Aplikacja lavito
4,5/5

Anident. Przychodnia stomatologiczna NZOZ

Dentysta Warszawa Ursynów Anident. Przychodnia stomatologiczna NZOZ

Anident. Przychodnia stomatologiczna NZOZ

Belgradzka 12
Warszawa Ursynów
4.3
5 opinii
Średnia ocena
Cena / Jakość:
4.2/5
Obsługa:
4.2/5
Miejsce:
4.4/5
Klient
Marzec 2019

Do ANIDENT w Warszawie na Belgradzkiej trafiłem nieprzypadkiem szukając licówek bez szlifowania, które klinika ma w ofercie. Zależało mi żeby licówki były odwracalne, zęby mam zdrowe więc żadne szlifowanie nie wchodziło w grę. Nie było łatwo znaleźć lekarza stomatologa wykonującego licówki bez szlifowania, dlatego zdecydowałem się na konsultację w Anidencie mimo że do Warszawy mam ponad 100km. Dr Anna Jaśkowska oceniła mój zgryz i pobrała wyciski pod wizualizację. Pani dr pokazała mi też bazę zdjęć swoich prac przed i po. Na następnej wizycie mogłem zobaczyć swoje przyszłe licówki na modelu - przyznam, że uczucie niesamowite widząc swoje własne zęby tak jakby już po leczeniu. Dr Anna Jaśkowska wykonała u mnie 10 licówek bez szlifowania, a efekt jest spektakularny, zwłaszcza jeśli chodzi o kolor moich nowych zębów. Zabieg oczywiście jest bezbolesny bo nie ma szlifowania zębów, chociaż pobieranie wycisku do najprzyjemniejszych rzeczy nie należy. Mając na uwadze efekt leczenia, zdecydowanie polecam dr Jaśkowską. Na pewno wrócę na zrobienie dołu, chociaż nie od razu, bo usługa niestety do tanich nie należy. Organizacyjnie klinika bez zarzutu, jedyny minus to wczesne godziny przyjęć dr Jaśkowskiej, co dla mnie, osoby dojeżdżającej na leczenie spoza Warszawy, oznaczało to konieczność brania urlopu. Osobom z Warszawy zapewne łatwiej byłoby znaleźć dogodną porę wizyty, tym niemniej super byłoby gdyby dr Jaśkowska zaczęła przyjmować chociaż jeden wieczór w tygodniu.

Klient
Listopad 2018

W klinice ANIDENT na Ursynowie w ciągu dwóch lat miałem przeprowadzone dość złożone leczenie obejmujące implanty dwóch jedynek utraconych w wypadku komunikacyjnym, koronki cyrkonowe od dwójek do piątek i leczenie kanałowe pod mikroskopem. Miałem do czynienia w sumie z trzema lekarzami. Doktor Krasny, implantolog, to człowiek z niesamowitą klasą, przesympatyczny i doskonały fachowiec, który przeprowadził wszczepienie dwóch implantów. Dr Gralak-Słotwińska zajęła się kanałami moich zębów. Natomiast wszystko koordynowała dr Anna Jaśkowska, protetyk, do której trafiłem najpierw i która koordynowała moje leczenie, a przy tym zrobiła cyrkonowe koronki na implantach i na moich zębach. Dr Jaśkowska to osoba bardzo cierpliwa i wyjątkowo uprzejma, a przede wszystkim to lekarz z niezwykłym zmysłem estetycznym, dlatego prace przez nią wykonane wyglądają doskonale. Jeszcze przed leczeniem otrzymałem obszerny (kilka stron) plan leczenia ze szczegółową wyceną - na moje oko dobre dwie godziny pracy przy komputerze, co przy cenie konsultacji implantologicznej 50 złotych zasługuje na wspomnienie. Przez cały czas prawie dwuletniego leczenia wiedziałem "co się dzieje", choć nie ukrywam, że o wiele rzeczy musiałem w trakcie dopytać, bo były mi obce. Cenowych niespodzianek w trakcie leczenia w stosunku do wcześniej otrzymanego kosztorysu nie było, chociaż leczenie tanie nie było (myślę, że taka średnia warszawska). Co do organizacji pracy samej kliniki, panie w recepcji miłe i uprzejmie, zdarzyło mi się też czasem poczekać na swoją wizytę kilkanaście minut. Trzeba też zawczasu planować wizyty, bo szczególnie do doktora Krasnego i doktor Jaśkowskiej na pierwszy wolny termin trzeba czekać nawet dwa miesiące. Ale tu szczególnie pomocne są panie w recepcji, które pilnują harmonogramu wizyt i podpowiadają zawczasu o konieczności umówienia odpowiedniej liczby wizyt. Klinika wszystko ma na miejscu, rentgeny, tomografię, tylko na dobór koloru ceramiki (bezpłatny) szedłem do laboratorium kilkaset metrów od kliniki. Podsumowując, klinika sprawdzona "na żywym organizmie", mogę polecić z pełną odpowiedzialnością.

Klient
Październik 2018

Do kliniki Anident trafiłam z polecenia przyjaciółki, która robiła licówki. Trafiłam do doktor Jaśkowskiej na bezpłatną konsultację. Zdeecydowałam się na wykonanie 6 licówek ceramicznych, ale najpierw wykonałyśmy wybielanie, żeby kolor nowych licówek był jak najjaśniejszy. Potem pani doktor pobrała odciski pod gipsowy odlew moich zębów na którym zaprojektowano licówki i mogłam je zobaczyć na żywo, gdyż potem pani doktor przeniosła wizualizację do mojej buzi. Ostatecznie zdecydowałam się na wykonanie ośmiu licówek (włączając czworki) widoczne przy uśmiechu. Licówki wyglądają doskonale, nic nie bolało (zęby nie były piłowane), a samo wykonanie licówek (bez wizyt wizualizacyjnych) zajęło dwie wizyty - wyciski i przyklejenie. Serdecznie polecam licówki u p. doktor Jaśkowskiej w klinice Anident.

Klient
Wrzesień 2018

Nie polecam, robiłam licówki i korony, tragedia, różnice w kolorze, każda wizyta pod presją czasu, bo już czeka kolejny pacjent, partactwo

Klient
Październik 2017

Warto tu przyjechać nawet z końca Polski, żeby być tak fantastycznie przyjętym, bezboleśnie i szybko wyleczonym. Klinika i lekarze wzbudzają pełne zaufanie, a leczenie jest miłą wizytą :)

Dodaj opinię

Anident. Przychodnia stomatologiczna NZOZ - Warszawa

OCEŃ MIEJSCE:

Cena/Jakość:

Kliknij w gwiazdkę

Obsługa:

Kliknij w gwiazdkę

Miejsce:

Kliknij w gwiazdkę

UZASADNIJ SWOJĄ OCENĘ:

DO GÓRY
Serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Polityka plików cookie. OK
Spinner
Ładuję...
POBIERZ APLIKACJĘ ZA DARMO
UMAWIAJ SIĘ SZYBKO I WYGODNIE