Aplikacja lavito
4,5/5

Beauty Bloom Kosmetologia Estetyczna

Kosmetyczka Kraków Prądnik Biały Beauty Bloom Kosmetologia Estetyczna

Beauty Bloom Kosmetologia Estetyczna

Polna 4
Kraków Prądnik Biały
5.0
54 opinie

Kosmetyczka

Microblading brwi
120 min 600
Makijaż permanentny kreska górna Wieniec Rzęs
105 min 400
Kreskę w linii rzęs wykonuje się dokładnie tam, gdzie rosną rzęsy – nie wykraczając poza ich wieniec. Linergistka wykonuje pigmentację u samej postawy rzęs uzyskując optyczny efekt zagęszczenia.
Makijaż permanentny oczu - kreska górna Eyeliner
120 min 450
Kreskę dekoracyjną wykonuje się na zamkniętej powiece dopasowując jej kształt do indywidualnych preferencji. Aby uzyskać spektakularny efekt podkreślenia oka linergistka rysuje grubą kreskę rozpoczynając w kąciku oka a kończąc poza wieńcem rzęs.
Makijaż permanentny oka (kreska górna)
120 min 450
Makijaż permanentny  poprawia kształt ust, linię brwi,podkreśla urodę oczu.Stosujemy Pigmenty pochodzenia naturalnego, nie toksyczne i nie alergizujące , utrzymują się  3-5 lat.Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują.W 4-5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej, po miesiącu należy wykonać korektę.Pracujemy na produktach i sprzęcie bardzo wysokiej jakości,nasi specjaliści są ekspertami od makijażu.
Makijaż permanentny oka (kreska dolna)
105 min 300 200
ZMYSŁOWY EFEKT ZAGĘSZCZENIA RZĘS Kreska dolna subtelnie dopełnia makijaż permanentny (kreskę górną) zagęszczając optycznie wieniec dolnych rzęs. Dzięki temu Twoje spojrzenie stanie się bardziej wyraziste i zmysłowe. Co więcej kreska dolna pozwoli zaoszczędzić czas na codziennym malowaniu zapewniając Ci doskonały wygląd o każdej porze.
Makijaż permanentny oczu KOMPLET (kreska górna i dolna)
135 min 750
Makijaż permanentny brwi - Powder Effect
120 min 699
Metoda Powder Effect Powder Effect jest to metoda która daje efekt henny, jak sama nazwa wskazuje brwi są lekko pudrowane, ale także jak w przypadku ombre nie zaznaczamy konturów ani przodów.
Makijaż permanentny brwi metoda Hybrydowa (cień + włos)
135 min 750
Jest to połączenie dwóch metod dla uzyskania jak najbardziej naturalnego efektu:METODA WŁOSKOWA + CIENIOWANIE. Hybrydowy makijaż permanentny brwi to połączenie metody włoskowej z metodą cieniowania, które razem zapewniają spektakularny efekt bez „pustych” miejsc. Zabieg polecany jest szczególnie osobom z wyjątkowo przerzedzonymi brwiami oraz osobom, które utraciły włoski brwi wskutek choroby lub złej pielęgnacji.
Makijaż permanentny brwi metoda Royal Shading Ombre
120 min 750
Obecnie ogromną popularnością cieszy się efekt ombre. Makijaż permanentny brwi wykonywany tą metodą polega na bardzo delikatnym zaznaczeniu początków, przodów łuku brwiowego po wzmocnienie koloru na cieńszych końcówkach brwi. Uzyskujemy go poprzez niewielkie, umiejętne położenie barwnika u nasady brwi poprzez zintensyfikowanie go na końcu. Możemy także użyć do tego dwóch, trzech odcieni barwnika – od jasnego po ciemny według zasady, że początek brwi pozostaje jasny, a końcówka najciemniejsza
Makijaż Permanentny Brwi OMBRE 3D
120 min 699
Naturalnie wyglądające brwi(zagęszczenie włosków)z efektem 3D
Makijaż permanentny brwi metoda włoskowa
120 min 699
Metoda włosa – maszynowa metoda makijażu permanentnego brwi wykonywana za pomocą urządzenia i rączki z jednorazową igłą. Metoda często mylnie nazywana metodą piórkową (przynajmniej połowa klientek życzy sobie wykonanie metody piórkowej igłą :)). Makijaż wykonywany tą metodą wygląda naturalnie bowiem kształt brwi uzyskujemy poprzez tworzenie na całej szerokości pojedynczych włosków.
Makijaż permanentny brwi metoda cieniowania
120 min 699
NA CZYM POLEGA METODA CIENIOWANIA? W ramach tej metody wykonujemy makijaż trwały, który imituje subtelny cień na linii łuku brwiowego. Linergistka w pierwszej kolejności rysuje kredką kształt, a następnie wprowadza pigment pod skórę uzyskując pożądany efekt.
Makijaż permanentny brwi + kreska górna
180 min 1150
LIPLIGHT (rozświetlenie nad górną wargą)
45 min 100
LIP LIGHT to lekka linia – cień wykonany wokół wybranego fragmentu ust, dzięki któremu uzyskuje się efekt rozświetlenia. Zabieg można wykonać jako uzupełnienie każdego typu makijażu permanentnego ust.
Makijaż permanentny ust (kontur ust)
75 min 300
Kontur ust polega na podkreśleniu naturalnej linii ust zgodnie z ich kształtem lub ich subtelnemu poszerzeniu za pomocą rysunku poza granicami warg. Zabieg wykonywany jest także, gdy kontur ust zanika z powodu upływu czasu i zlewa się z barwą skóry. Zabieg pozwala zniwelować drobne niedoskonałości, delikatnie powiększyć usta oraz przede wszystkim przywrócić im naturalny wygląd.
Makijaż permanentny ust (kontur ust z wypełnieniem całościowym)
135 min 699
Makijaż permanentny ust – kontur z wypełnieniem to zabieg polegający na wprowadzeniu pigmentu na całe usta, a efekt jest pełniejszy i bardziej wyrazisty niż rezultat samego cieniowania czerwieni wargowej. Kontur z wypełnieniem pozwala nadać ustom idealny kształt, nasycić je barwą oraz osiągnąć trwały efekt metamorfozy z gwarancją naturalnego oraz efektownego wyglądu.
Makijaż permanentny ust (kontur ust z cieniowaniem)
135 min 699
Makijaż permanentny ust – kontur z cieniowaniem – to zabieg polegający na obrysowaniu konturu ust, a następnie delikatnym cieniowaniu czerwieni wargowej. Subtelny efekt zapewnia naturalny wygląd oraz wizualne powiększenie ust. Kontur z cieniowaniem to idealna propozycja w przypadku wąskich warg lub nieregularnego ich kształtu oraz nierównomiernego zabarwienia czerwieni wargowej.
Makijaż permanentny ust z efektem powiększenia (całość)
120 min 699
Poprawimy obecny wygląd Twoich ust: optycznie je powiększymy idealnie wyrównamy kontur nasycimy je kolorem idealnie dobranym do Twojej karnacji, uzyskując maksymalnie naturalny wygląd skorygujemy asymetrię zniwelujemy dysproporcje między górną a dolną wargą
Makijaż permanentny ust z efektem powiększenia (cieniowanie)
120 min 699
Makijaż permanentny brwi + kontur ust z wypełnieniem
225 min 1260
KONTUR UST Z WYPEŁNIENIEM Makijaż permanentny ust – kontur z wypełnieniem to zabieg polegający na wprowadzeniu pigmentu na całe usta, a efekt jest pełniejszy i bardziej wyrazisty niż rezultat samego cieniowania czerwieni wargowej. Kontur z wypełnieniem pozwala nadać ustom idealny kształt, nasycić je barwą oraz osiągnąć trwały efekt metamorfozy z gwarancją naturalnego oraz efektownego wyglądu.
Makijaż permanentny brwi + kontur ust z cieniowaniem
210 min 1260
Makijaż permanentny  poprawia kształt ust, linię brwi,podkreśla urodę oczu.Stosujemy Pigmenty pochodzenia naturalnego, nie toksyczne i nie alergizujące , utrzymują się  3-5 lat.Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują.W 4-5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej, po miesiącu należy wykonać korektę.Pracujemy na produktach i sprzęcie bardzo wysokiej jakości,nasi specjaliści są ekspertami od makijażu.
Makijaże naprawcze po innych gabinetach (cena ustalana indywidualnie)
60 min od 300
KOREKTA makijażu permanentnego 1-3 miesiące
60 min 100
Korekta makijażu permanentnego powyżej 3 miesięcy
60 min od 100

