Aplikacja lavito
4,5/5

Popularne salony:

Centrum Urody Aleja Piękna - Warszawa Żoliborz

Centrum Urody Aleja Piękna

Wojska Polskiego 41 lok. 108/109

Warszawa Żoliborz

Zarezerwuj teraz

Kobieciarnia - Poznań Stare Miasto

Kobieciarnia

oś. Jana III Sobieskiego 3 L

Poznań Stare Miasto

Zarezerwuj teraz

Nail Heart Makeup - Warszawa Bielany

Nail Heart Makeup

Jana Kochanowskiego 10A lok. 20

Warszawa Bielany

Zarezerwuj teraz

Beauty Spot Salon Urody - Poznań Nowe Miasto

Beauty Spot Salon Urody

Katowicka 77B

Poznań Nowe Miasto

Zarezerwuj teraz

Jak powiększyć usta makijażem?

Jak powiększyć usta makijażem?

20-07-2015

Jeśli masz wąskie usta i chcesz, aby wyglądały na pełniejsze, wystarczy odpowiedni makijaż, który potrafi zdziałać cuda! Zobacz, jak je malować, aby wyglądały na większe, a jednocześnie efekt był naturalny.

Odcień zbliżony do koloru ust

Dobrze jest wybrać pomadkę w kolorze bardzo zbliżonym do naturalnej barwy ust. Należy do tego dodać konturówkę w podobnym odcieniu, a usta z pewnością będą wydawały się większe, a do tego efekt nie będzie sztuczny!

Powiększający błyszczyk

Marki kosmetyczne w swoim asortymencie często posiadają specjalne błyszczyki, które zapewniają trójwymiarowość ust. Niektóre kosmetyki zawierają wyciągi z mięty i papryczki chili, uwypuklające usta. Do tego dochodzą drobinki, zapewniające blask, przez co wydają się one pełniejsze.

Efekt 3D

Optycznie powiększyć usta możemy również posługując się dwoma odcieniami szminki. Ciemniejszym kolorem malujemy całość, a jaśniejszym jedynie środek warg. Dzięki temu będą wydawały się większe.

Używaj konturówki

Konturówka pozwala na lekkie powiększenie ust, a jednocześnie tuszuje ich asymetrię, jeśli taka występuje. Dzięki niej wydają się one większe, pełniejsze. Musimy jednak pamiętać, aby konturówka była dopasowana kolorem do odcienia szminki.

Unikaj ciemnych kolorów

Ciemne kolory sprawiają, że usta wydają się mniejsze niż w rzeczywistości, dlatego lepiej wybierać jasne, powodujące efekt wypełnienia. Przydatnym trikiem jest muśnięcie środka górnej i dolnej wargi błyszczykiem. Będą wyglądały na większe!

Biała kredka

Pomocna będzie biała kredka, którą nakładamy nad górną wargą, tworząc linię w kształcie litery „m”. Delikatnie ją rozcieramy, po czym aplikujemy szminkę lub błyszczyk według upodobań. Taki trik powiększy nasze usta!

Zobacz także

DO GÓRY
Serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka plików cookie. OK
Spinner
Ładuję...
POBIERZ APLIKACJĘ ZA DARMO
UMAWIAJ SIĘ SZYBKO I WYGODNIE