Aplikacja lavito
4,5/5

Popularne salony:

Studio Urody MB - Warszawa Śródmieście

Studio Urody MB

Grzybowska 32

Warszawa Śródmieście

Zarezerwuj teraz

Centrum Urody Aleja Piękna - Warszawa Żoliborz

Centrum Urody Aleja Piękna

Wojska Polskiego 41 lok. 108/109

Warszawa Żoliborz

Zarezerwuj teraz

BIBIUTI hair&cosmetology - Poznań Stare Miasto

BIBIUTI hair&cosmetology

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 220

Poznań Stare Miasto

Zarezerwuj teraz

Pasja, praca i zawziętość - PuderNice Ursynów

Pasja, praca i zawziętość - PuderNice Ursynów

15-12-2017

Pasja, praca i zawziętość - PuderNice Ursynów

Są takie cechy, które każdy pracodawca szczególnie sobie ceni. Wśród nich znajduje się nasza tytułowa pasja, a także praca i zawziętość. Jeśli kochasz swoją pracę, to zarówno Ty, jak i Twoi klienci będą w pełni usatysfakcjonowani. Kierując się tą zasadą, pani Karina Zadecka zdecydowała się na założenie własnego salonu kosmetycznego. Dzięki miłości do kosmetologii i wrodzonej upartości klientki z całej Warszawy i okolic mogą obecnie odwiedzać wyjątkowy gabinet PuderNice na Ursynowie.

 

Kosmetologia to nie tylko upiększanie

PuderNice to miejsce, które powstało za namową samych klientek. Właścicielka salonu pracowała bowiem w wielu gabinetach kosmetycznych, w których widziała zarówno zalety, jak i wady. Wreszcie, po usłyszeniu wielu pozytywnych słów od swoich stałych klientów, postanowiła otworzyć własne miejsce na urodowej mapie Warszawy.

Ideą PuderNice jest myśl, że zawód kosmetologa to przede wszystkim wielka odpowiedzialność, a także konieczność pomocy klientom. Pracujący tu specjaliści mają za zadanie nie tylko zadbać o ciało i duszę osoby, odwiedzającej salon, lecz także uświadomić ją na temat źródeł problemów, z którymi zwróciła się do kosmetologów.

Właścicielka kieruje się jedną, bardzo ważną zasadą: traktować każdego tak, jak sama chciałaby zostać potraktowana. Właśnie z tego powodu w salonie tym do każdego klienta podchodzi się indywidualnie. Nikt nie stosuje utartych schematów, bowiem skóra osoby, która przekracza próg gabinetu jest zupełnie inna - ma różną historię i różne potrzeby. Właścicielka salonu podkreśla, że chciałaby być kimś w rodzaju Skin Coacha i kompleksowo zajmować się swoimi klientami.

Profesjonalne podejście do klienta, zrozumienie jego kłopotów oraz wykonywanie swoich obowiązków z pasją sprawiły, że PuderNice stał się ulubionym gabinetem kosmetycznym wielu Polek. Niektóre panie zdradzają nawet, że z niecierpliwością odliczają czas między kolejnymi wizytami. To ogromny sukces właścicielki salonu!

 

Poszerzanie wiedzy kluczem do sukcesu

Prywatnie pani Karina chętnie poszerza swoją wiedzę nie tylko z zakresu kosmetologii, lecz także z obszarów dietetyki. Liczne szkolenia oraz warsztaty sprawiają, że właścicielka salonu stała się prawdziwym ekspertem w świadczonych usługach. Pielęgnację swoich klientek opiera właśnie na dwóch, wyżej wymienionych dyscyplinach. Sama podkreśla, że mają one ze sobą dużo wspólnego. Odpowiednie odżywianie ma bowiem ogromny wpływ na wygląd i kondycję naszej skóry, o czym informowany jest każdy, kto przekroczy próg salonu PuderNice.

W gabinecie warto przede wszystkim poddać się peelingom chemicznym. Odpowiednio dobrane kwasy są w stanie wygrać z każdym defektem, z którym zgłaszają się klientki. Właścicielka salonu jest także ogromną zwolenniczką kosmetyki naturalnej i chciałaby rozwijać swoją działalność w tym kierunku.

Choć PuderNice to kameralny gabinet kosmetyczny, ambicje właścicielki są ogromne. To tylko początek jej działalności. W przyszłości pani Karina marzy o otwarciu gabinetu z prawdziwego zdarzenia, w którym to będzie mogła przeprowadzać więcej zabiegów z zakresu kosmetologii, a także prawidłowo zdiagnozować skórę i dobierać do niej odpowiednią pielęgnację.

 

PuderNice i Lavito.pl

Gabinet PuderNice to jedno z miejsc, które swoim przykładem udowadnia, że współpraca z witrynami takimi jak Lavito jest idealnym rozwiązaniem dla małych gabinetów kosmetycznych. Dzięki obecności na platformie właścicielka salonu ma o wiele lepszy kontakt zarówno ze stałymi, jak i nowymi klientami. Dzięki aplikacji pani Karina nie musi odrywać się od pracy. Ponadto współpraca z Lavito pozwala gabinetowi PuderNice na rozwój bez konieczności wydawania dużych sum na promocję, co jest szczególnie ważne dla początkujących przedsiębiorców w tej branży.

Zobacz także

DO GÓRY
Serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka plików cookie. OK
Spinner
Ładuję...
POBIERZ APLIKACJĘ ZA DARMO
UMAWIAJ SIĘ SZYBKO I WYGODNIE