SPA

Relaksujący masaż twarzy,szyi i dekoltu
45 min 65 52
Masaż odmładzający z komórkami macierzystymi
45 min 65 52
Masaż nawadniający z kwasem hialuronowym
45 min 65 52
FACIAL OXYGEN BOOSTER zabieg dotleniający z masażem twarzy i pleców
90 min 250 200
Eliminuje oznaki zmęczenia i stresu, przywraca witalność i zdrowy wygląd. Maksimum życiodajnej energii czerpie z relaksującego masażu twarzy i pleców, pobudza zmysły świeżą nutą zapachową.
RELAXING ODYSSEY rytuał ujędrniający z masażem RELAXING ODYSSEY
75 min 165 132
Relaksujaca ceremonia well-being z efektem odmładzania i pojędrniania . Relaks i odprężenie podczas rozluźniającego masażu RELAXING ODYSSEY MASSAGE przenosi w świat morskich żywiołów piękna. Działanie przeciwzmarszczkowe: efekt nowej skóry Specyficzne ruchy: masaż dobrany do potrzeb skóry Wspaniałe zapachy i konsystencje produktów.
Wellness Ritual relaksująca podróż
75 min 135 108
Odczuj wszystkimi zmysłami niezwykłe odprężenie i poczuj magię pielęgnacji THALISENS, uniwersalny rytuał, polecany dla kobiet, jak i mężczyzn, dla każdego typu skóry. To harmonijne połączenie relaksu, zmysłowości i wysokiej sensoryki produktów oraz pielęgnacji anti-age. Błyskawiczny efekt relaksujący i rozświetlający Idealny po długiej, męczącej podróży Natychmiastowy efekt wypoczętej, zrelaksowanej i lśniącej blaskiem cery.
EYE LIFT EXPERT Zabieg liftingujący okolice oka z masażem firmowym EYE LIFT
60 min 100 80
Pomaga zredukować ilość i głębokość zmarszczek, powstających w strefie wrażliwej okolicy oka, zwalcza objawy starzenia. Szybkie i widoczne rezultaty działania; zabieg wzbogacony specyficznym masażem pozwala na relaks i odpoczynek, wspomaga eliminację toksyn. Skóra staje się bardziej elastyczna i napięta, a sine obwódki pod powiekami znikają w zaskakującym tempie.
RADIANCE PAUSE Ekspresowy pakiet rozświetlający
60 min 125 100
Expresowy zabieg dla osób zapracowanych, żyjących w aglomeracji miejskiej - narażonych na zanieczyszczenia. Zabieg dotleniający to zastrzyk energii, który sprawi, że skóra jest wypoczęta i pełna blasku.To naturalny skarbiec związków o działaniu nawilżającym pozyskany z alg morskich Laminaria Digitata, Chondrus Chrispus i naturalnej wody morskiej Thalasso Oligo.
INSTANT SERENITY Ekspresowy zabieg łagodząco-relaksujący
60 min 125 100
Przeznaczony dla osób przemęczonych, narażonych na codzienny stres, który zadba nie tylko o ciało ale i o duszę. W krótkim czasie pozwoli poczuć prawdzie odprężenie, jednocześnie odżywi i nawilży skórę. Zawarty w zabiegu CALMING COMPLEX na bazie ekstraktów z rumianka i lukrecji oraz łagodzące ekstrakty morskich alg Fucus Spiralis i Chondrus Crispus zamknięte w oceosomach, wzmacniają skórę i podnoszą jej próg wrażliwości, zmniejszają zaczerwienienia, wyciszają alergie i podrażnienia.
INSTANT PURITY Ekspresowy zabieg normalizujący
60 min 125 100
Zabieg oczyszcza skórę, a także działa profilaktycznie normalizując pracę gruczołów łojowych. SEBOSOMY jako nośniki obfite w kompleksy algoroślinne (Scutellaria Baicalensis, Chondrus Crispus, Isodon, Irys, Lukrecja) o działaniu przeciwzapalnym regulują nadmierną produkcję sebum, matują, nawilżają i działają antybakteryjnie. Zabieg optymalnie pielęgnuje skórę, łagodzi stany zapalne i podrażnienia, nie wysusza jej i nie podrażnia.
BEAUTY ENHANCER EKSPRESOWY Zabieg dotleniający
60 min 125 100
Błyskawiczny efekt dotlenienia i ujędrnienia cery dedykowany dla aktywnych kobiet. Polecany dla skóry zmęczonej, pozbawionej młodzieńczego blasku, sprężystości i wigoru. Swoje spektakularne działanie zawdzięcza mikropeptydom - białkom informacyjnym, pobudzającym fibroblasty do syntezy kolagenu II, III i IV oraz glikozaminoglikanów.
ABSOLUTE HYDRATATION Zabieg nawilżający z masażem twarzy mer
75 min 135 108
To naturalny skarbiec związków o działaniu nawilżającym pozyskany z alg morskich Laminaria Digitata, Chondrus Chrispus i naturalnej wody morskiej Thalasso Oligo. Składniki te chronią skórę przed nadmierną utratą wilgoci, wzmacniają barierę hydrolipidową, zwiększają tolerancję skóry. Zabieg idealnie sprawdza się w przypadku skóry suchej, ściągniętej i odwodnionej - przywrócony zostaje balans wodny oraz wzmocniony system ochronny
INTENSE NUTRITION Zabieg odżywczy dla cery suchej z masażem mer
75 min 135 108
Kompozycja morskim witamin, oligoelementów i nienasyconych kwasów tłuszczowych w pielęgnacji cery suchej, ubogiej lipidowo. Łączy w sobie regenerujące i witalizujące właściwości olejowych ekstraktów morskich. Idealnie sprawdza się podczas jesiennych słot i zimowych chłodów, kiedy skóra narażona jest na niekorzystne działanie zewnętrznych czynników atmosferycznych. Uzupełnia niedobór NNKT, zwiększa elastyczność i miękkość naskórka,dostarcza niezbędnych oligoelementów i witamin.
INFINITE GENTLENESS Zabieg łagodzący dla cery wrażliwej
75 min 135 108
Po zabiegu powraca uczucie komfortu, skóra jest rozjaśniona, uspokojona i wyciszona. Zawarty w zabiegu CALMING COMPLEX na bazie ekstraktów z rumianka i lukrecji oraz łagodzące ekstrakty morskich alg Fucus Spiralis i Chondrus Crispus zamknięte w oceosomach, wzmacniają skórę i podnoszą jej próg wrażliwości, zmniejszają zaczerwienienia, wyciszają alergie i podrażnienia.
PURYFYING EXTREME Zabieg oczyszczający dla cery tłustej i mieszanej
75 min 135 108
Zabieg oparty na oczyszczających i antybakteryjnych właściwościach alg czerwonych, fitoplanktonu i mułu morskiego. SEBOSOMY jako nośniki obfite w kompleksy algoroślinne (Scutellaria Baicalensis, Chondrus Crispus, Isodon, Irys, Lukrecja) o działaniu przeciwzapalnym regulują nadmierną produkcję sebum, matują, nawilżają i działają antybakteryjnie. Zabieg optymalnie pielęgnuje skórę tłustą, łagodzi stany zapalne i podrażnienia, nie wysusza jej i nie podrażnia.
ACNI CONTROL Zabieg przeciwzapalny dla cery trądzikowej ACNE STOP
75 min 135 108
Ukierunkowane działanie eliminujące czynniki odpowiedzialne za niedoskonałości cery trądzikowej u osób młodych i dorosłych. Pomaga ustabilizować wydzielanie łoju, uaktywnić krążenie krwi i wspomóc eliminację nagromadzonych toksyn. Przeciwdziała chorobotwórczym bakteriom Propioni-bacterium Acnes, hamuje działanie enzymu 5-alfa-reduktazy, który ma kluczowe znaczenie dla pracy gruczołów łojowych.
Mezoterapia bezigłowa do zabiegu
15 min 35 28
Peeling kawitacyjny do zabiegu
15 min 35 28
MEZOLIFTING - zabieg liftingujący wykorzystujący nieinwazyjną metodę mezoterapii
75 min 145 116
Zaawansowany zabieg wykorzystujący preparaty zainspirowane doświadczeniami medycyny estetycznej. Intensywna pielęgnacja stworzona, aby stymulować głębokie partie skóry i dać efekt odmłodzenia na jej powierzchni. Polecany także po rekonwalescencji po zabiegach medycyny estetycznej.
PQ AGE - peeling liftingująco-rewitalizujący twarz,szyja(pełny zabieg z peelingiem kawitacyjnym + GRATIS mezoterapia bezigłowa do zabiegu!)
75 min 275 220
W skład tego peelingu wchodzą kwas trójchlorooctowy 34% (TCA), kwas kojowy 10%, nadtlenek mocznika 5% i koenzym Q10 5%. Jakich efektów możemy się spodziewać? To zabieg dający efekty zbliżone do mezoterapii. Już po pierwszym peelingu możemy być pewne wygładzonej i nawilżonej skóry bez przebarwień. Jej napięcie również ulegnie poprawie. Co więcej, zabieg jest przyjemny i bezbolesny dla pacjenta, nie powoduje zaczerwienień ani pieczenia. Dla pełnego efektu zaleca się serię 4 zabiegów.
