Aplikacja lavito
4,5/5

Popularne salony:

Centrum Urody Aleja Piękna - Warszawa Żoliborz

Centrum Urody Aleja Piękna

Wojska Polskiego 41 lok. 108/109

Warszawa Żoliborz

Zarezerwuj teraz

Kobieciarnia - Poznań Stare Miasto

Kobieciarnia

oś. Jana III Sobieskiego 3 L

Poznań Stare Miasto

Zarezerwuj teraz

Beauty Spot Salon Urody - Poznań Nowe Miasto

Beauty Spot Salon Urody

Katowicka 77B

Poznań Nowe Miasto

Zarezerwuj teraz

Nail Heart Makeup - Warszawa Bielany

Nail Heart Makeup

Jana Kochanowskiego 10A lok. 20

Warszawa Bielany

Zarezerwuj teraz

Jak przedłużyć trwałość tuszu do rzęs?

Jak przedłużyć trwałość tuszu do rzęs?

12-06-2015

Tusz do rzęs powinien służyć nam maksymalnie przez pół roku po otwarciu – po tym czasie należy go wymienić. Zdarza się jednak, że nie nadaje się do użytku, mimo że jego całkowita zawartość nie została jeszcze wykorzystana. Złe przechowywanie kosmetyku może sprawić, że szybciej wyschnie. Zobacz, jak przedłużyć jego trwałość!

Jak dbać o tusz do rzęs?

Otwierając tusz wpuszczamy do niego powietrze, dlatego najlepiej jest wkładać szczoteczkę tylko raz, po czym szybko go zakręcać. Starajmy się nie ocierać jej o ścianki i krawędzie opakowania, ponieważ możemy ją uszkodzić. Szczoteczkę należy czyścić, gdy znajdzie się na niej zaschnięty tusz. Możemy to zrobić płynem micelarnym i ciepłą wodą.

Jak go odświeżyć?

Jeśli czujemy, że tusz wysycha, możemy włożyć dobrze zakręcony pojemnik pod gorącą wodę. Poprawi się nieco jego konsystencja i przestaną tworzyć się grudki. Innym rozwiązaniem jest wlanie do opakowania odrobiny toniku lub kropli do oczu. Może się wtedy jednak zdarzyć, że tusz będzie  bardzo długo wysychał po jego aplikacji.

Jak wykorzystać szczoteczkę?

Kiedy tusz się skończy, możemy oczyścić szczoteczkę i znaleźć dla niej dalsze zastosowanie. Możemy ją stosować do innych tuszy. Posłuży nam ona także jako szczoteczka do brwi. Idealnie nada się również do aplikacji odżywek lub np. olejku rycynowego, mającego za zadanie wzmocnić nasze rzęsy.

Wyschniętego tuszu nie musimy od razu wyrzucać – może próbować przedłużyć jego trwałość!

Zobacz także

DO GÓRY
Serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka plików cookie. OK
Spinner
Ładuję...
POBIERZ APLIKACJĘ ZA DARMO
UMAWIAJ SIĘ SZYBKO I WYGODNIE