Aplikacja lavito
4,5/5

Popularne salony:

Therapea - Warszawa Ursus

Therapea

Rakietników 30 lok. 2

Warszawa Ursus

Zarezerwuj teraz

Centrum Urody Aleja Piękna - Warszawa Żoliborz

Centrum Urody Aleja Piękna

Wojska Polskiego 41 lok. 108/109

Warszawa Żoliborz

Zarezerwuj teraz

Kobieciarnia - Poznań Stare Miasto

Kobieciarnia

oś. Jana III Sobieskiego 3 L

Poznań Stare Miasto

Zarezerwuj teraz

FusioMed – popraw wygląd skóry i ciała dzięki nowoczesnej technologii

FusioMed – popraw wygląd skóry i ciała dzięki nowoczesnej technologii

24-06-2016

Wygląd naszej skóry i ciała zmienia się wraz z wiekiem. Traci ona swoją sprężystość i gładkość charakterystyczną dla lat młodości. Marzysz o tym, aby zachować piękny wygląd na dłużej? Dowiedz się więcej o urządzeniu FusioMed, które jest sprawcą prawdziwej rewolucji estetycznej!

Odkryj moc zabiegów na twarz

Działanie zabiegu FusioMed na skórę twarzy opiera się o energię cieplną, która wytwarzana jest w głębokich warstwach skóry. Agregat RF generuje fale o wysokich parametrach, dzięki którym możliwa jest strukturalna przemiana kolagenu wewnątrz głęboko położonych tkanek i jego natychmiastowe obkurczenie. Tworzą się nowe włókna kolagenowe, poprawia się napięcie tkanek, a tym samym skóry. Efektem zabiegu jest:

 • pogrubienie skóry w okolicach oczu,
 • lifting górnej powieki,
 • lifting górnej części policzków,
 •  napięcie skóry czoła,
 • zmniejszenie porów w obrębie środkowej części policzków,
 • zmniejszenie zwiotczenia wzdłuż linii szczęki,
 • podniesienie konturów twarzy,
 • poprawa napięcia skóry twarzy,
 • naprężenie skóry szyi oraz zmniejszenie i wygładzenie zmarszczek.

Podczas zabiegu odczuwalne jest wytwarzane ciepło. Specjalista, który go wykonuje ma jednak wszystko pod kontrolą. Zaawansowana technologia sprawia, że jest na bieżąco informowany o stanie skóry, jej temperaturze, gęstości energii zabiegów i systemie chłodzenia. Dzięki temu zabieg jest komfortowy dla pacjenta. Dodatkowo górna część aparatu wyposażona jest w system chłodzący zabezpieczający naskórek przed zbyt intensywnym działaniem ciepła. Cały zabieg trwa około 45 minut – jego czas uzależniony jest od powierzchni jaka jest jemu poddawana oraz kondycji skóry. Już po pierwszym z nich są widoczne rezultaty, jednak aby były one trwałe i w pełni satysfakcjonujące zaleca się odbycie od 4 do 10 sesji. Najbardziej spektakularne efekty widoczne są od 2 do 6 miesięcy po zakończeniu leczenia, jednak często zdarza się, że już wcześniej. Badania prowadzone przez specjalistów Biotec potwierdzają, że utrzymują się one do 24 miesięcy, a nawet dłużej. Zależne jest to od naturalnych procesów starzenia się pacjenta. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, jedynie może wystąpić lekki obrzęk, zaczerwienienie, które ustąpi maksymalnie w ciągu kilku dni. Po jego przeprowadzeniu zalecana jest pielęgnacja dobrana do rodzaju skóry – stosujemy produkty Renlive lub Rejuve. Zabieg FusioMed nie może być wykonany kilku przypadkach: gdy cierpimy na choroby autoimmunologiczne, posiadamy rozrusznik serca i metalowe implanty, w czasie ciąży i podczas karmienia piersią, a także przy zaburzeniach onkologicznych, w trakcie ich leczenia oraz 5 lat po jego zakończeniu.