EXCELSI'OR 40+(pełny zabieg z peelingiem kawitacyjnym i mezoterapią bezigłową)-CERA DOJRZAŁA
75 min 160 128
Luksusowy,przeciwzmarszczkowy,bankietowy zabieg liftingujący z kompleksem SUBERLIFT i 24K złotem.Zabieg przeznaczony dla osób ,które chcą i muszą doskonale wyglądać w istotnych chwilach jak ślub lub ważne wyjście.Zastosowanie praparatów z koloidalnym złotem,kompleksami liftingującymi i nawilżającymi w ekspresowym tempie powoduje natychmiastową poprawę napięcia i nawilżenia skóry sprawiając,że wygląda ona na młodszą i zdrowszą.
REVITAGE 50+ (pełny zabieg z peelingiem kawitacyjnym i mezoterapią bezigłową)-CERA DOJRZAŁA
75 min 170 136
Remodelujący,odmładzający i regenerujący zabieg z aktywnym retinolem i przeciwzmarszczkowym składnikiem DNA -adenozyną niwelującą zmarszczki mimiczne oraz bajkaliną w oparciu o peeling kawitacyjny i mezoterapię bezigłową.Skuteczny zabieg przeciwdzialający skutkom stresu,upływu czasu,zanieczyszczeniom i promieniowaniu. UV
FERULAGE (pełny zabieg z peelingiem kawitacyjnym i mezoterapią bezigłową)-CERA NACZYNIOWA
75 min 170 136
Expresowa,restrukturyzująca i odmładzająca kuracja z kwasem ferulowym i Renouveau Essence oparta na peelingu kawitacyjnym i mezoterapii bezigłowej,niweluje wolne rodniki i szkody przez nie spowodowane,rozjaśnia,nawilża,silnie liftinguje,a także likwiduje zmarszczki i działa przecizapalnie.Natychmiastowo wygładza i napina skórę,stymuluje syntezę kolagenu i elastyny oraz doskonale odżywia a oleje ze słodkich migdałów i lniany regenerują skórę.
RH+ (pełny zabieg z peelingiem kawitacyjnym i mezoterapią bezigłową)-CERA DOJRZAŁA I NACZYNIOWA
75 min 170 136
Innowacyjny,biostymulujący zabieg odmładzający i przebuduwujący skórę zabieg regeneracyjny na bazie Supernatantu komórek macierzystych oraz epidermalnych czynników wzrostu EGF o skuteczności zbliżonej do mezoterapii osoczem bogatopłytkowym „PRP-like”.Dodatkowo zastosowanie peptydów,Matrixyl 3000 oraz adenozyna i zastosowanie peelingu kawitacyjnego i mezoterapii bezigłowej sprawia,że zabieg jest niezwykle skuteczny.
TEMPTATION (pełny zabieg z peelingiem kawitacyjnym i mezotearpią bezigłową lub mikroigłową)-ZABIEG LIFTINGUJĄCY
75 min 170 136
Luksusowy liftingujący zabieg przeciwzmarszczkowy oparty na jadzie węża,komórkach macierzystych,kawiorze oraz kawitacji ultradźwiekowej i mezoterapii bezigłowej.Syn-Ake(jad węża) to białko będące inhibitorem neurotransmiterów,prowadzi do osłabienia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego-jest najsilniejszym peptydem rozkurczającym.,co daje efekt zmniejszenia zmarszczek i poprawia wygląd skóry.PhytoCellTech,aktywne komórki macierzyste,mają zdolność aktywowania genów bez wpływania na ich strukturę.
JUNGLE (pełny zabieg z peelingiem kawitacyjnym i mezoterapią bezigłową)-ZABIEG ANTYSMOG
75 min 170 136
Przeciwzmarszczkowy zabieg antysmogowy,przeciwdziałający zanieczyszczeniom środowiska i promieniowaniu ,oparty na ektoinie,innowacyjnym składniku który kompleksowo odmładza a jednocześnie chroni skórę przed agresywnymi czynnikami środowiska takimi jak smog,zanieszczyszczenia oraz promieniowanie.Zabieg zmniejsza widoczność zmarszczek,pobudza mikrokrążenie,odżywienie i dotlenienie skóry,oraz długotrwale nawilża skórę,i zastosowanie peelingu kawitacyjnego i masażu ultradźwiękowego .
VITA-FORCE (pełny zabieg z peelingiem kawitacyjnym i mezoterapią bezigłową)-CERA SZARA/PALACZA
75 min 170 136
Rewolucyjna,witaminowa terapia odżywcza,nawilżająca i regenerująca oparta na kompleksie witaminy C (VC-IP) i kolagenie,z zastosowaniem peelingu kawitacyjnego i mezoterapii bezigłowej. Ta unikalna forma witaminy C głębiej penetruje naskórek,jest silniejsza niż czysta witamina C i nawet niskie stężenie daje doskonałe rezultaty w zabiegach.Aplikacja kolagenu stanowi rusztowanie dla nowego kolagenu produkowanego przez fibroblasty.W synergii z olejem Babassu ,który doskonale odżywia i zmiękcza skórę
REACTIF (pełny zabieg z peelingiem kawitacyjnym i mezoterapią bezigłową)-CERA WRAŻLIWA I REAKTYWNA
75 min 170 136
Nawilżający,łagodzący zabieg neurosensoryczny do cery nadreaktywnej,wrażliwej i z couperosis,może być stosowany również jako terapia dla skór atopowych i z trądzikiem różowatym.Oparty na 20% kwasie laktobionowym,kompleksie Anti-Age Sculptessense oraz peelingu kawitacyjnym i mezoterapii bezigłowej.Zabieg łagodnie a jednocześnie intensywnie regeneruje skórę,łagodzi podrażnienia i stany zapalne,dzięki czemu możemy być stosowany w pielęgnacji skóry z AZS(atopowym zapaleniem skóry)
ACNE LOGIQUE (pełny zabieg z peelingiem kawitacyjnym i mezoterapią bezigłową)-CERA TRĄDZIKOWA,TŁUSTA,TRĄDZIK DOROSŁYCH
75 min 170 136
Specjalistyczny zabieg dla cery trądzikowej,tłustej i łojotokowej na bazie komleksów Sytenol A i Acnacidol oraz peelingu kawitacyjnego i masażu ultradźwiękowego z ampułką normalizującą.Wykazuje silne działanie przeciwbakteryjne,przeciwgrzybicze oraz łagodzi zmiany zapalne i zapobiega powstawaniu wyprysków i zaskórników.Pomocny także w przypadku niwelowania przebarwień i niewielkich blizn potrądzikowych.
SYNBIOTIC (pełny zabieg z peelingiem kawitacyjnym i mezoterapią bezigłową)-CERA SUCHA ,ODWODNIONA
75 min 170 136
Przeciwzmarszczkowy,nawilżający,łagodzący zabieg pro i prebiotyczny przeznaczony do skóry nadwrażliwej,skłonnej do podrażnień i atopii oraz dla osób z chorobami autoimmunologicznymi i po inwazyjnych zabiegach kosmetologicznych z odmładzającym kompleksem Moscell Tec.Zabieg odbudowuje naturalną mikroflorę skóry,przywracając jej naturalną równowagę.
HYDRA LIFT -WYGŁADZAJĄCY ZABIEG LIFTUJĄCY DLA CERY ODWODNIONEJ Z KWASEM HIALURONOWYM
60 min 360 288
EXPERT EXFOLIATION - zabieg niwelujący przebarwienia(pełny zabieg z peelingiem kawitacyjnym i mezoterapią bezigłową)
75 min 175 140
Ciemniejsze plamy na skórze powstają w wyniku nieprawidłowego działania melanocytów, czyli komórek wytwarzających melaninę – barwnik skóry. Czasem jest ich za dużo, czasem są zbyt aktywne i produkują za wiele barwnika. Przyczyną takiego stanu jest między innymi stres komórkowy, na który wpływają czynniki zewnętrzne np. słońce. Zabieg skutecznie walczy z przebarwieniami. Unikatowy skład rozjaśnia wszelkie zmiany, ujednolica koloryt cery oraz regeneruje ją.
PERFEKCYJNE SPOJRZENIE-odmładzająco-rozświetlający zabieg na okolicę oka
45 min 120 96
Połączenie nauki z naturą pozwoliło stworzyć unikalny zabieg na okolice oczu, który przywróci promienny wyraz spojrzeniu oraz przedłuży młodość i urodę Twoich oczu. Zabieg przeznaczony jest dla skóry wokół oczu potrzebującej głębokiego nawilżenia, spłycenia drobnych zmarszczek, redukcji cieni i obrzęków pod oczami. Składniki aktywne tj. kofeina, wyciąg z drożdży, matrixil, kolagen, kwas hialuronowy, krzem czerwona alga pomogą osiągnąć pożądany efekt.
Czysta przyjemność - Kompleksowy zabieg oczyszczający
75 min 175 140
08.10.2018
"Naprawdę niedrogi zabieg w porównaniu do jakości :) Polecam i będę wracać.Sylwia M."
Demakijaż + Masaż+ Maska algowa
60 min 129 103
Zabieg dotleniający (ampułka + ultradźwięki + maska)
75 min 160 112
Zabieg silnie nawilżający (ampułka + ultradźwięki+ maska)
75 min 160 128
Zabieg przeciwzmarszczkowy (ampułka + ultradzwięki + maska)
60 min 160 128
07.09.2018
"Wspaniała obsługa,profesjonalizm! Polecam"
Zabieg liftingujący (ampułka +ultradźwięki+ maska)
75 min 160 128
Zabieg dla cery dojrzałej (ampułka +ultradźwięki + maska)
75 min 160 128

