Aplikacja lavito
4,5/5

Popularne salony:

Centrum Urody Aleja Piękna - Warszawa Żoliborz

Centrum Urody Aleja Piękna

Wojska Polskiego 41 lok. 108/109

Warszawa Żoliborz

Zarezerwuj teraz

Therapea - Warszawa Ursus

Therapea

Rakietników 30 lok. 2

Warszawa Ursus

Zarezerwuj teraz

Beauty Spot Salon Urody - Poznań Nowe Miasto

Beauty Spot Salon Urody

Katowicka 77B

Poznań Nowe Miasto

Zarezerwuj teraz

Kobieciarnia - Poznań Stare Miasto

Kobieciarnia

oś. Jana III Sobieskiego 3 L

Poznań Stare Miasto

Zarezerwuj teraz

Oponka na brzuchu? Pozbądź się jej raz na zawsze!

Oponka na brzuchu? Pozbądź się jej raz na zawsze!

02-03-2016

Brzuch jest jednym z obszarów ciała, który najczęściej chcemy w sobie zmienić. Zbiera się na nim niechciana tkanka tłuszczowa i bardzo ciężko się jest jej pozbyć. Współczesna medycyna estetyczna umożliwia bezpieczne modelowanie ciała, a tym samym pomoże nam uporać się z tą kłopotliwą oponką!

Fale RF – siła technologii multipolarnej

Jednym z zabiegów, który charakteryzuje się duża skutecznością, jeśli chodzi o zmniejszanie obwodu ciała są fale RF. Dzięki technologii multipolarnej mogą one wnikać głęboko w skórę, zarówno na jej powierzchni, tkance podskórnej, jak i skórze właściwej. Poddane zabiegowi obszary nagrzewają się, co sprawia, że tworzone są nowe fibroblasty stymulujące produkcję kolagenu i elastyny, a to przyczynia się do zwiększenia jędrności ciała. Poprawia się również mikrokrążenie w skórze. W efekcie zmniejsza się tkanka tłuszczowa, ciało staje się bardziej elastyczne. Dla jak najlepszych rezultatów zabieg trzeba powtórzyć około 5-10 razy.

Kriolipoliza – zamrażanie tkanki tłuszczowej

Krolipoliza jest innowacyjną metodą polegającą na niszczeniu komórek tłuszczowych poprzez zamrażanie bez ingerencji w tkanki sąsiadujące. Dzieje się tak z tego względu, że są one bardziej wrażliwe na zimno niż np. komórki skóry czy mięśni. Zabieg jest bardzo efektywny, jednak trzeba poczekać na jego rezultaty kilka tygodni, dlatego że uwolnione kwasy tłuszczowe są usuwane w procesach metabolicznych organizmu. Po jednym zabiegu możemy zauważyć nawet 20-30% redukcji tkanki tłuszczowej! Ten sposób sprawdza się doskonale w usuwaniu kłopotliwych dla wielu kobiet boczków.

Endermologia – wyszczuplający masaż

Zabieg nazywany endermologią polega na mechanicznym masażu tkanki łącznej i mięśniowej. Pozwala on na modelowanie i zmniejszenie obwodu ciała. Urządzenie do endermologii posiada dwie rolki – fałda skóry jest zwijana przez pierwszą, a rozwijana przez drugą. Działają one w połączeniu z podciśnieniem. Ta metoda jest bezpieczna i bezbolesna. Jej zadaniem jest stymulowanie naturalnych procesów organizmu.

Musimy pamiętać o tym, że same zabiegi nie wystarczą, jeśli marzymy o płaskim brzuchu bez oponki i boczków. Powinny one iść w parze z pełnowartościową, zdrową dietą i najlepiej z aktywnością fizyczną. Ich zadaniem jest głównie wspomaganie procesu odchudzania oraz modelowanie sylwetki.

 

Zobacz także

DO GÓRY
Serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka plików cookie. OK
Spinner
Ładuję...
POBIERZ APLIKACJĘ ZA DARMO
UMAWIAJ SIĘ SZYBKO I WYGODNIE