Sposób na piękne ciało

Idealna sylwetka nie zawsze jest łatwa do osiągnięcia. Urządzenie FusioMed pomoże nam także w jej modelowaniu oraz poprawie jędrności ciała. To opatentowana technologia pozwalająca na jednoczesne aplikowanie na skórę fali radiowej dużej mocy oraz kawitacji ultradźwiękowej niskiej częstotliwości.  Aparat potrafi dotrzeć do głębokich warstw skóry właściwej i tkanki łącznej w celu ich zagęszczenia, ujędrnienia oraz poprawy struktury. Jego wszechstronne działanie sprawia, że pomaga w walce z cellulitem, miejscową otyłością oraz poluźnieniem tkanek.

Opiera się ono na radiofrekwencji kawitacyjnej – metodzie łączącej w sobie ultradźwięki niskiej częstotliwości, wytwarzające drgania mechaniczne do zwalczania komórek tłuszczowych i zwłóknienia tkanek oraz falę radiową, której energia doprowadza do równomiernego nagrzania głębokich tkanek skóry, stymulując produkcję nowych fibroblastów oraz poprawę struktury kolagenu i miejscowe wzmocnienie cyrkulacji krwi. Następnym etapem zabiegu jest procedura KRIO LIPOICE, czyli „zamrażanie tłuszczu”. Komórki tłuszczowe zaczynają proces zwany apoptozą – są wprowadzane w naturalną śmierć fizjologiczną. Organizm pozbywa się ich samodzielnie, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna, likwidowane są otłuszczenia miejscowe. Podczas zabiegu intensywność chłodzenia jest kontrolowana przez inteligentny system urządzenia.

Efekty zabiegu możemy podzielić na 3 kategorie:

 • mechaniczne – mikro-masaż, ograniczenie zwłóknienia tkanek, poprawa metabolizmu komórkowego, poprawa przepuszczalności błon komórkowych,
 • termiczne – zwiększenie cyrkulacji krwi i limfy oraz poprawa metabolizmu komórkowego,
 • chemiczne – rozbijanie złożonych cząsteczek, przemiana toksycznych związków w proste produkty chemiczne, sprzyjając ich zmetabolizowaniu.

Dzięki temu znacznie poprawia się jędrność i elastyczność skóry, zmniejsza się cellulit oraz możliwe jest modelowanie sylwetki.

FusioMed – wpływ na cellulit i miejscowy przerost tkanki tłuszczowej

Cellulit jest bolączką nie tylko kobiet w wieku dojrzałym oraz dotkniętych nadwagą, a zdarza się nawet u tych młodych i szczupłych.  Zabiegi FusioMed powodują szereg procesów w skórze, których efektem jest rozpad komórek tłuszczowych i ich naturalne usunięcie z organizmu. Zmniejsza się ich liczba i dochodzi do zmiany struktury lipidów, co powoduje, że skóra staje się gładka i elastyczna. Do poprawy jej napięcia dochodzi nie tylko w obszarze ud i brzucha, ale również pośladków, a nawet ramion. Dzięki zabiegowi pacjentki zauważają poprawę skóry w zakresie redukcji cellulitu wynoszącą 73%. Średnie zmniejszenie obwodu uda wynosi 3,4 cm, a u wszystkich pacjentów zauważono ujędrnienie i wzmocnienie skóry. Czas zabiegu wynosi od 60 do 120 minut. Dla jak najlepszych efektów zaleca się jego powtórzenie około 4-10 razy w odstępie 10-21 dni. Jego dużą zaletą jest to, że nie wymaga okresu rekonwalescencji – zapewnia rezultaty przybliżone do inwazyjnych metod, a pacjent nie jest narażony na ryzyko powikłań.

Zabiegi FusioMed charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Aparat oznaczony jest znakiem CE i posiada certyfikat ISO 9001 oraz EN 2000.

Zapraszamy na te zabiegi do salonu Kolorowy Świat Urody. Posiada on urządzenie FusioMed jako jeden z dwóch na terenie całej Warszawy.

Fala radiowa FusioMed na ciało - zarezerwuj teraz

Fala radiowa+ kawitacja ultradźwiękowa FusioMed na ciało - zarezerwuj teraz

Fala radiowa RF FusioMed na twarz - zarezerwuj teraz

Zobacz także

DO GÓRY
Serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka plików cookie. OK
Spinner
Ładuję...
POBIERZ APLIKACJĘ ZA DARMO
UMAWIAJ SIĘ SZYBKO I WYGODNIE