Medycyna estetyczna

AQUASHINE BTX - efekt na 12 miesięcy!
75 min 1200
AQUASHINE BTX™ PEPTYDOWA TERAPIA SKÓRY Preparat Aquashine BTX™ to łagodna alternatywa dla botoxu. Działa bardziej subtelnie – delikatnie rozluźnia mięśnie mimiczne i wygładza zmarszczki – a dodatkowo stymuluje naturalne procesy regeneracyjne w skórze. Idealne rozwiązanie dla osób, które maja problem ze zmarszczkami mimicznymi, ale nie chcą stosować toksyny botulinowej, lub takich, u których botox nie przynosi oczekiwanych rezultatów.
Mezoterapia mikroigłowa BTX EFFECT(pełny zabieg z maską i znieczuleniem)-cena za zabieg w serii
75 min 280
Pierwsza linia ampułek Nano wykazująca tak silne przeciwzmarszczkowe okolice oczu, czoła i ust. Dzięki peptydom skutecznie zmniejsza i ogranicza ekspresję zmarszczek na twarzy. Efekt do modelowania mięśni twarzy do połączenia peptydów działających na poziomie generowania skurczu mięśni. Zmniejsza pobudzenie mięśni i zapobiega przewodnictwu nerwowo-mięśniowemu i zapobiega powstawaniu zmarszczek spowodowanych ciągłymi ruchami mięśni twarzy.
BOTOLIFT peptydy + kwas hialuronowy + aminokwasy + 2% DMAE (pełny zabieg z maską) - cena za zabieg w serii
75 min 199
Botolift Cocktail Skład: 9 aminokwasów, 4 koenzymy, wiele peptydów, peptydy biomimetyczne, ale również powszechnie znane DMAE (2%), kwas hialuronowy i wiele innych substancji. Częstotliwość: 1 zabieg co 14 dni Przeznaczenie: twarz, szyja, dekolt Działanie: powoduje rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za głębokie bruzdy i zmarszczki, działanie kompatybilne z toksyną botulinową, ale bez ryzyka powikłań. Dla kogo: dedykowany dla osób po 50 roku życia
NOWOŚĆ!SOFT LIFTING SKIN BOOSTERS-boostery liftingujące + mezoterapia frakcyjna
75 min 330 259
Chcesz opóźnić proces starzenia, nadać skórze młody i odżywiony wygląd? Kuracja CytoCare intensywnie odżywia skórę, nawadnia, zagęszcza i regeneruje, pomaga w spłyceniu nie tylko drobnych zmarszczek, ale także głębokich. Skóra staje się promienna, pełna blasku, a co ważne, utrzymana zostaje biologiczna równowaga skóry.
Mezoterapia igłowa PLURYAL Mesoline Refresh 5 ml(pełny zabieg z maską)-cena zabieg w serii
75 min 320 256
Preparat posiada kluczowe składniki niezbędne do rewitalizacji,dogłębnego nawilżenia,odmłodzenia i ochrony skóry. Efektem jego zastosowania jest skóra sprężysta,elastyczna,rozjaśniona,nawilżona,zregenerowana,gładka i zdrowo wyglądająca.
Mezoterapia igłowa MESOLINE ACNE 5ml (pełny zabieg z maską) cena za zabieg w serii
75 min 320 256
DZIAŁANIE Normalizuje i oczyszcza skórę z zaskórników, działa antyseptycznie, antybakteryjnie, keratolitycznie i wyciszająco. Następuje szybkie ustępowanie objawów trądzikowych. Skóra odzyskuje zdrowy, gładki wygląd. WSKAZANIA DO ZABIEGU • trądzik pospolity • trądzik różowaty • łojotok skóry • zaburzenia barwnikowe
Mezoterapia igłowa MESOLINE SHINE 5ml (pełny zabieg z maską) - cena za zabieg w serii
75 min 320 256
Przeznaczony na problemy z przebarwieniami skóry spowodowane ciążą, menopauzą czy terapią hormonalną lub dla osób posiadających szarą, matową cerę, powstałą w wyniku nadmiernego palenia papierosów. Rezultaty: Efekt rozjaśnionej, wybielonej i młodszej skóry dzięki zawartości w Mesoline SHINE bezpiecznych i dobrze tolerowanych inhibitorów tyrozynazy (enzymu katalizującego pierwszy etap syntezy melaniny).
Mezoterapia igłowa RRS SKIN RELAX 3ml (pełny zabieg z maską) - cena za zabieg w serii
75 min 320 256
Produkt profesjonalny o silnym działaniu przeciwstarzeniowym, wygładza, napina skórę i niweluje zmarszczki. Dzięki zawartości wysokiego stężenia kwasu hialuronowego (1mg/ml) oraz oligopeptydów bez względu na wiek zapewnia intensywnie nawilżenie skóry i daje natychmiastowy efekt liftingu. Obszary zastosowań to twarz i szyja. Zastosowanie: skóra odwodniona zmarszczki brak sprężystości i napięcia słaba kondycja skóry
Mezoterapia igłowa RRS HYALIFT 5ml(pełny zabieg z maską) - cena za zabieg w serii
75 min 320 256
19.10.2018
"Z reguły korzystam z zabiegów na Starym Mieście,jednak korki i problem z parkowaniem zajmują więcej czasu,niż dojechanie na Prądnik Biały.salon jest kameralny,ale przez to przytulny,a obsługa na 5!z zabiegu też jestem bardzo zadowolona,będę polecać!Irmina"
Mezoterapia igłowa RRS HA Whitening (pełny zabieg z maską) - cena za zabieg w serii
75 min 320 256
Wskazania: skóra uszkodzona słońcem melasma i chloasma efekt wybielenia skóry regulowanie koloru skóry
Mezoterapia igłowa RRS HA Injectable 5 ml(pełny zabieg z maską) - cena za zabieg w serii
75 min 320 256
Wyjątkowy preparat, który wspomaga syntezę kolagenu i elastyny, silnie odżywia oraz stymuluje, daje skórze wsparcie w procesach odnowy. Zastosowanie: silne nawilżanie silna stymulacja stymulacja i regeneracja skóry dojrzałej dla zmęczonej i atonicznej skóry idealny dla skóry palacza, skóry dojrzałej i osłabionej, dla osób zestresowanych, zamieszkujących zanieczyszczony obszar spłycenie drobnych zmarszczek
Mezoterapia igłowa L'ESTETIC Skinlight Meso 5ml + Lightening Face Mask (pełny zabieg z maską) - cena za zabieg w serii
75 min 320 256
Roztwór rozjaśniający. Działa rozjaśniająco, zmniejsza pigmentację i plamy starcze, zapobiega fotostarzeniu. Koktajl składa się z kwasu askorbinowego, witaminy C i glutationu. Zalecany dla kuracji twarzy i ciała.
Mezoterapia igłowa L'ESTETIC HA Skin Booster Meso 5ml + Anti-Aging Mask(pełny zabieg z maską) - cena za zabieg w serii
75 min 320 256
Kompleks przeciwstarzeniowy i rewitalizujący. Organiczny koktajl z silikem i poliwitaminą oraz czystym i wysoko skoncentrowanym kwasem hialuronowym. Niweluje matową skórę i redukuje drobne zmarszczki. Silny rewitalizator skóry, zapobiega również i leczy objawy starzenia.
Mezoterapia igłowa RRS HA EYES 1,5ml(pełny zabieg z maską) - cena za zabieg w serii
45 min 300 240
Formuła zaprojektowana do płytkich i głębokich wypełnień okolic oczu. Jest nowym produktem o niezwykłym potencjale w terapii zasinień wokół oczu i obrzęku limfatycznego. Głównym przesłaniem jest bezpieczeństwo i efektywność zabiegu dla osób w każdym wieku. Zastosowanie: nawilżenie poprawa mikrokrążenia rozjaśnienie skóry poprawa konturów oczu działania antyoksydacyjne
Mezoterapia igłowa DERMAHEAL EYE BAG SOLUTION(pełny zabieg z maską) - cena za zabieg w serii
60 min 300 240
Dermaheal Eyebag Solution jest preparatem, który wpływa korzystnie na nasze mikrokrążenie i zapobiega opuchnięciom na twarzy, które są charakterystyczne między innymi dla ludzi skrajnie przemęczonych. Stosowanie tego produktu ma również zastosowanie w terapii przeciwstarzeniowej. Preparat zmniejsza znacząco ekspresje czynników adipogenicznych. Dermaheal Eyebag Solution wygładza także zmarszczki i uelastycznia skórę, dając przy tym znaczący efekt odmłodzenia.
