Aplikacja lavito
4,5/5

Popularne salony:

Centrum Urody Aleja Piękna - Warszawa Żoliborz

Centrum Urody Aleja Piękna

Wojska Polskiego 41 lok. 108/109

Warszawa Żoliborz

Zarezerwuj teraz

Therapea - Warszawa Ursus

Therapea

Rakietników 30 lok. 2

Warszawa Ursus

Zarezerwuj teraz

Beauty Spot Salon Urody - Poznań Nowe Miasto

Beauty Spot Salon Urody

Katowicka 77B

Poznań Nowe Miasto

Zarezerwuj teraz

Kobieciarnia - Poznań Stare Miasto

Kobieciarnia

oś. Jana III Sobieskiego 3 L

Poznań Stare Miasto

Zarezerwuj teraz

Liporadiologia - skuteczny zabieg modelujący sylwetkę

Liporadiologia - skuteczny zabieg modelujący sylwetkę

15-06-2016

W okresie letnim szczególnie zależy nam na szczupłej i zgrabnej sylwetce. Nie zawsze jednak jest tak łatwo ją uzyskać, a na efekty ćwiczeń i diety trzeba poczekać. Jednym z zabiegów, który wspomaga modelowanie ciała jest liporadiologia.

Na czym polega?

Dzięki niej mamy możliwość nieinwazyjnego kształtowania sylwetki. Zabieg pozwala nam na skuteczną walkę z niedoskonałościami naszego ciała. Liporadiologia łączy w sobie aż 5 technologii:

  • fale radiowe – dzięki ich działaniu pobudzana jest synteza kolagenu, co znacznie wpływa na jędrność i elastyczność skóry, niszczą one połączenia powstające między złogami cellulitu, co prowadzi do jego usunięcia,
  • podczerwień – przyspiesza ona metabolizm oraz zmniejsza obrzęki, działa detoksykująco,
  • lipokawitacja ultradźwiękowa – skutecznie rozbija komórki tłuszczowe, co prowadzi to redukcji tkanki tłuszczowej; usuwane są one przy pomocy układu limfatycznego oraz krwionośnego,
  • masaż podciśnieniowy – dociera do głębszych warstw skóry i pobudza krążenie krwi i limfy, a także zmniejsza obrzęki i usuwa toksyny,
  • masaż mechaniczny – wykonywany jest profilowanymi rolkami, które poruszają się wewnątrz głowicy i razem z podciśnieniem zasysają fałdy skóry, przyspiesza on spalanie tkanki tłuszczowej.

Jak działa liporadiologia?

Dzięki emitowaniu fal ultradźwiękowych możliwe jest rozbijanie komórek tłuszczowych poprzez zjawisko kawitacji. Na powierzchni skóry ich stężenie jest dosyć niskie, ale zwiększa się w tkance tłuszczowej, co pozwala na jej skuteczną redukcję. Podczas zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, jednak po kilku godzinach wraca do normy. Druga faza zabiegu polega na działaniu głowicy, która posiada rolki połączone z falą radiową oraz podczerwienią. Jego efektem jest likwidacja zwiotczeń i poprawa jędrności skóry oraz pobudzenie krążenia krwi i limfy. W głowicy zastosowany jest także biostymulacyjny masaż, który zwiększa przewodnictwo tkanki i zmniejsza napięcie mięśni oraz wspomaga przemianę materii.

Komu polecany jest zabieg liporadiologii?

Zalecany jest zwłaszcza przy cellulicie i miejscowo nagromadzonej tkance tłuszczowej w miejscach, z których ciężko jest ją usunąć. Oprócz tego wskazany jest przy bliznach, rozstępach, opuchliźnie kończyn oraz dla zwiększenia napięcia mięśni.

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że zabieg wymaga powtórzeń, jeśli chcemy zobaczyć naprawdę spektakularne efekty. Chcesz poprawić wygląd swojej sylwetki przed urlopem? Zadbaj o to, aby rozpocząć zabiegi odpowiednio wcześnie! Zazwyczaj potrzeba ich około 6, a wykonujemy je w kilkudniowych odstępach.

Zobacz także

DO GÓRY
Serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka plików cookie. OK
Spinner
Ładuję...
POBIERZ APLIKACJĘ ZA DARMO
UMAWIAJ SIĘ SZYBKO I WYGODNIE