Aplikacja lavito
4,5/5

Popularne salony:

Centrum Urody Aleja Piękna - Warszawa Żoliborz

Centrum Urody Aleja Piękna

Wojska Polskiego 41 lok. 108/109

Warszawa Żoliborz

Zarezerwuj teraz

Kobieciarnia - Poznań Stare Miasto

Kobieciarnia

oś. Jana III Sobieskiego 3 L

Poznań Stare Miasto

Zarezerwuj teraz

Beauty Spot Salon Urody - Poznań Nowe Miasto

Beauty Spot Salon Urody

Katowicka 77B

Poznań Nowe Miasto

Zarezerwuj teraz

Nail Heart Makeup - Warszawa Bielany

Nail Heart Makeup

Jana Kochanowskiego 10A lok. 20

Warszawa Bielany

Zarezerwuj teraz

Jak nakładać róż na policzki?

Jak nakładać róż na policzki?

25-02-2015

Róż to kosmetyk, który rozświetla i ożywia naszą twarz. Dodaje koloru i podkreśla kości policzkowe. Powinien on stanowić niezbędny element naszego makijażu, zarówno dziennego, jak i wieczorowego. Trzeba jednak odpowiednio go nakładać, aby wyglądał dobrze i wydobywał to, co w nas najpiękniejsze.

Jak dobierać kolor różu?

Jeżeli wolimy neutralne odcienie w makijażu i nie stosujemy wyrazistych kolorów, to róż też powinien być w takich barwach. Jego kolor dobieramy także do odcienia ust, zwłaszcza jeśli nakładamy na nie szminkę. Róż powinien być w podobnym odcieniu, jak ona.  Dobieramy go także do typu urody. Blondynki i osoby o jasnej cerze powinny wybierać różane barwy. Właścicielki brązowych włosach będą dobrze wyglądały w tonach brązowych. Brunetki zaś, powinny nakładać kosmetyk o różowej barwie.

Jak modelować twarz za pomocą różu?

Pozwala on nam modelować kształt twarzy i uwydatnia kości policzkowe, pod warunkiem, że odpowiednio go nałożymy. Przy okrągłej twarzy najlepiej jest zacząć na wysokości ucha i prowadzić do dołu, do kącików ust. Jeżeli mamy kształt kwadratowy, to malujemy zewnętrzne krawędzie twarzy. Owalna twarz wymaga nakładania różu bezpośrednio na kości policzkowe. Warto nałożyć odrobinę różu nad skroniami, na linii włosów, aby podkreślić proporcje twarzy. Przy podłużnym kształcie malujemy kości policzkowe poziomymi liniami, zaczynając od nosa, w kierunku uszu.

Czym nakładać róż?

Najlepiej nakładać go pędzlem. Powinien on być okrągły i lekko spłaszczony na czubku. Odradzane są zbyt puszyste pędzle, a także aplikatory, które często dodawane są do opakowań z różem. Nie będą one odpowiednio precyzyjne.

Zobacz także

DO GÓRY
Serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka plików cookie. OK
Spinner
Ładuję...
POBIERZ APLIKACJĘ ZA DARMO
UMAWIAJ SIĘ SZYBKO I WYGODNIE