Mezoterapia igłowa DERMAHEAL SR 5 ml(pełny zabieg z maską) - cena za zabieg w serii
75 min 320 256
Rewitalizujący skórę produkt do mezoterapii. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych daje efekt odmłodzenia, działa przeciwzmarszczkowo, zapobiega starzeniu się skóry. Udoskonala skórę postarzałą, trądzikową i o rozszerzonych porach. Zwiększa elastyczność skóry, zwiększając ilość kolagenu, elastyny i innych składników macierzy pozakomórkowej (ECM).57 aktywnych składników:13 witamin,24 aminokwasy,5 minerałow,4 koenzymy,5 peptydów biomimetycznych,6 kwasów nukleinowych.
Mezoterapia igłowa Skóry Głowy DERMAHEAL HL 5ml - Zahamuj wypadanie włosów! - cena za zabieg w serii
60 min 300 240
Dermaheal HL to serum działające regenerująco i zapobiegające wypadaniu włosów. Skutecznie ogranicza wypadnie włosów i łysienie, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację krążenia. Zapobiega problemom związanym ze skórą głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy.56 aktywnych składników:13 witamin,24 aminokwasy,5 minerałów,4 koenzymy.,kwasy,peptydy
Mezoterapia igłowa DERMAHEAL LL 5 ml - cena za zabieg w serii twarz/ciało
75 min od 260 od 208
Dermaheal LL to produkt pobudzający spalanie tkanki tłuszczowej o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowy. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych wspomaga rozpad komórek tłuszczowych, likwiduje cellulit. Działa detoksykująco i wygładzająco. Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Może być stosowany na całe ciało, a także przy redukcji podbródka, przywracając napięty owal twarzy.
FILORGA Mezoterapia igłowa NCTF 135 HA CE 3ml(pełny zabieg z maską) - cena za zabieg w serii
75 min 320 256
Zaletą mezoterapii z wykorzystaniem gamy NCTF® jest fakt, że jest to terapia w pełni biologiczna. To kuracja rewitalizująca, którą można stosować latami bez większego ryzyka. Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa. Niemniej, rezultaty są widoczne już od pierwszego zabiegu – skóra jest bardziej nawilżona i napięta.
Mezoterapia igłowa SRS SKIN RENEW(pełny zabieg z maską) - cena za zabieg w serii
75 min 320 256
Jest koktajlem o wyjątkowym składzie, bogatym w w witaminy, kwas hialuronowy o stężeniu 10mg/ml oraz odkrycie naukowe ostatnich czasów - peptyd Argireline.
Mezoterapia igłowa SRS SKIN LIFT 6 ml(pełny zabieg z maską) - cena za zabieg w serii
75 min 320 256
SRS SKIN LIFT - mezokoktajl ujędrniający skórę SRS™ Skin Lift jest koktajlem o wyjątkowym składzie, bogatym w w witaminy, kwas hialuronowy o stężeniu 10mg/ml oraz odkrycie naukowe ostatnich czasów - peptyd Argireline.Koktajl SRS Skin Lift stosowany jest głównie w celu nadania jędrności wiotkiej i matowej skórze oraz wypłycenia zmarszczek. UNIKALNA KOMPOZYCJA SKŁADNIKÓW:Witaminy,Kwas hialuronowy10mg/ml,Argireline - unikalny peptyd, jest łańcuchem sześciu aminokwasów.
Mezoterapia igłowa SRS KWAS HIALURONOWY 3,5% (pełny zabieg z maską) - cena za zabieg w serii
75 min 320 256
SRS Kwas hialuronowy, zawiera 3,5% stężonego kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest w dużej ilości produkowany przez organizm człowieka. Umożliwia transport składników odżywczych z krwi do komórek skórnych, zapewniając skórze odpowiednie nawilżenie, dodatkowo kwas przyczynia się do usuwania z organizmu szkodliwych substancji, niweluje niewielkie blizny i widoczne zmarszczki, poprawia koloryt twarzy oraz chroni skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym.
Mezoterapia igłowa skóry głowy SRS HAIR EXTEND - cena za zabieg w serii
45 min od 199 od 159
SRS™ Hair Xtend to najnowszy produkt do mezoterapii skóry głowy z belgijskiego laboratorium SRS.Ten mezokoktajl jest bogaty w substancje odżywiające włosy i skórę głowy minerałami, witaminami i aminokwasami.Pomaga w zwiększeniu aktywności komórek i metabolizmu, umożliwiając lepszą syntezę białek a jednocześnie chroni włosy przed negatywnym wpływem czynników środowiskowych. WSKAZANIA: Wypadanie włosów Sucha skóra głowy (łupież) Włosy zniszczone
Mezoterapia igłowa CYTO CARE 5 ml(pełny zabieg z maską) - cena za zabieg w serii
75 min 320 256
To specjalnie zbilansowany intensywnie nawilżający i regenerujący koktajl do mezoterapii dający widoczny efekt odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek. Specjalnie przygotowany do różnych potrzeb skóry w zależności od wieku i zaawansowania procesu starzenia możemy wybierać różne stężenia kwasu hialuronowego. Dzięki temu wyborowi kuracja jest najbardziej efektywna i dostosowana do potrzeb indywidualnych pacjenta.
PIXEL PEEL (mezoterapia + peel) twarz(pełny zabieg z maską i znieczuleniem) - cena za zabieg w serii
75 min 320 256
INNOWACYJNY ZABIEG ŁĄCZY TECHNOLOGIĘ DERMAPEN Z GŁĘBOKIM ZŁUSZCZANIEM SKÓRY KWASEM TCA Technika głębokiej regeneracji skóry Pixel Peel polega na połączeniu terapii mikronakłuwania frakcyjnego Dermapen oraz peelingu TCA. Cały sekret działania zabiegu tkwi w głębokich warstwach skóry. DZIAŁANIE ZABIEGU PORÓWNYWALNE Z LASEREM ABLACYJNYM
PIXEL PEEL (mezoterapia + peel) twarz, szyja(pełny zabieg z maską i znieczuleniem) - cena za zabieg w serii
60 min 340 272
INNOWACYJNY ZABIEG ŁĄCZY TECHNOLOGIĘ DERMAPEN Z GŁĘBOKIM ZŁUSZCZANIEM SKÓRY KWASEM TCA Technika głębokiej regeneracji skóry Pixel Peel polega na połączeniu terapii mikronakłuwania frakcyjnego Dermapen oraz peelingu TCA. Cały sekret działania zabiegu tkwi w głębokich warstwach skóry. DZIAŁANIE ZABIEGU PORÓWNYWALNE Z LASEREM ABLACYJNYM
Mezoterapia igłowa - twarz, szyja, dekolt NANO MESO(dopasowane koktajle) - cena za pełny zabieg z maską w serii
75 min 320 256
Zabieg indywidualny,dopasowany do potrzeb skóry INTENSYWNY ZABIEG (wprowadzanie preparatu medycznego za pomocą igły)
Mezoterapia igłowa OCZY - cienie, zasinienia pod oczami/trwały efekt/2 zabiegi pełne z pielęgnacją
45 min 300 240
Mezoterapia igłowa OCZY Nanomeeso HIALURONIDAZA worki pod oczami/3 zabiegi pełne z pielęgnacją
60 min 480 384
Mezoterapia mikroigłowa DERMAROLLER (dopasowana do cery)
75 min 220 176
Zabieg mezoterapii mikroigłowej wykonywany jest za pomocą wysokiej jakości Rollera. Roller jest to ruchomy wałek z licznymi mikroigiełkami (192) ze stali nierdzewnej i służy do wykonywania mikronakłuć w naskórku oraz aplikacji substancji aktywnych do naskórka i tkanki skóry. Mikronakłuwanie na głębokość 0,2-2,0 mm stymuluje produkcję kolagenu w warstwach skóry,jak również pobudza naturalne czynniki wzrostu, co można porównać do zabiegów laserowych i chirurgii kosmetycznej.
