kobieciarnia

oś. Jana III Sobieskiego 3 L

Poznań Stare Miasto

Zarezerwuj teraz

Tontouring – konturowanie twarzy za pomocą samoopalacza

Tontouring – konturowanie twarzy za pomocą samoopalacza

11-12-2015

Konturowanie twarzy stało się ostatnio niezwykle popularne. Nic dziwnego – pozwala ono modelować kształt twarzy, a tym samym ukryć jej niedoskonałości i podkreślić atuty. Polega ono na nakładaniu różnego rodzaju podkładów i kosmetyków do malowania twarzy w odpowiednich miejscach. Czym różni się tontouring? Tym, że do modelowania nie używamy podkładu i bronzera, a samoopalacza!

Jak go wykonać?

Potrzebny nam będzie krótki i płaski pędzel, pozwalający na precyzyjną aplikację samoopalacza. Nakładamy go w miejscach, w których podczas zwykłego konturowania stosujemy bronzer, czyli na skronie oraz pod kości policzkowe. Jeżeli chcemy poprawić kształt nosa, nakładamy go na jego szczyt. Możemy również użyć odrobinę samoopalacza na okolice podbródka i żuchwy.

Tontouring – wady i zalety

Największą jego zaletą jest to, że zapewnia trwałe efekty i utrzymuje się nawet do tygodnia. To duże zaoszczędzenie czasu i idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią długo stać przed lustrem, a zawsze chcą pięknie wyglądać.

Główną wadą jest to, że jeśli źle nałożymy samoopalacz, będzie nam ciężko go zmyć. Tutaj niezwykle ważna jest precyzja. Inaczej mogą pozostać na twarzy plamy, nieestetyczne zacieki. Co więcej – samoopalacz może zapchać pory i wywołać reakcję alergiczną.

Zobacz także

DO GÓRY
Serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka plików cookie. OK
Spinner
Ładuję...
POBIERZ APLIKACJĘ ZA DARMO
UMAWIAJ SIĘ SZYBKO I WYGODNIE