Aplikacja lavito
4,5/5

Popularne salony:

Centrum Urody Aleja Piękna - Warszawa Żoliborz

Centrum Urody Aleja Piękna

Wojska Polskiego 41 lok. 108/109

Warszawa Żoliborz

Zarezerwuj teraz

Fizjomed - Swarzędz

Fizjomed

Armii Poznań 31

Swarzędz

Zarezerwuj teraz

Beauty Spot Salon Urody - Poznań Nowe Miasto

Beauty Spot Salon Urody

Katowicka 77B

Poznań Nowe Miasto

Zarezerwuj teraz

Polskie Kosmetyki. Salon Urody - Rzeszów

Polskie Kosmetyki. Salon Urody

Józefa Piłsudskiego 27 ( wejście od ul. Targowej) .

Rzeszów

Zarezerwuj teraz

 Depilacja laserowa – perfekcyjnie, wygodnie i tanio!

 Depilacja laserowa – perfekcyjnie, wygodnie i tanio!

27-04-2018

Dlaczego warto?

Może jeszcze nie zastanawialiście się, czy zabiegi depilacji laserowej są dla Was. Niektórzy obawiają się o ból, innych zraża cena zabiegu. Na szczęście w tej kwestii z roku na rok sporo się zmienia – szczególnie dzięki ludziom z misją poprawy dostępności w Polsce zabiegów, które umożliwiają raz na zawsze poprawić coś w swoim wyglądzie. Taką misję ma największa w Polsce sieć salonów depilacji laserowej Depilacja.pl, która niedawno zawitała ze swoimi usługami do Warszawy. W nowym punkcie ceny zabiegów zaczynają się od 89 złotych (za wąsik), a cała oferta ułożona jest w oparciu o jasne zasady i zawiera kilka naprawdę atrakcyjnych pakietów, z których warto skorzystać.

Na czym polega zabieg?

Zabieg depilacji laserowej polega na selektywnej fototermolizie mieszków włosowych. Pod tym dość obco brzmiącym określeniem kryje się po prostu wychwytywanie ciemnego zabarwienia cebulki włosa przez światło lasera i wypalanie mieszków włosowych, dzięki któremu po oddziaływaniu lasera na konkretny włos nie ma on możliwości ponownego wzrostu.

Warto zaznaczyć, że zabieg depilacji laserowej w salonie Depilacja.pl jest zawsze poprzedzony konsultacją kosmetologiczną. Dodatkowo – jeśli zaczniesz serię zabiegów na Ursynowie, a w jej trakcie będziesz podróżować do innych miast, to masz gwarancję przeprowadzenia kolejnego zabiegu w takiej samej jakości w jednym z pozostałych 14 miast na terenie całej Polski.

Jakie korzyści wypływają z depilacji laserowej?

Prócz idealnie gładkiego ciała, niewystawianego na jednorazową depilację za pomocą maszynki, wosku lub bolesnego depilatora, kolejną korzyścią jest zaoszczędzenie czasu podczas kąpieli oraz oszczędność pieniędzy, bo w perspektywie długoterminowej okazuje się, że wydawaliśmy o wiele więcej na kosmetyki i produkty do depilacji, niż na serię zabiegów depilacji laserowej. Ogromnym plusem jest fakt, że włosy usuwane za pomocą światła lasera odrastają znacznie wolniej, aż w końcu zanikają. Osoby z wrażliwą skórą, podatną na

podrażnienia i infekcje, mogą zapomnieć o bólu, zaczerwienieniu, swędzeniu, zapaleniu mieszka włosowego oraz innych nieprzyjemnych dolegliwościach.

Gdzie można bezpiecznie wykonać takie zabieg?

Ponieważ ważne jest, aby zabieg był wykonany przez eksperta oraz za pomocą odpowiedniego lasera – zapraszamy do naszego Salonu Depilacja.pl. Z nami odkryjesz same plusy depilacji laserowej!

Gdzie znajdziemy Salon?

Depilacja.pl – znajdziemy na pewno na lavito.pl https://lavito.pl/depilacja.pl/polska – to najszybsza droga, aby się z nami umówić. Prócz tego znajdziecie nas stacjonarnie – w 14 miastach w Polsce, w tym w Krakowie i Poznaniu.

DO GÓRY
Serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka plików cookie. OK
Spinner
Ładuję...
POBIERZ APLIKACJĘ ZA DARMO
UMAWIAJ SIĘ SZYBKO I WYGODNIE