PAKIET 5 zabiegów-Mezoterapia mikroigłowa Titanium Dermaroller (pełne zabiegi z maską i znieczuleniem)
75 min 850 680
Mezoterapia mikroigłowa FRAKCYJNA (pełny zabieg z maską i znieczuleniem)
90 min 250 200
Wykonanie serii zabiegów skutkuje poprawą zarówno strukturalną, jak i funkcjonalną skóry. Jej rezultatem jest m.in. zwiększenie napięcia i elastyczności skóry, pogrubienie naskórka oraz poprawa jego funkcji. Zabiegi ujędrniają skórę, niwelują blizny po przebytym trądziku, redukują drobne zmarszczki i przebarwienia. Pogrubienie skóry i naskórka powoduje nie tylko redukcję istniejących zmarszczek, ale także to, że popękane naczynka stają się mniej widoczne. To samo dotyczy zasinień pod oczami.
Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN peeling + ampułka + maska dostosowana do rodzaju cery i potrzeb skóry
75 min 250 200
Wykonanie serii zabiegów skutkuje poprawą zarówno strukturalną, jak i funkcjonalną skóry. Jej rezultatem jest m.in. zwiększenie napięcia i elastyczności skóry, pogrubienie naskórka oraz poprawa jego funkcji. Zabiegi ujędrniają skórę, niwelują blizny po przebytym trądziku, redukują drobne zmarszczki i przebarwienia. Pogrubienie skóry i naskórka powoduje nie tylko redukcję istniejących zmarszczek, ale także to, że popękane naczynka stają się mniej widoczne. To samo dotyczy zasinień pod oczami.
Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN z Matrixyl 3000 i kwasem hialuronowym
75 min 250 200
Zabieg na bazie roślinnych komórek macierzystych,które stymulują odnowę komórkową,biologicznie odmładzając skórę.Kompleks peptydowy Matrixyl 3000 w połaczeniu z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym remodeluje macierz międzykomórkową i włókna podporowe skóry.Aktywność składników sprawia,że zmarszczki stają się mniej widoczne,a skóra odzyskuje świeżość i promienny blask.
Mezoterapia mikroigłowa Dermapen Oxygen Booster
75 min 250 200
Wykonanie serii zabiegów skutkuje poprawą zarówno strukturalną, jak i funkcjonalną skóry. Jej rezultatem jest m.in. zwiększenie napięcia i elastyczności skóry, pogrubienie naskórka oraz poprawa jego funkcji. Zabiegi ujędrniają skórę, niwelują blizny po przebytym trądziku, redukują drobne zmarszczki i przebarwienia. Pogrubienie skóry i naskórka powoduje nie tylko redukcję istniejących zmarszczek, ale także to, że popękane naczynka stają się mniej widoczne. To samo dotyczy zasinień pod oczami.
Mezoterapia mikroigłowa Meso GOLD(pełny zabieg z maską i znieczuleniem) - cena za zabieg w serii
75 min 250 200
Mezoterapia mikroigłowa MESO SILVER twarz/szyja/pachy/dłonie/stopy(twarz-pełny zabieg z maską)-cena za zabieg w serii
75 min od 250 od 200
Wskazania: Działa przeciwzapalnie Antybakteryjne Uwodnienie Prace normalizacyjne gruczołów łojowych Zwężenie i oczyszczanie porów Łagodzenie podrażnień Trądzik Mieszana skóra Skóra tłusta Stopy , pod pachami, dłonie(nadpotliwość)
Mezoterapia mikroigłowa MESO HA 1%(pełny zabieg z maską)-cena za zabieg w serii
75 min 250 200
Działanie: - Silne nawilżenie - Zwiększenie elastyczności i miękkości skóry - Poprawa napięcia skóry - Rozświetlenie cery - Poprawa spójności skóry - Wzmocnienie właściwości ochronnych skóry Wskazania: - Profilaktyka zdrowo wyglądającej cery - Skóra sucha, odwodniona - Zmarszczki i linie ekspresyjne - Cera palacza
Mezoterapia igłowa/mikroigłowa/dermaroller MESO HA 3,5%(pełny zabieg z maską)-cena za zabieg w serii
75 min od 250 od 200
Wskazania : - Zmarszczki mimiczne, linie ekspresyjne - Zmarszczki okolicy czoła - Bruzda nosowo – wargowa - Zmarszczki „marionetki”
Mezoterapia mikroigłowa NANO FACE - twarz + szyja (pełny zabieg z maską) - cena za zabieg w serii
75 min 250 200
Wskazania: Maksymalizacja ujędrnienia skóry Głębokie zmarszczki Intensywne nawilżenie skóry Chroni DNA przed uszkodzeniem Ujednolicenie odcienia skóry Zmarszczki wokół oczu, kurze łapki Utrata jędrności skóry Skóra zniszczona
Mezoterapia mikroigłowa Meso VIT-C(pełny zabieg z maską) - cena za zabieg w serii
75 min 250 200
Wskazania: Odbudowa włókien kolagenowych Zmniejszenie przebarwien Tłumienie reakcji rumieniowej i zaczerwienienia skóry Wzmocnienie naczyń krwionośnych Sucha skóra Z oznakami starzenia Zniszczona skóra Z przebarwieniami
Mezoterapia mikroigłowa Meso VITAMINS(pełny zabieg z maską)-cena za zabieg w serii
75 min 250 200
Mezoterapia mikroigłowa Meso CAPILLAR (pełny zabieg z maską) - cena za zabieg w serii
75 min 250 200
Wskazania: Wzmacnia i rozluźnia naczynia Pobudza mikrokrążenie Rozjaśnia Łagodzi podrażnienia Zmniejsza zaczerwienienie i obrzęk Chroni skórę przed negatywnymi skutkami środowiska zewnętrznego Trądzik różowaty Eliminuje negatywne skutki wolnych rodników Teleangiektazje (naczynia krwionośne rozlane) Skóra ze skłonnością do zaczerwienienia i podrażnienia
Mezoterapia mikroigłowa Meso ROSE FORCE(pełny zabieg z maską)-cena za zabieg w serii
75 min 250 200
Wskazania: Zwiększenie witalności komórek macierzystych skóry Przyspiesz regenerację naskórka Poprawa funkcji barierowej skóry Pomóż swojej skórze przystosować się do zmian klimatu Ochrona skóry przed wirusami i degradacja białek Silne nawilżenie Sucha skóra Odwodniona skóra Skóra dojrzała Zmarszczki, linie, ekspresyjne
Mezoterapia mikroigłowa Meso ARGAN(pełny zabieg z maską) - cena za zabieg w serii
75 min 250 200
Wskazania: Dogłębne odmłodzenie Głęboka regeneracja skóry Zwiększ jędrność i gęstość skóry Rewitalizacja komórek macierzystych skóry w celu poprawy gęstości skóry Wszystkie rodzaje skóry po 30 roku życia Zmniejszenie jędrności i elastyczności Zmarszczki, linie, ekspresyjne Skóra (cera) zmęczona
Mezoterapia bezigłowa - Zabieg z ampułką + maska kremowa
75 min 165 132
Najnowocześniejszy i innowacyjny system transportu substancji czynnych do głębokich warstw skóry bez użycia igły. Szybko i bezboleśnie. W zabiegu wykorzystuje się fizyczne zjawisko elektroporacji zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie łojowej skóry pod wpływem określonych impulsów elektrycznych. Działanie mezoterapii bezigłowej: - błyskawiczny lifting - redukcja zmarszczek i bruzd - likwidacja „worków” pod oczami - nawilżenie i dotlenienie skóry
Mezoterapia bezigłowa - Zabieg z ampułką + maska algowa
75 min 165 132
Najnowocześniejszy i innowacyjny system transportu substancji czynnych do głębokich warstw skóry bez użycia igły. Szybko i bezboleśnie. W zabiegu wykorzystuje się fizyczne zjawisko elektroporacji zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie łojowej skóry pod wpływem określonych impulsów elektrycznych. Działanie mezoterapii bezigłowej: - błyskawiczny lifting - redukcja zmarszczek i bruzd - likwidacja „worków” pod oczami - nawilżenie i dotlenienie skóry
