Aplikacja lavito
4,5/5

Popularne salony:

Centrum Urody Aleja Piękna - Warszawa Żoliborz

Centrum Urody Aleja Piękna

Wojska Polskiego 41 lok. 108/109

Warszawa Żoliborz

Zarezerwuj teraz

Beauty Spot Salon Urody - Poznań Nowe Miasto

Beauty Spot Salon Urody

Katowicka 77B

Poznań Nowe Miasto

Zarezerwuj teraz

Studio Urody Karmin - Kraków Prądnik Czerwony

Studio Urody Karmin

Sadowa 9

Kraków Prądnik Czerwony

Zarezerwuj teraz

Heaven Studio Urody - Poznań Nowe Miasto

Heaven Studio Urody

Strzyżowska 8a

Poznań Nowe Miasto

Zarezerwuj teraz

Idealnie gładka skóra w zasięgu ręki

Idealnie gładka skóra w zasięgu ręki

26-01-2018

Depilacja laserowa - idealnie gładka skóra w zasięgu ręki

Żyjemy w czasach, kiedy to nadmierne owłosienie na ciele stało się niepożądane. Z tego powodu zarówno kobiety, jak i mężczyźni starają się na różne sposoby pozbyć włosków z nóg, pach, pleców czy okolic intymnych. Tradycyjne metody depilacji bywają bolesne, powodują podrażnienia, a ich efekt utrzymuje się stosunkowo krótko. Na szczęście stworzono wyjątkowe urządzenie, które jest odpowiedzią na wszystkie bolączki, związane z usuwaniem nadmiernego owłosienia - laser Vectus. Depilacja laserowa urządzeniem Vectus to gwarancja idealnie gładkiej skóry na długo.

 

Depilacja laserowa a tradycyjne metody

Większość kobiet deklaruje, że do usuwania nadmiernego owłosienia używa jednorazowych maszynek do golenia. Jest to sposób szybki i daje zadowalające efekty, jednak uzyskany w ten sposób rezultat utrzymuje się bardzo krótko. Kobiety o ciemnych i mocnych włosach często zauważają pojawianie się odrostu już po kilku godzinach od golenia. Dodatkowo tradycyjna maszynka może powodować podrażnienia. Metoda ta sprzyja także wrastaniu włosków.

 

Inną możliwością jest usuwanie owłosienia za pomocą rozgrzanego wosku. Wiele pań, ale też panów, decyduje się na depilację woskiem w salonach kosmetycznych. Niektórzy też przeprowadzają zabieg w domu. Usuwanie owłosienia woskiem z pewnością jest skuteczne - szybko uzyskujemy efekt gładkiej skóry na stosunkowo długi okres. Metoda ta jest jednak bardzo bolesna. Istnieje także niebezpieczeństwo naderwania skóry we wrażliwych miejscach, jeśli zabieg nie został przeprowadzony prawidłowo.

 

Często też słyszy się o wszelkiego rodzaju kremach do depilacji. Podobnie jak maszynki do golenia - efekt pojawia się bardzo szybko, jednak jest on krótkotrwały. Ponadto wiele z tego typu substancji ma bardzo drażniący zapach. Kremy do depilacji mogą też powodować podrażnienia lub alergie.

 

Depilacja laserowa Vectus to zabieg o bardzo wysokiej efektywności. Dodatkowo pozbywamy się włosków niemal na zawsze. Podczas zabiegu skóra jest chłodzona dzięki specjalnej technologii Advanced Contact Cooling, co sprawia, że zabieg jest bezbolesny. Depilacja laserem Vectus należy też do bardzo bezpiecznych metod i niemal każdy może się jej poddać.

 

Jak działa laser Vectus?

Urządzenie Vectus wykorzystuje laser diodowy, gwarantujący bezpieczne i skuteczne pozbycie się niechcianego owłosienia z wielu partii ciała. Może być stosowany nawet w bardzo wrażliwych miejscach jak twarz czy bikini. Laser Vectus to obecnie najskuteczniejsza metoda depilacji. Wpływa na to opatentowana technologia Photon Recycling, która polega na ponownym wykorzystaniu światła, naturalnie odbitego od skóry podczas zabiegu. Dzięki takiemu rozwiązaniu emitowana wiązka jest efektywniej wykorzystywana, przez co znacznie wzrasta skuteczność zabiegu. Decydując się na depilację laserową urządzeniem Vectus, warto pamiętać, że jest to obecnie najszybciej działający laser w swojej kategorii. Oznacza to, że możemy trwale usunąć owłosienie z różnych partii ciała w kilka lub kilkanaście minut.

 

Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

Z pewnością wiele osób zadaje sobie to pytanie. Depilacja laserowa urządzeniem Vectus jest jak najbardziej bezpieczna. To bowiem jedyny na świecie sprzęt, wyposażony w inteligenty czytnik poziomu melaniny. Przed rozpoczęciem zabiegu czytnik przykładany jest do skóry w miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie, a następnie określany jest poziom barwnika. Informacje te przesyłane są do lasera, który automatycznie dostosowuje swoje ustawienia do potrzeb pacjenta. Dzięki temu zwiększona jest efektywność zabiegu, ale też jego bezpieczeństwo.

Nie każdy jednak może poddać się depilacji laserowej urządzeniem Vectus. Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu jest:

  • świeża opalenizna,
  • bliznowce,
  • podrażnienia i choroby skóry, np. łuszczyca,
  • wszczepiony rozrusznik serca,
  • epilepsja,
  • cukrzyca,
  • ciąża,
  • przyjmowanie leków fotouczulających.

 

Jak często wykonywać zabiegi i gdzie się im poddać?

Aby uzyskać spektakularne efekty, zaleca się powtarzanie zabiegu depilacji laserowej urządzeniem Vectus. Podczas jednej sesji usuwana jest znaczna część owłosienia, jednak dopiero powtórzenie zabiegu zaowocuje uzyskaniem idealnie gładkiej skóry. Zaleca się wykonanie od 3 do 6 zabiegów w co najmniej czterotygodniowych odstępach. Wszystko zależy od obszaru, który poddajemy depilacji oraz od naszego owłosienia.

 

Depilacja laserowa urządzeniem Vectus wykonywana jest jedynie w najlepszych klinikach gabinetach kosmetycznych jak choćby Mariposa Salon w Warszawie. To właśnie w tym miejscu możesz spodziewać się zabiegów na najwyższym poziomie. Personel salonu zawsze dba o ciepłą i przyjazną atmosferę, dzięki czemu poczujesz się pewnie i bezpiecznie. Każdy zabieg wykonywany jest tu z najwyższą starannością, co sprawia, że możesz liczyć na naprawdę spektakularne efekty depilacji laserowej.

 

Przygotuj swoją skórę na zbliżającą się wiosnę i lato! Już dziś pomyśl o depilacji laserowej i umów się na wizytę w gabinecie kosmetycznym.

 

 

DO GÓRY
Serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka plików cookie. OK
Spinner
Ładuję...
POBIERZ APLIKACJĘ ZA DARMO
UMAWIAJ SIĘ SZYBKO I WYGODNIE