Pakiet 4 zabiegów Mezoterapii Bezigłowej
75 min 670 536
Najnowocześniejszy i innowacyjny system transportu substancji czynnych do głębokich warstw skóry bez użycia igły. Szybko i bezboleśnie. W zabiegu wykorzystuje się fizyczne zjawisko elektroporacji zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie łojowej skóry pod wpływem określonych impulsów elektrycznych. Działanie mezoterapii bezigłowej: - błyskawiczny lifting - redukcja zmarszczek i bruzd - likwidacja „worków” pod oczami - nawilżenie i dotlenienie skóry
Mezoterapia bezigłowa PIĘKNE SPOJRZENIE Zabieg na okolice oczu +płat na okolice oczu
45 min 100 80
Najnowocześniejszy i innowacyjny system transportu substancji czynnych do głębokich warstw skóry bez użycia igły. Szybko i bezboleśnie. W zabiegu wykorzystuje się fizyczne zjawisko elektroporacji zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie łojowej skóry pod wpływem określonych impulsów elektrycznych. Działanie mezoterapii bezigłowej: - błyskawiczny lifting - redukcja zmarszczek i bruzd - likwidacja „worków” pod oczami - nawilżenie i dotlenienie skóry
Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna - dłonie, dekolt, wybrane partie ciała
60 min od 200 od 160
ZABIEG ZŁUSZCZAJĄCY Z KWASEM MIGDAŁOWYM, LAKTOBIONOWYM I GLUKONOLAKTONEM
75 min 149 119
FROST PEEL
75 min 149 119
ZABIEG Z KWASEM MIGDAŁOWYM
75 min 149 119
Kwasy AHA są zdecydowanie bardziej polecane dla skóry suchej, zgrubiałej oraz zniszczonej opalaniem. Ważne jest by w przypadku tego typu kuracji zachować systematyczność - w przeciwnym razie problem powróci. Kwasy BHA jak np. kwas salicylowy, złuszczają martwe komórki naskórka, przenikając w ten sposób przez warstwę sebum. Dzięki temu rewelacyjnie oczyszczają pory oraz wnikają w głąb mieszków włosowych, co ma niebagatelne znaczenie w przypadku leczenia trądziku.
ZABIEG Z KWASEM AZELAINOWYM
75 min 149 119
ZABIEG NA BAZIE KWASU KAWOWEGO I TCA
75 min 149 119
Zabieg terapeutyczny o działaniu silnie regenerującym, przeciwstarzeniowym i rozjaśniającym. Peeling stosowany w celu wygładzenia, ujędrnienia, rozświetlenia wszystkich rodzajów skóry, również skóry z trądzikiem różowatym i pospolitym. Innowacyjna formuła z kwasem mlekowym oraz retinolem (witamina A), polifenolami, antyoksydantami, witaminami oraz składnikami rozjaśniającymi, porawiającymi teksturę skóry oraz korygującymi wszystkie typy przebarwień.
INTENSYWNA KURACJA CERY DOJRZAŁEJ
60 min 149 119
Działanie kwasu salicylowego można nazwać keratolitycznym – sprawia on, że proces usuwania obumarłych komórek naskórka przebiega dużo sprawniej. W ten sposób odblokowują się ujścia mieszków włosowych, potocznie zwane porami. Dzięki temu, że kwas salicylowy rozpuszcza się w tłuszczach, jest w stanie przeniknąć do wnętrza mieszków włosowych i łagodzić powstałe tam stany zapalne. Regularne stosowanie tej substancji skutecznie odblokowuje pory .
ZABIEG STYMULUJĄCO-ROZŚWIETLAJĄCY
60 min 149 119
Efekty regeneracja, rozjaśnienie i wygładzenie każdego rodzaju skóry, wybielenie przebarwień (np. po zmianach trądzikowych i opalaniu, pod warunkiem, że nie są to zmiany hormonalne), ujednolicenie kolorytu cery, poprawa stanu skóry wrażliwej (uodparnia się na czynniki zewnętrzne), cera dojrzała jest bardziej napięta i lepiej nawilżona, szybka poprawa stanu skóry tłustej, znormalizowanie wydzielania sebum, zniwelowanie zaskórników i stanów zapalnych, zasuszenie zmian.
DELIKATNY ZABIEG ZŁUSZCZAJĄCY BEZPIECZNY DLA CERY WRAŻLIWEJ I NACZYNIOWEJ
75 min 149 119
Efekty regeneracja, rozjaśnienie i wygładzenie każdego rodzaju skóry, wybielenie przebarwień (np. po zmianach trądzikowych i opalaniu, pod warunkiem, że nie są to zmiany hormonalne), ujednolicenie kolorytu cery, poprawa stanu skóry wrażliwej (uodparnia się na czynniki zewnętrzne), cera dojrzała jest bardziej napięta i lepiej nawilżona, szybka poprawa stanu skóry tłustej, znormalizowanie wydzielania sebum, zniwelowanie zaskórników i stanów zapalnych, zasuszenie zmian.
INTENSYWNA KURACJA DLA CERY ŁOJOTOKOWEJ I TRĄDZIKOWEJ
75 min 149 119
Efekty regeneracja, rozjaśnienie i wygładzenie każdego rodzaju skóry, wybielenie przebarwień (np. po zmianach trądzikowych i opalaniu, pod warunkiem, że nie są to zmiany hormonalne), ujednolicenie kolorytu cery, poprawa stanu skóry wrażliwej (uodparnia się na czynniki zewnętrzne), cera dojrzała jest bardziej napięta i lepiej nawilżona, szybka poprawa stanu skóry tłustej, znormalizowanie wydzielania sebum, zniwelowanie zaskórników i stanów zapalnych, zasuszenie zmian.
INTENSYWNE ROZJAŚNIENIE I ODMŁODZENIE
75 min 149 119
17.09.2018
"Polecam!"
ZABIEG Z ZASTOSOWANIEM KWASÓW AHA/BHA
75 min 149 119
Antyoksydacyjny program do cery dojrzałej z kompleksem kwasów AHA i koktajlami do mezoterapii bezigłowej,intensywnie wygładza i rozjaśnia skórę,wyraźnie ją odmładzając. Efekty zabiegowe: · rozjaśniona i rozświetlona skóra · głęboko nawilżony naskórek · spłycone zmarszczki mimiczne · zwężone pory · napięty i ujędrniony naskórek · ukojenie i uspokojenie skóry właściwej · obkurczone i zniwelowane zastoje limfatyczne
HYBRYDOWY ZABIEG NA BAZIE KWASU MIGDAŁOWEGO (całoroczny)
75 min 149 119
Efekty zabiegowe: · rozjaśniona i rozświetlona skóra · głęboko nawilżony naskórek · spłycone drobne zmarszczki mimiczne · zwężone pory · napięty i ujędrniony naskórek · ukojenie i uspokojenie skóry właściwej · obkurczone i zniwelowane zastoje limfatyczne
ZABIEG NA BAZIE MIESZANKI KWASÓW 30% FROST PEEL I
75 min 149 119
ZABIEG NA BAZIE MIESZANKI KWASÓW 40% FROST PEEL II
75 min 169 135
ZABIEG SILNIE ZŁUSZCZAJĄCY NA BAZIE KWASÓW O STĘŻENIU 50% USUWAJĄCY SILNE PRZEBARWIENIA
75 min 159 127
ZABIEG SILNIE ZŁUSZCZAJĄCY Z KWASEM KOJOWYM O STĘŻENIU 50% IDEALNY DLA CERY PALACZA I WYMAGAJĄCEJ ROZJAŚNIENIA
75 min 149 119
ZABIEG NA BAZIE KWASU MIGDAŁOWEGO O STĘŻENIU 50%(całoroczny)
75 min 149 119
Peeling kawitacyjny twarz + szyja + dekolt
60 min 85 68
Metoda ta pozwala na bezbolesne i efektywne oczyszczenie skóry z martwego naskórka, zanieczyszczeń, zatkanych porów. Jest to zabieg bezpieczny, bezbolesny i w pełni efektowny. Zabieg wykonywany jest przy użyciu sprzętu emitującego fale ultradźwiękowe.
Peeling kawitacyjny z kwasem dobranym indywidualnie do potrzeb skóry
60 min 149 119
Peeling kawitacyjny zabieg z maską algową + sonoforeza z ampułką
75 min 149 119
19.12.2018
"Precyzyjne wykonanie, profesjonalne podejście do klienta -wszystko tak jak powinno być. Polecam :)"
Średnia ocena
Cena / Jakość:
5.0/5
Obsługa:
5.0/5
Miejsce:
4.9/5
anianguyenvan
Kwiecień 2019

Henna brwi z depilacją pęsetą

Polecam

Dominika Zawadzka
Marzec 2019

INTENSE NUTRITION Zabieg odżywczy dla cery suchej z masażem mer

Pełen relaks,skóra po zabiegu jest gładka i ujędrniona,świetny masaż,polecam w 100 % !

Dominika Zawadzka
Marzec 2019

Makijaż permanentny brwi metoda Royal Shading Ombre

Jestem bardzo zadowolona ,atmosfera jest świetna,skupienie i profesjonalizm p.Karoliny na wysokim poziomie,efekt zabiegu lepszy od oczekiwanego,brwi są idealne! polecam!

Klient
Marzec 2019

Makijaż permanentny brwi metoda cieniowania

Profesjonalna i miła obsługa, świetny efekt końcowy i korzystne ceny.

Tania Novikova
Luty 2019

Oczyszczanie manualne twarzy z maską łagodzącą

Polecam

Tania Novikova
Luty 2019

Oczyszczanie manualne twarzy z maską łagodzącą

Polecam!!!

Tania Novikova
Luty 2019

Oczyszczanie manualne twarzy z maską łagodzącą

Super!( Manualne oczyszczanie twarzy)

kiciur84
Grudzień 2018

Peeling kawitacyjny zabieg z maską algową + sonoforeza z ampułką

Precyzyjne wykonanie, profesjonalne podejście do klienta -wszystko tak jak powinno być. Polecam :)

Klient
Grudzień 2018

Makijaż permanentny brwi - Powder Effect

Kompetencja,precyzja,miła atmosfera- idealne miejsce,zabieg przebiegł w pełni profesjonalnie,bardzo duża dokładność pani kosmetolog.Bardzo polecam!!Izabela

Joanna Zawartka
Listopad 2018

Peeling kawitacyjny zabieg z maską algową + sonoforeza z ampułką

Polecam

Dodaj opinię

Beauty Bloom Kosmetologia Estetyczna - Kraków

DODAJ OPINIĘ
ZALOGUJ SIĘ
15
ODBIERZ KUPON

WYBIERZ USŁUGĘ:

OCEŃ MIEJSCE:

Cena/Jakość:

Kliknij w gwiazdkę

Obsługa:

Kliknij w gwiazdkę

Miejsce:

Kliknij w gwiazdkę

UZASADNIJ SWOJĄ OCENĘ:

Galeria
Poleć znajomym
Godziny otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 20:00

Wtorek 10:00 - 20:00

Środa 10:00 - 20:00

Czwartek 10:00 - 20:00

Piątek 10:00 - 20:00

Sobota 10:00 - 16:00

Niedziela nieczynne

Kim jesteśmy?

Charakteryzuje nas dbałość o szczegóły, duże doświadczenie w zakresie wykonywanych usług, poparte latami pracy. więcej

DO GÓRY
Serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka plików cookie. OK
Spinner
Ładuję...
POBIERZ APLIKACJĘ ZA DARMO
UMAWIAJ SIĘ SZYBKO I WYGODNIE